“مرده راه رفتن: جهان فراتر از’ برتر تاریخ اعلام کرد در آخرین تریلر

برای کسانی که مشتاقانه در انتظار بوده است فصل 1 والاتر از AMC جدیدترین Walking Dead spinoff سریال جهان فراتر ازیک تریلر جدید منتشر شده اعلام کرد که آن را برتر در آوریل 12, با توجه به کتاب های کمیک. این به دنبال خواهد داشت پس از فصل 10 آخر از سری اصلی است.

SPOILER ALERT: این مقاله مورد بحث AMC را به مرده راه رفتن و ترس از مرده راه رفتن. لطفا با احتیاط عمل کنید اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است مشاهده شده در دسترس همه قسمت ها و آرزو برای جلوگیری از اخلال گران.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrاین سری جدید خواهد بود محدودی اجرا تنها با دو فصل به هوا. هدف از این سری جدید به نظر می رسد برای بررسی بیشتر این سازمان مرموز در حال حاضر قبل از دیده می شود در هر دو مرده راه رفتن و همراه آن سریال Fear the Walking Dead. این بود که بیشتر در اشاره در آخرین تریلر فصل 1 که در نهایت اعلام برتر تاریخ.

نه زیادی می تواند جمع آوری شده از کلیپ جدید دیگر از این نمایش خط از شخصیت های. یکی از حیاتی سرنخ را دزدکی حرکت کردن از طریق.

نسبت به شروع این کلیپ کوتاه تصویری از سه در هم تنیده محافل دیده می شود می تواند دوزی بر روی یک ژاکت چرمی پوشیده می شود توسط یکی از شخصیت های. هنوز هویت این شخصیت نمی شد نشان داد اگر چه قنتد, ژاکت, آیا به نظر می رسد بسیار شبیه به یکی از فرسوده توسط فلیکس (Nico Tortorella) کمی بعد در کلیپ. آن را به حال شده است نشان داد که قبل از این نیز CRM خواهد شد از ویژگی های جدید در این سری است.

Annet Mahendru as Huck and Nico Tortorella as Felix, as seen in Season 1 of AMC's 'The Walking Dead World beyond'
  جوجو Whilden / AMC

قبلا در The Walking Deadاین جامعه آرم برجسته بود در یک هلیکوپتر استفاده می شود برای نجات ریک گرایمز (اندرو لینکلن) هنگامی که او به شدت زخمی طی انفجار یک پل. آنه/Jadis (Pollyanna McIntosh) یک عضو از این گروه و هشدار آنها را به ریک گرفتاری به منظور او را نجات داد.

در Fear the Walking Dead, این گروه کاوش بیشتر در یک قسمت جدید که ویژه Althea (مگی گریس). در طول قسمت 5 از فصل 5, Althea مواجه ایزابل (سیدنی Lemmon) که با این نسخهها کار برای CRM. در ابتدا ایزابل تهدید کرده بود او را به کشتن Althea به منظور حفظ جامعه خود را یک راز است. اما در پایان قسمت ایزابل حال تغییر ذهن خود و Althea وعده داده شده به هر کس دیگری در مورد او.

با ورود جهان فراتر ازبینندگان خواهد شد و در نهایت به پیدا کردن مقدار بیشتر در مورد این گروه است. اما آنها را مجبور به صبر کنید تا زمانی که مه در حال حاضر به منظور پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

بینندگان می توانید از آخرین کلیپ برای فصل 1 The Walking Dead: جهان فراتر از زیر.

فصل 1 The Walking Dead: جهان فراتر خواهد برتر در آوریل 12.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>