‘The Walking Dead فصل 10: کانی سرنوشت هنوز هم در تعادل آویزان

SPOILER ALERT: این مقاله در فصل 10 از AMC را به مرده راه رفتن. لطفا با احتیاط عمل کنید اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است مشاهده شده در دسترس همه قسمت ها و آرزو برای جلوگیری از اخلال گران.

کانی (لورن Ridloff) قبلا به دام افتاده در یک معدن غار در پس از او بود اقدام به فرار از گروه ترکان و مغولان از واکر انباشته توسط Whisperers. در کنار مگنا (نادیا Hilker), سرنوشت خود را داشتند فرض دیره توسط گروه خود را زمانی که آنها در سمت چپ محل انفجار و به خانه بازگشت.

اما مگنا در نهایت موفق به فرار و هشدار به دیگران است که او زنده بود. و به عنوان Den of Geek اشاره او همچنین نشان داد که کانی جان سالم به در انفجار اولیه. مگنا توضیح داد که آنها هر دو وانمود به واکر و سفر با گروه ترکان و مغولان تا زمانی که آنها از هم جدا شدند که ارواح تحت فشار قرار دادند و بین آنها است. پس از آن, مگنا بود قادر به پیدا کردن کانی یا برای جلب توجه به خود با توجه به او احاطه شده توسط زامبی خوردن گوشت.

پس از کانی نشده است اندیش. خواهر, کلی (فرشته تئوری) می خواستم به سعی کنید و پیدا کردن او اما با وسوسه حمله بر ستیغ شده است وجود دارد کمی هم به فکر می کنم و یا برنامه ریزی فراتر از بقای خود.

به طور بالقوه کانی می تواند جان سپردند و پس از او شد جدا از مگنا. اما به عنوان Den of Geek نشان می دهد به نظر می رسد بسیار بعید است که AMC را مگنا دیگران بگویید که کانی تا به حال جان سالم به در برد و تنها به کشتن او offscreen.

با سردرگمی رفتن در مورد نجوا جنگ و تخریب تپه به نظر می رسد ممکن است که کانی سرنوشت کشیده خواهد شد برای برخی از زمان. در حال حاضر قسمت 15 The Walking Dead مجموعه به نظر می رسد به تقسیم وقت خود را بین یوجین را (Josh McDermitt) سفر به ملاقات با استفانی و بتا (Ryan Hurst) بیشتر حمله در جوامع است.

Lauren Ridloff as Connie, Norman Reedus as Daryl Dixon, as seen in Episode 13 of AMC's 'The Walking Dead' Season 9
  ژن صفحه / AMC

علاوه بر این 15 قسمت خواهد شد از ویژگی های Daryl Dixon (Norman Reedus) و جودیت گرایمز (Cailey فلمینگ). با توجه به اینکه داریل و کانی ها کاملا نزدیک آن کامل خواهد بود اگر او بودند به قرار دادن او در حالی که او در جنگل با جودیت. این شده است در اشاره در هر یک از کلیپ تبلیغاتی یا تصاویر برای قسمت های آینده.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, هفته آینده قسمت از The Walking Dead به عنوان موقت فصل 10 آخر. این است که با توجه به اجتماعی فاصله مورد نیاز در پرتو این بیماری همه گیر کوروناویروس توقف تولید در بسیاری از تلویزیون نشان می دهد. AMC پیش بینی می کند که 16 قسمت خواهد شد در برخی از نقطه بعد از آن در سال. این به این معنی است که کانی سرنوشت ممکن است آشکار نمی شود برای یک مقدار قابل توجهی از زمان و اگر آن را انجام داده است تا در بازی یکشنبه شب قسمت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>