“راه بازگشت” ثابت بن افلک است که هنوز هم Underrated بازیگر

Ben Affleck in The Way Back

بن افلک به عنوان جک کانینگهام در راه بازگشت. Warner Bros.

هیچ گرفتن در اطراف آن است. راه برگشتبه کارگردانی گاوین اوکانر از یک اسکریپت توسط Brad Ingelsby است که بازتاب شخصی از ستاره خود بن افلک را در مبارزه با اعتیاد به الکل تغییر ظاهر به عنوان یک بسکتبال فیلم. این یک هشدار اسپویلر. ستاره باز شده است و صادقانه به یک گسل در مورد بیماری خود در سال های اخیر مصاحبه و این شانس خود را برای عموم بیرون آمدن از مشروبات الکلی گنجه خود را در مورد درد و عواقب ناشی از بهبود. این یک ریز کوک و عملکرد او پذیرای آن كارش.

همچنین نگاه کنید: تلویزیون اپل+’s برانگیز ‘بانک’ متاسفانه Glosses بیش تاریخچه

در dismally smoggy حومه شهر لس آنجلس سان پدرو آقای افلک در اکثر گالوانیزه نقش پس از خودکشی بازیگر جورج (“سوپرمن”) ریوز در Hollywoodland, آقای افلک نقش جک بی شعور سنگین-نوشیدن کارگر ساختمانی در اعماق گیره از اعتیاد (او حتی نمی تواند را بدون یک قوطی آبجو در ظرف صابون). از همسرش جدا شده, (Janina Gavenkar), تغذیه با دخالت خواهر خود (Michaela Watkins) به عنوان بافر و چرکین با آتشفشانی از خشم جک به نظر می رسد محکوم به یک عمر بدبختی. سپس از آبی یک فرصت برای رستگاری می رسد زمانی که مربی بسکتبال در محلی کاتولیک دبیرستان دچار حمله قلبی و جک خواسته است به بیش از نرخ دوم تیم است که در یک دست خط از جک بود یک بار یک دانش آموز و یک وعده ورزشکار در همان مدرسه.


راه بازگشت ★★★
(3/4 ستاره)
کارگردان: Gavin o’connor
نوشته شده توسط: Brad Ingelsby
بازیگران: بن افلک, Janina Gavenkar, Michaela Watkins و Al Madrigal
مدت زمان: 108 دقیقه.


او فکر می کند هر عملی همین دلیل او باید بگویم که هیچ اما در نهایت به در آوردن نظم و انضباط و احترام به بسکتبال به محاصره تیم و پیدا کردن انگیزه در خود را به کنترل ، او در می یابد غیر منتظره الهام دوستی و حمایت در میان بازیکنان مشتاق و ناهنجار همکاران و اگر چه جای تردید است که جک را تا کنون به طور کامل بازسازی خود است و به اعتبار این فیلم تیم خلاق است که راه برگشت هرگز غرق به سطح soft-hearted احساسات و هالیوود امید کاذب خیلی آشنا در فیلم در مورد مردان شکسته که دوباره اختراع خود را از طریق شور و شوق برای ورزش است.

این طرح ممکن است فرمولی اما هیچ چیز قابل پیش بینی در مورد بن افلک تعهد برای نقش جک یا ظرافت و صداقت است که با او نقش آن است. او قرار دادن در برخی از وزن و شروع به نشان دادن سن خود را در یک دلنشین ترین راه اما با توجه به همه او شده است از طریق در زندگی شخصی خود که می توانید سوال چرا ؟ او هنوز هم خوب اغلب دستکمگرفتهشده بازیگر و unimpeachable پیروزی و کفاره او نشان می دهد در راه بازگشت به آن را نشان میدهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>