‘The Walking Dead فصل 10 قسمت 16 پیشنمایش: وسوسه گر جنگ همچنان ادامه دارد و در صورت بازگشت

SPOILER ALERT: این مقاله در فصل 10 از AMC را به مرده راه رفتن. لطفا با احتیاط عمل کنید اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است مشاهده شده در دسترس همه قسمت ها و آرزو برای جلوگیری از اخلال گران.

آخرین قسمت از The Walking Dead بسته با یک نبرد گسترده بلندی. پیش نمایش برای فصل 10 آخر از ضربه زامبی کتاب مکاشفات یوحنا سری وعده ادامه این داستان است. در علاوه بر این به عنوان جاسوسی دیجیتال اشاره, این قسمت را نیز به بینندگان خود را در اولین نگاه اجمالی از مگی Rhee (Lauren Cohan).

هنوز هیچ خلاصه داستان منتشر شده برای قسمت 16 است که با عنوان “یک عذاب خاص” با توجه به پایگاه اینترنتی فیلم (IMDb). AMC منتشر کرده است یک تریلر برای قسمت های آینده است که تایید می کند که جنگ بین Whisperers و جوامع ادامه خواهد داد.

آخرین قسمت از The Walking Dead به پایان رسید با بتا (Ryan Hurst), the Whisperers و یک گروه ترکان و مغولان از واکر پس از رسیدن به بیمارستان که در آن جوامع بودند در حال حاضر پناه پس از آتش سوزی گسترده در تپه. آماده به دفاع از موقعیت خود را شانس نیست نگاه خوب به عنوان Whisperers گروه اعداد به مراتب سنگین تر بودن از کسانی که در داخل بیمارستان.

اما پدر گابریل (Seth Gilliam) در تلاش برای اطمینان دادن به کودکان به دام افتاده در داخل بیمارستان که همه از دست داده است و این کمک ممکن است در unlikeliest از راه. او سپس در ادامه به صحبت می کنند نه تنها جوامع اسکندریه تپه در اوشن ساید و اعضای سابق پادشاهی است که می تواند کمک کند در طول حمله اما از کسانی که اعضای جوامع هستند که به دام افتاده در داخل بیمارستان.

در این گروه شامل حال امثال Daryl Dixon (Norman Reedus), Carol Peletier (ملیسا مک براید) و هارون (Ross Marquand) Alden (Callan McAuliffe) کلی (فرشته تئوری) و یوجین را (Josh McDermitt) گروهی, در میان دیگران. این افراد که در خارج از این وضعیت می تواند ارائه دهد عنصر تعجب است که فقط ممکن است نکته ترازو را به نفع خود.

علاوه بر این افراد شناخته شده تریلر فصل 10 آخر نیز شامل طولانی از دست رفته شخصیت مگی Rhee (Lauren Cohan). او قبلا سفر با Georgie (Jayne Atkinson) و گروه او اما نشان داده شده است در پایان کلیپ خواندن یک نامه در مورد جوامع با وضعیت فعلی. این منجر به این احتمال که گروه جدید نیز ممکن است از بین بردن و کمک به.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, شده است وجود دارد یک اختلال به حالت عادی پخش برنامه از مرده راه رفتنمعنی که قسمت 16 نشان داده نخواهد شد بعدی یکشنبه شب بلکه در تاریخ بعد. این است که با توجه به زمان اجتماعی فاصله قوانین در حال حاضر در محل در coronavirus بیماری همه گیر. در حالی که فصل 10 در حال حاضر در حال نمایش زمانی که اجتماعی منزوی شروع برخی پس از تولید کار بر روی قسمت 16 هنوز تکمیل شده است, به معنی تاخیر رخ می دهد.

با توجه به Newsweek, The Walking Dead , تهیه کننده اجرایی, Greg Nicotero, شفافی در مورد چه نوع از کار درگیر در تولید است.

“پس از تولید برای کسانی که کنجکاو هستند شامل VFX, موسیقی, میکس صدا و صدا FX” Nicotero گفت.

“این فرایند معمولا می رود تا در مورد سه هفته از هوا تاریخ. من پیدا کردن در مورد این همان زمان شما بچه ها هستند و آن را ناامید کننده بود اما قسمت نمی خواهد نا امید.”

هنوز AMC را نه تایید کرد که قسمت 16 خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>