‘The Walking Dead فصل 10: در اینجا چگونه AMC خریداری آندریا در 13 قسمت

SPOILER ALERT: این مقاله در قسمت 13 (با عنوان “آنچه ما تبدیل”) از AMC را به مرده راه رفتن. لطفا با احتیاط عمل کنید اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است مشاهده شده در دسترس همه قسمت ها و آرزو برای جلوگیری از اخلال گران.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, آخرین قسمت از The Walking Dead دیدم خروج از فن های مورد علاقه Michonne (Danai gurira شاهد). در طول مسیر با شخصیت های مختلف و موقعیت های شد یاد جمله Michonne را معرفی Andrea (لوری هولدن) در فصل 2 آخر. در حالی که Danai gurira شاهد بود و در واقع بازیگران هنوز برای Michonne, آخرین قسمت از مرده راه رفتن دوباره صحنه به محل gurira شاهد در آن با توجه به خودی.

در علاوه بر این به تکرار صحنه شامل gurira شاهد AMC نیز موفق به استفاده از قبلا غیب فیلم از اصلی تیراندازی فصل 2 قسمت به منظور کاهش آن و ایجاد و گسترش یافته است.

“ما تولید مردمی انجام یک کار شگفت انگیز از ایجاد دوباره برخی از مجموعه ما و روشنایی به ساقه فیلم جدید” گفت: showrunner آنجلا Kang.

“سپس ما VFX و پست [تولید] تیم ادغام فیلم های قدیمی با جدید فیلم برای ایجاد چیزی است که احساس می کند مانند آن را ممکن است داده نشان می دهد اما در واقع هرگز وجود نداشته تا به حال.”

در حالی که Michonne و آندریا اصلی برخورد را دیدم Michonne کمک Andrea فرار گروهی از واکر در صحنه Michonne در واقع پیاده روی دور و برگ آندریا به مرگ است. کانگ نشان می دهد که آنها در تلاش بودند برای نشان دادن یک جایگزین واقعیت را به یکی از در حال حاضر دیده می شود. در طول قسمت 13, Michonne داده شد مواد مخدر توسط تازه وارد, ویرژیل (کوین کارول) است و به همین دلیل صحنه های جدید بازی کردن با آن را به عنوان.

و همچنین به عنوان آندریا ظهور در The Walking DeadAMC این ایده از Michonne هرگز جلسه ریک گرایمز (اندرو لینکلن) و پیوستن به Negan است (جفری دین مورگان) گروه به جای. یک بار دیگر با استفاده از قبلا فیلم برداری فیلم, نسخه جدید Michonne واقعیت او را دیدم در حال حاضر با Negan در طول وحشتناک لحظه ای که مردم bludgeoned به مرگ با Negan بیس بال خفاش, Lucille. به جز این زمان در اطراف آن بود Michonne brandishing سلاح.

جلوه های ویژه مورد استفاده قرار گرفت یک بار دیگر در یک تصور برخورد بین ریک و Michonne که دیدم ریک پایان دادن به زندگی خود. با استفاده از یک یاد شات از ریک اشاره اسلحه آنها پیشرفته تصویر با انجام کارهایی از قبیل ساخت ریک مو طولانی تر است. به خودی اشاره AMC نسبتا کوچک بودجه که در مقایسه با HBO را بازی تاج و تخت و آن را حس بیشتری را به استفاده از جلوه های ویژه و قبلا فیلم برداری صحنه های به از نو خلق کردن رویدادهای گذشته به جای گرفتن بازیگران در فیلم فصل 10.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>