‘The Walking Dead فصل 10: بینندگان در مورد کارول سرنوشت پس از عنوان آشکار برای قسمت 14

SPOILER ALERT: این مقاله در فصل 10 از AMC را به مرده راه رفتن. لطفا با احتیاط عمل کنید اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است مشاهده شده در دسترس همه قسمت ها و آرزو برای جلوگیری از اخلال گران.

با توجه به متروعنوان برای قسمت 14 از AMC را به مرده راه رفتن فصل 10 داده بینندگان دلیلی برای نگرانی. با عنوان “نگاهی به گل” طرفداران در حال حاضر نگران است که Carol Peletier (ملیسا مک براید) ممکن است از دست دادن زندگی خود را در قسمت های آینده.

اصطلاح “نگاهی به گل” مترادف با کارول پس از او ادا عبارت تمام راه برگشت در فصل 4 The Walking Dead. در این قسمت که قسمت 14 از فصل که سرود به پایان رسید تا نیاز به مقابله با یک بازمانده به نام لیز ساموئلز (Brighton Sharbino) بود که در مقابله با محیط پست آخرالزمانی. لیز بود و همچنین یک کودک ساخته شده است که قسمت تقریبا بیش از حد برای مخاطب به یاد زمانی که کارول به او گفت که به نوبه خود در اطراف و نگاهی به گل قبل از او به ضرب گلوله کشته و او را کشته است.

بنابراین زمانی که مترو اشاره کرد که آسمان آلمان در حال حاضر ارسال شده عنوان از قسمت 14 به برنامه های خود آن را داده است طرفداران دلیلی برای نگرانی.

با عنوان پس از نزدیک به کارول بسیاری از بینندگان را مشکوک است که او می تواند در این فصل است. با وسوسه گر جنگ در حال حاضر وعده داده شده در نیمه دوم این فصل به نظر می رسد به احتمال بسیار زیاد است که برخی از شخصیت های اصلی خواهد شد از دست دادن زندگی خود را.

Melissa McBride as Carol Peletier and Brighton Sharbino as Lizzie Samuels, as seen in Episode 14 of AMC's 'The Walking Dead' Season 4
  ژن صفحه / AMC

وجود دارد یکی دیگر از تئوری به همین دلیل این قسمت می تواند با عنوان “نگاهی به گل است.” این نظریه را می بیند کارول بودن یکی به اجرای رهبر Whisperers آلفا (سامانتا مورتون) در بسیار به همان شیوه که در آن او به لیز در فصل 4. این نظریه نمی کراوات به چه نجوا جنگ آشکار در کتاب های کمیک که در آن AMC تا بر اساس آن برنامه های تلویزیونی. AMC شناخته شده است برای تغییر همه چیز را به طور قابل توجهی به تلویزیون نسخه خود را کج.

هنوز هیچ جزئیات دیگری منتشر شده است در مورد این قسمت. AMC منتشر نشده مستقل خلاصه داستان برای فصل 10 بازگشت قسمت, اجازه دهید به تنهایی برای یک قسمت ویژه نسبت به اواسط نیمه دوم این فصل است. و نه به عنوان از قسمت 14 به طور رسمی تایید توسط AMC. این به این معنی است که بینندگان را به احتمال زیاد باید صبر کنید کمی طولانی تر برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این قسمت و کارول سرنوشت در فصل 10 از مرده راه رفتن.

فصل 10 از AMC را به مرده راه رفتن باز خواهد گشت در فوریه 23.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر