‘The Walking Dead فصل 10 برگشت: هر قسمت مهم خواهد بود در سرب تا آخر

SPOILER ALERT: این مقاله مورد بحث AMC را به راه رفتن مرده جهان است. لطفا با احتیاط عمل کنید اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است مشاهده شده در دسترس همه قسمت ها و آرزو برای جلوگیری از اخلال گران.

The Walking Dead‘s showrunner آنجلا Kang, تا به بینندگان هشدار داده است که آنها واقعا نیاز به توجه به هر قسمت بین در حال حاضر و فصل 10 آخر, با توجه به مصاحبه اخیر خود با سرگرمی هفتگی.

با فصل 10 بازگشت پخش در یکشنبه شب بینندگان مشتاق به دانستن سرنوشت شخصیت های به دام افتاده در غار و احاطه شده توسط یک گله از واکر. اما حرکت رو به جلو در نیمه دوم از این فصل سری showrunner هشدار داده است که طرفداران هر قسمت را با اطلاعات مهم و حیاتی.

“من می گویم به عنوان یک پیش نمایش به سمت آن می شود واقعا مهم برای تماشای هر قسمت چون به ما نزدیک تر و نزدیک تر به آخر همه چیز از اهمیت عظیم اتفاق می افتد در هر قسمت در حال حرکت رو به جلو در حال حاضر” کانگ گفت.

او همچنین اعلام کرد که فصل 10B همچنین می تواند احساس شکسته تا به آنچه که می تواند مقدار به یک مینی آخر نیمه راه از طریق هشت قسمت است که باقی می ماند.

“بنابراین وجود برخی از مسائل است که می تواند احساس مانند یک آخر با صدا غذا خوردن در وسط اجرا از بازگشت نیمی از. بنابراین برخی از چیزهای سرد. در آخر خود را وجود دارد برخی واقعا بزرگ عاطفی مهم چیزهایی است که اتفاق می افتد به عنوان به خوبی به عنوان برخی از چیزهای جدید که امیدوارم تواند تعجب آور باشد برای مردم.”

Samantha Morton as Alpha and Ryan Hurst as Beta, as seen in Episode 9 of AMC's 'The Walking Dead' Season 10
  چاک Zlotnick / AMC

این showrunner متوقف کوتاه از افشای جزئیات بیشتر از چه چیزی می تواند باعث این احساسی متهم قسمت. اما از آن شده است که قبلا اظهار داشت که وسوسه جنگ خواهد شد از ویژگی های به شدت در نیمه دوم این فصل است. و به عنوان مورد با هر نبرد مرگ, به احتمال زیاد خواهد شد در نتیجه. که تسلیم خواهد شد اگر چه باقی مانده است دیده می شود و بینندگان را فقط باید برای تنظیم به قسمت بیشتر به منظور پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, کانگ معتقد است که فصل آخر 10 برای مرده راه رفتن خواهد بود “حماسه” و در پایان بر روی یک مطلب یا داستان جالب. یک بار دیگر وجود دارد کمی از جزئیات در مورد آنچه که این مطلب یا داستان جالب را به دنبال دارد. اما برای کسانی که به دنبال سری کتاب های کمیک که در آن نشان می دهد تلویزیون است که بر اساس برخی از حدس و گمان است که برخی از حماسه صحنه مربوط به Negan (جفری دین مورگان) و آلفا (سامانتا مورتون) ممکن است رخ دهد.

معمولا در هر فصل از کتاب مکاشفات یوحنا زامبی سری برای اولین بار در ماه اکتبر. این به این معنی است که بینندگان خواهد بود در انتظار باقی مانده تا فصل 11 premiere خواهد شد که به احتمال زیاد هوا بعد از آن در سال به منظور پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه cliffhanger را حل و فصل خود را.

فصل 10 از AMC را به مرده راه رفتن باز خواهد گشت در فوریه 23.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر