“مرده راه رفتن’: ویرژیل باعث بازگشت غیر منتظره در فصل آخر 10

SPOILER ALERT: این مقاله در فصل 10 از AMC را به مرده راه رفتن. لطفا با احتیاط عمل کنید اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است مشاهده شده در دسترس همه قسمت ها و آرزو برای جلوگیری از اخلال گران.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, قسمت 13 از مرده راه رفتن فصل 10 قسمت پایانی شامل Michonne (Danai Girira). این هم قسمت که بسیاری از بینندگان فرض بر این خواهد بود که آخرین بار که تازه وارد ویرژیل (کوین کارول) به نظر می رسد. اما به عنوان فیلم بت امتیاز از ویرژیل تا به حال تعجب ظاهر در تریلر فصل آخر 10.

در حالی که فصل آخر 10 از مرده راه رفتن نخواهد هوا تا اطلاع ثانوی با توجه به زمان coronavirus همه گیر AMC در حال حاضر منتشر شد تریلر قسمت 16. از آنجا که این بینندگان می دانم که این قسمت را در ادامه از اتفاقاتی که در قسمت 15. وجود دارد چند شگفتی است. همراه با بازگشت مگی Rhee (Lauren Cohan) و یک شخصیت با پوشیدن یک ماسک آهن نیز وجود دارد که رویت از ویرژیل.

قسمت 16 کلیپ نشان می دهد پدر گابریل (Seth Gilliam) صحبت از کسانی که ممکن است قادر به کمک به آنها در آینده خود را در نبرد در برابر Whisperers. او با اشاره به کسانی که با آنها وجود دارد در حال حاضر مانند Daryl Dixon (Norman Reedus) و یوجین را (Josh McDermitt) ، اما ویرژیل نشان داده شده است در این نقطه عطف به Oceanside یک بار دیگر. در این زمان هر چند محل را ترک نشان می دهد که آن است که یک فلاش بک به اولین حضور خود را, اما, نه, یک نمونه جدید.

Kevin Carroll as Virgil and Danai Gurira as Michonne, as seen in Episode 13 of AMC's 'The Walking Dead' Season 10
  الیزا مورس / AMC

به عنوان فیلم بت امتیاز از بازگشت از ویرژیل می تواند یک راه است که در آن دیگران می توانید پیدا کردن در مورد Michonne سرمایه گذاری جدید برای پیدا کردن ریک گرایمز (اندرو لینکلن). در حالی که جودیت (Cailey فلمینگ) می داند که در این ماموریت او خودداری از ذکر آن تا کنون حتی به Daryl که او به خصوص به.

در حالی که بسیاری از طرفداران بر این باور بودند که ویرژیل شخصیت ایجاد شده بود به طور کامل به عنوان یک وسیله برای Michonne داستان شده اند وجود دارد برخی از نکات است که او می تواند بازگشت در تاریخ بعد. این بازیگر که با بازی ویرژیل قبلا گفته Decider که او می خواهم برای دیدن شخصیت او بود توسعه یافته بیشتر است.

“من دوست دارم برای دیدن او می خواهم به چیزهای دیگر راست و رفتن و کشف کردن برخی از راه برای انجام این کار” کارول گفت:

“من هیچ نظری ندارم آنچه که خواهد بود. نویسندگان نشان می دهد آنها می آیند تا با خیلی چیزهای بیشتری از من می تواند. اما من دوست دارم برای دیدن او را ادامه خواهد داد.”

البته بینندگان را مجبور به صبر کنید تا زمانی که مرده راه رفتن بازده بعد از آن در سال برای پیدا کردن آنچه اتفاق می افتد با ویرژیل داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>