“مرده راه رفتن” فصل آخر 10: تئوری است که با پوشیدن ماسک آهن در قسمت 16

SPOILER ALERT: این مقاله در قسمت 16 (با عنوان “یک عذاب خاص”) از AMC را به مرده راه رفتن فصل 10. لطفا با احتیاط عمل کنید اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است مشاهده شده در دسترس همه قسمت ها و آرزو برای جلوگیری از اخلال گران.

در حالی که فصل آخر 10 از مرده راه رفتن ممکن است پخش برای برخی از زمان به لطف coronavirus گیر یک تریلر بود و هنوز هم منتشر شد پس از آخرین قسمت پخش شده در پنج شنبه شب. در این کلیپ یک شخصیت جدید بود طعنه و در حال حاضر بینندگان در حال تلاش برای کار کردن که در آن است.

با توجه به سرگرمی های هفتگیاین شخصیت جدید می پوشد یک ماسک آهن و معرفی شده است که هارون (Ross Marquand) و Alden (Callan McAuliffe) در حال اجرا هستند از Whisperers در جنگل. The Walking Dead showrunner آنجلا Kang, متوقف شد, و کوتاه در, آشکار است که این شخصیت در مصاحبه ،

به این معنی که بیننده ها از چپ به حدس و گمان در شخصیت.

در قسمت 15 هارون و Alden گذشته دیده می شود احاطه شده توسط Whisperers منجر بینندگان به نگرانی در مورد ایمنی خود را. این تریلر قسمت 16 به نظر می رسد برای تایید است که آنها فرار — حداقل به طور موقت — قبل از آنها می آیند در سراسر شخصیت در ماسک آهن. پتانسیل این است که این شخصیت جدید به سادگی می تواند یک نجوا با پوشیدن لباس های مختلف ، این است که راه این گروه معمولا کار می کند.

Lauren Cohan stars as Maggie Rhee, as seen in AMC's 'The Walking Dead'
  جکسون لی دیویس / AMC

در حال حاضر بینندگان در حال تبدیل به سری کتاب های کمیک که در این مجموعه تلویزیونی بر اساس است برای پیدا کردن در مورد شخصیت جدید. اما به عنوان فیلم بت امتیاز این است که یک شخصیت کتاب کمیک. آنها سپس به حدس و گمان است که این می تواند یک کاراکتر های موجود در راه رفتن مرده جهان است. مهمترین آنها نشان می دهد, آن می تواند مگی Rhee (Lauren Cohan) که به تایید ظهور در فصل آخر 10. مورگان (Lennie James) و دوایت (Austin Amelio) به عنوان همچنین پیشنهاد کرد به عنوان چشم انداز بالقوه برای ماسک آهن ،

Meaww نیز ارائه می دهد تا برخی از پیشنهادات که شخص پشت نقاب پنهان است. یکی از افراد آنها باور دارند که می تواند ناشناس است استفانی. در حالی که هنوز معرفی نشده است در فرد در راه رفتن مرده, Eugene (Josh McDermitt) است که در حال حاضر در راه خود را به دیدار با این شخصیت. کمی شناخته شده در مورد جامعه خود را پس از آن است که قابل قبول آنها می تواند حفاظت از سایش مانند آنها.

احتمال دیگر آنها نشان می دهد یک شخصیت کتاب کمیک به نام مرسر. در حالی که او نمی پوشیدن یک ماسک آهن او سر از سپاه پاسداران برای مشترک المنافع و آنها شناخته شده به زره محافظ که ظاهر آن می تواند تغییر در تلویزیون نشان می دهد. هنوز کشورهای مشترک المنافع گروه هنوز معرفی شده است. با این حال این احتمال وجود دارد که استفانی عضو این گروه است.

Lauren Ridloff stars as Connie, as seen in AMC's 'The Walking Dead'
  Jace فراز / AMC

در ضمن در توییتر, طرفداران می بینی و همچنین در مورد این شخصیت مرموز.

“من فکر می کنم در ماسک آهن فرد کانی” گفت: یکی از بیننده.

کانی (لورن Ridloff) گم شده است برای چندین قسمت در حال حاضر. بسیاری گمان می کنند این شخصیت هنوز زنده است و ظاهر خواهد شد در برخی از نقطه. داشتن ناشنوا شخصیت پوشیدن یک ماسک آهن و به طور کامل پوشش داده خواهد احساس را به عنوان یک راه برای شخصیت برای محافظت از خودش از چیزهایی که او نمی تواند بشنود. اما به عنوان رتبهدهی نشده است تایید این.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>