‘The Walking Dead فصل 10: حدس و گمان چرخش بر اینکه 13 قسمت خواهد بود Michonne نهایی یکی

SPOILER ALERT: این مقاله در فصل 10 از AMC را به مرده راه رفتن. لطفا با احتیاط عمل کنید اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است مشاهده شده در دسترس همه قسمت ها و آرزو برای جلوگیری از اخلال گران.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrوجود دارد زودتر حدس و گمان است که Michonne را (Danai gurira شاهد) قسمت آخر در راه رفتن مرده خواهد بود در قسمت 12. آن است که در حال حاضر شناخته شده است که این قسمت را ادامه خواهد داد برای مقابله با حمله به تپه با Whisperers. به عنوان یک نتیجه از این اعتقاد بر این است آخرین قسمت خواهد بود تحت فشار قرار دادند به جلو به قسمت 13 با توجه به کارتر مت.

Danai gurira شاهد تایید شده است به عنوان ترک The Walking Dead در فصل 10. AMC نشان داد هر جزئیات که چگونه و یا در زمانی که این خروج رخ خواهد داد.

زودتر سیناپس منتشر شده توسط کتاب های کمیک آغاز گمانه زنی ها در مورد Michonne پتانسیل خروج در قسمت 12. خلاصه منتشر شده در آن زمان بود به شرح زیر است.

“Michonne طول می کشد ویرژیل بازگشت به جزیره خود را برای پیدا کردن خانواده اش; در بورس, ویرژیل ارائه می دهد سلاح.”

همانطور که کارتر مت امتیاز جدید خلاصه داستان به صورت قسمت 12 می بیند ادامه جنگ در تپه. تمام کلیپ های قسمت نیز عقب جدید خلاصه داستان. این منجر به این فرض که 13 قسمت است که تا به حال هیچ جزئیات منتشر نشده خواهد بود این قسمت که در آن Michonne می سازد رسمی خروج از این سری است.

Danai Gurira as Michonne and Kevin Carrol as Virgil, as seen in Episode 8 of AMC's 'The Walking Dead' Season 10
  ژن صفحه / AMC

آخرین بینندگان دیدم از Michonne بود در قسمت 8 زمانی که او موافقت کرد و به همراه تازه وارد ویرژیل (کوین Carrol) به یک جزیره دور افتاده به منظور بازگشت امن او به خانواده اش. در بازگشت او خواهد دریافت مقدار مورد نیاز سلاح به استفاده از در برابر Whisperers.

فصل 10 بازگشت از مرده راه رفتن دیده می شود Whisperers منجر حملات در اسکندریه و تپه. بنابراین چشم انداز وجود دارد که Michonne ممکن است پس از بازگشت همه چیز به پایان رسیده است. و یا او ممکن است بازگشت نیست در همه. بسیاری از بینندگان این باور است که او را به نوعی پیدا کردن اطلاعات در مورد او اعتقاد-به-می شود-مرده پسر ریک گرایمز (اندرو لینکلن) که او را به خروج از این سری در راه او در فصل 9. با این حال پتانسیل نیز وجود دارد که Michonne خواهد مرد در آخرین قسمت.

البته بینندگان خواهد شد فقط باید صبر کنید تا بعد از قسمت 12 به منظور پیدا کردن بیشتر اطلاعات رسمی در مورد قسمت 13. و با توجه به وجود تنها چند قسمت سمت چپ در این فصل پتانسیل وجود دارد که در هر قسمت تا آخر می تواند در صورتحساب یا لیست به عنوان Michonne تاریخ و زمان آخرین.

فصل 10 از AMC را به مرده راه رفتن باز خواهد گشت در 15 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>