راه ما در برخورد با زباله های الکترونیکی است که نیاز به تعمیر

زمانی که دستگاه های الکترونیکی یا برقی شکستن مردم اغلب را انتخاب کنید به بازی شیر یا خط کردن, پیر واحد و خرید جدید جایگزینی به دلیل آن به نظر می رسد ارزان تر و کمتر از بدون هیچ زحمتی. این مسئول زیست, گزینه این است که برای رفع آنها.

ارتقاء

Yما e-reader و یا تلفن کار را متوقف کرده است. چه چیزی شما را انجام دهید ؟ شما می توانید آن را به محلی مغازه تعمیر ارز آن در کارخانه سازنده به صورت یک قطعه جدید و یا خرید یک دستگاه جدید و کمپرسی یکی از قدیمی در خشک زباله امید آن می رسد کسی که آن را بازیافت. اما شانس خود دستگاه بازیافت باریک هستند مگر اینکه آن را به دست یک مجاز زباله های الکترونیکی بازیافت و یا پذیرفته شده توسط تولید کننده به عنوان بخشی از یک takeback طرح.

در بسیاری از موارد ناخواسته ابزار اراضی در رسمی واحد بازیافت است که فاقد تکنولوژی پیشرفته نیاز به از بین بردن آن را با خیال راحت.

بهترین (و مسئول) گزینه های موجود در آن است برای تعمیر. این بدیهی است که به نظر می رسد مانند بیشتر پر زحمت و وقت گیر جایگزین برای خرید یکی از جدید. اما در دراز مدت و در مقیاس بزرگ هزینه های پرتاب الکترونیک و لوازم الکتریکی بسیار بالاتر از شما فکر می کنم. بنابراین در حالی که تعمیر ممکن است به نظر می رسد مانند یک گران و دشوار است گزاره در حال حاضر آن است که بیشتر پایدار و مسئول چیزی که به انجام به عنوان مصرف کنندگان است. در واقع کشورهایی مانند سوئد ساخته شده اند برای تعمیر یک گزینه جذاب با کمک از معافیت های مالیاتی است که محدود کردن استفاده از-و-پرتاب فرهنگ است.

از پوشاک تا لوازم خانگی در سال 2017 حاکم تحت پوشش طیف گسترده ای از کالاهای مصرفی و تنظیم کردن یک تعمیر انقلاب است.

چرا تعمیر ؟

صرفه جویی در هزینه ها: این واضح ترین و اجراست. چرا سرمایه گذاری در یک نام تجاری جدید هنگامی که دستگاه در چند ساعت و برای چند صد دلار یک ساله خود را پشت در خوب منظور ؟

کاهش ضایعات: قبل از اینکه شما پرتاب می دانم که خانواده شایع ترین الکترونیک حاوی مواد سمی مانند سرب و جیوه اکسید باریم کلرید وینیل و دیگران. سرب (مورد استفاده در تلویزیون و مانیتور کامپیوتر) و وینیل کلرید (مورد استفاده در صفحه کلید و کابل) در انسان سرطان زا شناخته شده در حالی که عطارد (مورد استفاده در نمایشگرهای صفحه تخت) سیستم عصبی تاثیر می گذارد.

سمت چپ دست نخورده این مواد را در برخواهد داشت خطر برای ما است. اما هنگامی که سوخته و یا ریخته–به عنوان اتفاق می افتد با بسیاری از هند را دور انداخته الکترونیک–این سموم آلوده ما خاک و آب و به طور جدی می تواند بر سلامت انسان و حیوان.

آنها را مناسب برای فروش مجدد: شاید گوشی خود را شارژ متوقف و شما در حال حاضر خرید یکی از جدید. اما فقط با جایگزین کردن باتری آن شما می تواند یکی از قدیمی به کار دوباره. اگر کوچک و ارزان قیمت ثابت می تواند به دستگاه های قدیمی خود را به یک زندگی جدید است, چرا نمی توانید آن را ثابت ؟ آن می تواند مفید باشد برای کسی که نمی توانیم یک جدید و کمک می کند تا آنها را لذت بردن از مزایای این فن آوری به عنوان شما را انجام داد. ناخواسته خود را در گوشی باقی می ماند از محل های دفن زباله و به شما کمک کند کسی که کمتر خوش شانس در این فرآیند است.

حمایت از صنعت تعمیر: در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری یک عمل کوچک مانند انتخاب به دستگاه قدیمی خود را تعمیر یک تفاوت بزرگ را به زندگی و معیشت کوچک تعمیر و کسب و کار. آن می تواند کمک به آنها را به ماندن در کسب و کار و ادامه کار خوب نگه داشتن کاملا خوب الکترونیکی مورد از به هدر رفتن.

برای بیش از حد طولانی ما بر این باور است که زمان و پول صرف تعمیر و دوباره با استفاده از الکترونیک و لوازم خانگی ما در حال حاضر آن را به ارزش نیست. آن زمان برای رفع این طرز فکر در حال حاضر.

بهتر است خانه فقط راه اندازی طیف وسیعی از قدرتمند امن زیست پاک کننده. کاوش طیف وسیعی از محصولات در اینجا.

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>