‘The Witcher’ فصل 2 شایعه: Natalie Dormer گزارش دوم “بازی تاج و تخت’ ستاره برای پیوستن به بازیگران

SPOILER ALERT: این مقاله در فصل 2 از Netflix بکشد همه چیز. لطفا با احتیاط عمل کنید اگر شما می خواهید برای جلوگیری از پتانسیل اخلال گران.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Kristofer Hivju شده است بازیگران به عنوان Nivellen در فصل 2 از همه چیز. در حال حاضر با توجه به صفحه نمایش بیهوده گویییکی دیگر از بازی تاج و تخت ستاره ممکن است مجموعه ای برای پیوستن به بازیگران.

منشاء و منبع این مصاحبه شایعه است Redanian هوش, یک استقلال اختصاص داده شده به همه چیز. در حالی که این یک اعلام رسمی از Netflix, وب سایت شده و دقیق در مورد چند تا از مصاحبه اطلاعیه ها.

در حال حاضر از آن شده است اعلام کرد که ناتالی دورمر که بازی Margaery Tyrell از طریق چند فصل از HBO را بازی تاج و تختشده است اندیش سوار یک اسب در نزدیکی جایی که فیلمبرداری در جریان است برای فصل 2 از همه چیز. علاوه بر این یکی از نشان می دهد اعضای خدمه که باید دید معاملات با هنری Waters (Geralt از Rivia) بود و بنا به گزارش ها ،

بعد یک عضو خدمه بنا به گزارش ارسال شده به خود را Instagram داستان در مورد Dormer ورود در مجموعه تلویزیونی. فرد را در حساب تنظیم شده است ، اما Redanian هوش را عرضه تصاویری از داستان تصاویر.

“هنگامی که شما به یاد داشته باشید هر روز است که اساسا یک شنبه در , همه چیز” این فرد نوشت: در Instagram داستان. “را [عضو خدمه] و ناتالی دورمر خنده, رقص, و, روش سوارکاری با اسب!”

در حالی که شایعه حدس که Dormer می تواند پیوستن به بازیگران نیز وجود دارد یک لینک بین این بازیگر و Waters. هر دو به نظر می رسد در مجموعه تلویزیونی به نام The Tudorsبنابراین این امکان وجود دارد که او صرفا از دیدن یک دوست قدیمی.

Cast image of Showtime's 'The Tudors,' featuring Natalie Dormer and Henry Cavill
  پی اس

به عنوان به که Dormer است به بازی باید این شایعه درست باشد که او شده است بازیگران در فصل 2 باقی مانده است دیده می شود. اما Redanian هوش می کند و نشان می دهد که Philippa Eilhart خواهد بود یک نقش مناسب برای این بازیگر به عنوان ملکه خواهد Meve از Lyria و Rivia.

با تولید به تازگی گرفتن جریان با توجه به فیلمبرداری از فصل 2, اخبار شده است به طور پیوسته از ورود در رابطه با بازیگران جدید اعضای. در میان کسانی که رسما تایید همراه با Kristofer Hivju هستند Yasen Atour (جوان Wallender) به عنوان Witcher به نام کوئن و پل شمش بازی خواهد کرد همکار Witcher لمبرت. اگنس بیورن همچنین می پیوندد بازیگران به عنوان Vereena با Thue Ersted راسموسن به عنوان Eskel عایشه فابین راس به عنوان لیدیا و Mecia Simson به عنوان Francesca.

فصل 1 از The Witcher است که در حال حاضر جریان در سطح جهانی در Netflix بکشد. فصل 2 فیلمبرداری در لحظه و انتظار می رود که منتشر شد در جریان خدمات مدتی در 2021. نیز وجود دارد که این شبکه نزدیک به تایید یک فصل سوم از فانتزی حماسی نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>