واشینگتن ردسکینز به سادگی خواهد شد ‘واشنگتن تیم فوتبال’ تا اطلاع ثانوی هر گزارش

این تیم که قبلا شناخته شده به عنوان ردسکینز واشنگتن در حال حاضر به سادگی بود که “واشنگتن تیم فوتبال” تا اطلاع ثانوی ESPN گزارش شده است. این سازمان بلافاصله شروع فرایند از بین بردن آن نام سابق و تصاویر از, کشباف, کلاه و کالا در حالی که روند انتخاب دائم نام جدید همچنان ادامه دارد.

ESPN NFL تحلیلگر Adam Schefter را شکست این خبر در توییتر در روز پنج شنبه اشاره کرد که این تغییر نام این است که دائمی نیست.

در یک سری از پیگیری توییت Schefter توضیح داد که این تیم امیدوار است که همه از آن merch و لباس خلاص شدن از نام و ارائه یک بومی آمریکایی پاکسازی از آن فیزیکی و دیجیتال فضاهای — به عبارت دیگر آن زمینه شیوه ها و امکانات و حضور آنلاین — عرض 50 روز. بیشتر این امید به خانه جدید خود لباس آماده در آن زمان به تیم ملی باز می شود تا فصل آن زمانی که آن را میزبان عقاب برای خانه, درب بازکن, در هفته 1. این تیم در هفته 2 بازی خواهد بود در جاده ها و سازمان امیدوار است به آن جاده جدید لباس آماده ،

این سازمان ادامه خواهد داد به استفاده از روش های سنتی طلا و کبود رنگ در آن لباس و کلاه فیزیکی و فضاهای دیجیتال و کالا. که در آن تصویر یک بومی آمریکایی در یک ارایش مو پس از نابودسازی این کلاه به جای بازیکنان یکنواخت اعداد ظاهر خواهد شد.

washington redskins merchandise
  درو Angerer / گتی ایماژ

همه از این است که موقت حفره یا سوراخ اندازه گیری خواهد شد که در بازی در حالی که این سازمان تلاش می کند به زمین در یک نام جدید. به این منظور Schefter توییتی “[تیم] خواهد بود به دنبال بازخورد از بازیکنان, فارغ التحصیلان, طرفداران و حامیان و جامعه برای تیم جدید نام آن استفاده خواهد شد در برخی از نقطه در آینده در منابع.”

این تیم را به یک جدول زمانی برای زمانی که نام جدید خود را خواهد شد بر تصمیم و نشان داد.

همانطور که در آن زمان توسط Inquisitr, این هفته در اینترنت شایعه پیشنهاد کرد که این تیم به دنبال “مأموران.” چرا که یک کاربر Reddit متوجه شدم که همان نهاد اجرا می شود که وب سایت “Redskins.com” در حال ثبت دامنه “DCSentinels.com.”

اما دو مشکل وجود دارد که شایعه: اولین بار است که یک دامنه-نام و تشکیل پرونده است و به عنوان نویسنده فرانک شواب آن قرار داده است “[نه] همیشه یک راه دقیق از حل پازل شبیه به این.” دوم این است که واشنگتن مأموران بود نام ساختگی تیم در سال 2000 کیانو ریوز کمدی جایگزین; اگر ردسکینز استفاده از آن به عنوان نام جدید خود را, آنها را برای همیشه همراه با متوسط فیلم کمدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>