“مرده راه رفتن’ توییتر طرفداران می پرسد برای ‘آموزش’ خود را در رابطه با سیاه زندگی مسائل موضع

پس از ارسال موضع خود را در رابطه با سیاه زندگی مسائل جنبش The Walking Dead‘ثانیه حساب رسمی توییتر خواسته است تا طرفداران به “آموزش” خود را پس از unfollowed آنها.

در ژوئن 2, The Walking Dead‘ثانیه حساب توییتر با صدور بیانیه ای در مورد سیاه و سفید زندگی مسائل جنبش در حال حاضر فراگیر جهان در پاسخ به مرگ جورج فلوید. در حالی که اصرار دارد که حساب رسانه های اجتماعی است که به طور معمول استفاده می شود در رابطه با تلویزیون نشان می دهد, کتاب های کمیک و مربوط به اخبار سرگرمی از آن تصمیم گرفته بود آن را نمی خواهد همدستی در این موضوع با سکوت. آنها همچنین گفتند که شرکت در خاموشی شنبه و اهدا به چند خیریه درگیر است.

این یک موضع است که بسیاری از سازمان ها گرفته اند در پاسخ به Floyd مرگ و پس از آن شورش. اما به نظر می رسد که بسیاری از The Walking Dead‘s fans تصمیم گرفت آنها را به دنبال کردن این حساب کاربری به دلیل دیدگاه های خود را متفاوت.

بحث گرم رخ داده است در بخش نظرات پست اصلی. برخی احساس کردند که دیدگاه های سیاسی باید نگهداری کردن صفحه در حالی که دیگران به حمایت از موضع. برخی نیز تهدید به توقف تماشای ضربه زامبی کتاب مکاشفات یوحنا سری. بسیاری از بازیگران درگیر در این مجموعه تلویزیونی نیز پا را در حمایت از این موضع.

به عنوان یک نتیجه از این مرده راه رفتن‘ثانیه حساب توییتر صادر شده و بیشتر به یک بیانیه در مورد کسانی که با دیدگاه های مخالف در زندگی مهم جنبش و کسانی که تا به حال unfollowed آنها.

“به نظر می رسد مانند ما از دست داده و کاملا چند پیروان پس از ارسال #BLM,” حساب ارسال شده است.

“ما امیدواریم که کسانی که در سمت چپ آموزش خود را در این حیاتی نژادی مسائل و یادگیری را به ایستادگی در کنار سیاه و سفید خود را ، #TWDFamily به خود می بالد در تنوع آن است. و اگر شما می خواهید به ترک بیش از این به بعد [نشانه صلح emoji].”

تا کنون پس از مرگ فلوید رخ داده است, رسانه های اجتماعی حساب شده است ارسال غالبا در مورد چگونه مردم می توانند کمک و ارائه پشتیبانی برای کسانی که درگیر در تظاهرات. آنها همچنین خود را تغییر زیستی در توییتر به سادگی شامل سیاه و سفید زندگی می کند توجه به برچسب و همچنین تغییر مشخصات خود و پوشش عکس به یک صفحه نمایش سیاه و سفید در حمایت از خاموشی روز سه شنبه. علاوه بر این آنها شده اند به اشتراک گذاشتن محتوا از مردم در مورد اینکه چرا سیاه و سفید زندگی مسائل جنبش بسیار مهم است نه تنها برای مردم بلکه برای جامعه به عنوان یک کل.

با توجه به مترونه تنها The Walking Dead‘s Skybound حساب ارسال شده بسیاری از به روز رسانی مربوط به موضع خود را اما چندین بازیگران از ضربه زامبی کتاب مکاشفات یوحنا سری را به عنوان به خوبی. علاوه بر این بسیاری از به tweeting در مورد حمایت خود را به دیگران مانند Norman Reedus به خیابان آمده اند و بدست درگیر در اعتراضات خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>