‘The Walking Dead فصل 10: Michonne خروج پرسش از پاسخ

SPOILER ALERT: این مقاله در قسمت 13 (با عنوان “آنچه ما تبدیل”) از AMC را به مرده راه رفتن. لطفا با احتیاط عمل کنید اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است مشاهده شده در دسترس همه قسمت ها و آرزو برای جلوگیری از اخلال گران.

آخرین قسمت از The Walking Dead دیدم خروج از Michonne (Danai gurira شاهد). در حالی که سرنوشت او نازل شد قسمت چپ بینندگان با سوالات بیش از پاسخ پس از آن پخش شده در پنج شنبه شب.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, طرفداران The Walking Dead می دانستند که Michonne خروج خواهد رخ می دهد در قسمت 13 بعد از پیش نمایش رتبه منحصرا با داستان است. اما چیزی که آنها نمی دانند به شیوه ای که در آن فن های مورد علاقه را ترک سری.

به عنوان سرگرمی هفتگی امتیاز قسمت 13 نشان داد Michonne ورود با ویرژیل (کوین کارول) در جزیره خود را. هیچ چیز به نظر می رسد و Michonne به زودی تبدیل به دام افتاده در یک سلول پس از او در می یابد که دیگران نیز نگهداری زندانیان است. ویرژیل یکی پشت سر قرار دادن در سلول — و به دام انداختن افراد دیگر وجود دارد بیش از حد.

Kevin Carroll as Virgil, Danai Gurira as Michonne, as seen in Episode 13 of AMC's 'The Walking Dead' Season 10
  الیزا مورس / AMC

استفاده از مواد مخدر مخفیانه اداره ویرژیل, Michonne سپس تجربیات یک جایگزین جهان که در آن او هرگز ملاقات Andrea (لوری هولدن), Rick Grimes (اندرو لینکلن) و یا هر یک از دیگر در گروه خود. او در این دیدار با Negan (جفری دین مورگان) در این توهم و بیننده ها رو به دیدن جهان از طریق چشم از ناجی با تشکر Michonne به عنوان ریک گروه مورد حمله قرار گرفت و کشته اعضا به صورت تصادفی.

Michonne در نهایت فرار از زندان در جزیره و در این نقطه بود که او نیز کشف ریک ، قبلا در The Walking Dead, ریک رفت و گم دیشب پس از یک حادثه مربوط به یک پل واکر و انفجار. Michonne بود که شاعرانه درگیر با او در آن زمان بود و طبعا را ویران کرد. اما کشف چکمه های خود را و سپس یک تصویر از او و جودیت (Cailey فلمینگ) حک شده به تلفن, پرسش های مطرح شده توسط این شخصیت بیش از اینکه آیا یا نه ریک واقعا جان سپردند.

این منجر به Michonne در نهایت تصمیم به جستجو برای ریک. در طول راه او را کشف دو شخصیت جدید که یکی از آنها مجروح شد. او سپس به آنها کمک کرد تا دوباره با یک گروه بزرگی از آن چیزی است که هنوز شناخته شده ترک طرفداران تلاش برای کار کردن نه تنها چگونه ریک چیزهایی که می توانست به پایان رسید تا در همان جزیره به عنوان ویرژیل اما که این گروه جدید هستند.

طبیعی فرض این است که این گروه جدید است که در کشورهای مشترک المنافع است که به طعنه برای برخی از زمان در حال حاضر و که وجود دارد در سری کتاب های کمیک که در آن مرده راه رفتن استوار است. این لباس ویژه در دو شخصیت است که Michonne مواجه می شوند نگاه کرد و یادآور لباس پوشیده شده توسط یک گروه که به تازگی به ویژه در ترس مرده راه رفتن. به رهبری ویرجینیا (Colby Minifie) پیشگامان انتخاب لباس مناسب برای خود اسم.

در حال حاضر AMC باقی مانده است کم حرف در مورد این گروه اگر چه به عنوان سرگرمی هفتگی متحده showrunner آنجلا Kang تایید کرده است و نه مشترک المنافع. به عنوان زمانی که بینندگان را پیدا خواهد کرد بیشتر در مورد این رمز و راز گروه باقی مانده است دیده می شود و بینندگان را به هر دو لحن به قسمت بیشتر به منظور کسب اطلاعات بیشتر و یا صبر کنید برای سه نفر از فیلم های ریک در حال توسعه توسط AMC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>