‘The Walking Dead فصل 10: تصویر جدید نشان می دهد Beta راز هویت ممکن است نشان داد در قسمت 14

SPOILER ALERT: این مقاله در فصل 10 از AMC را به مرده راه رفتن و همچنین سری کتاب های کمیک که در آن استوار است. لطفا با احتیاط عمل کنید اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است مشاهده شده در دسترس همه قسمت ها و آرزو برای جلوگیری از اخلال گران.

بینندگان مشتاق به دانستن راز هویت نجوا عضو بتا (Ryan Hurst). در حال حاضر یک تصویر منتشر شده توسط اسپویلر تلویزیون می تواند یک شاخص است که قسمت بعدی از مرده راه رفتن می تواند همه نشان می دهد.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, با توجه به سری کتاب های کمیک که در آن مرده راه رفتن بر بتا معروف بازیکن بسکتبال است و به همین دلیل او را نگه می دارد چهره خود را همیشه با یک ماسک. اما در مجموعه تلویزیونی به نظر می رسد که بتا می تواند یک موسیقیدان است.

در حال حاضر نکات کاهش یافته و در هر دو مرده راه رفتن به عنوان به خوبی به عنوان آن را همراه سریال Fear the Walking Dead, حمایت از این نظریه. جدید ترین سرنخ به نظر می رسد در قسمت 12 وقتی گاما (Thora Birch) پاره پاره کردن بخشی از بتا ماسک و یک همکار نجوا کار می کرد که او بود.

“آن را به شما” وسوسه گر گفت: هنگامی که او را دیدم بتا بدون ماسک. “صدای خود را به صدا آشنا است.”

به جای این شخصیت بگویید هر کس دیگری بتا و سپس او را کشتند.

کتاب های کمیک نیز نشان می دهد که بتا منشاء داستان متفاوت خواهد بود از آن ظاهر شد که در کتاب های کمیک است.

“آنها به من پیشنهاد کار — چون من تا به حال خوانده طنز, من می دانستم که داستان به صورت بتا و من رفتم در آن وجود دارد و تن به تن آنها را کاملا متفاوت مرتب کردن بر اساس مبدا و آنها آن را دوست داشت” هرست گفت: در Comic-Con لیورپول. “بنابراین ما توسعه یافته آن را با هم.”

Ryan Hurst as Beta, as seen in Episode 14 of AMC's 'The Walking Dead' Season 10
  جکسون لی دیویس / AMC

در حال حاضر یک تصویر جدید برای قسمت 14 می توانید بیشتر توضیح بتا را backstory. این تصویر نشان می دهد که بتا نشستن بر روی زمین از آنچه که ممکن است در یک مرحله کوچک. یک مجموعه درام را می توان پشت سر او. بر روی دیوار به نظر می رسد پوستر از قبل اجرا. در مقابل بتا جداول و هنوز هم آشغال با نوشیدنی دیده می شود نشان می دهد که بتا است که در برخی از مرتب کردن بر اساس از نوار و یا استقرار است که نشان می دهد موسیقی زنده. با این فرض می تواند ساخته شده توسط این تصویر که در این موقعیت می توانست یک محل که در آن بتا انجام شود.

کلیپ برای قسمت های آینده نیز نشان می دهد که بتا واکنش به مرگ خود رهبر آلفا (سامانتا مورتون). بتا بود بسیار نزدیک به آلفا پس از آن به نظر می رسد ممکن است که قسمت بعدی را ببینید, بتا, به یاد وقت خود را با او. این نیز می تواند منجر به نزول است که این شخصیت واقعا است. اما بینندگان را به لحن در روز یکشنبه شب به منظور پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>