ایالات متحده به طور رسمی آخرین رتبه در Coronavirus پاسخ به موارد سنبله

مردم با پوشیدن ماسک صورت عبور از یک خیابان در میان شیوع کروناویروس در ژوئن 10 سال 2020 در شهر نیویورک است. لیائو پان/چین سرویس خبری via Getty Images

به عنوان متحده همچنان به بازگشایی و معترضان رفت و برگشت از خیابان ها در سراسر شهرستانها ایالات متحده به نظر می رسد که COVID-19 ساخت قوی گشت که کارشناسان بهداشت و درمان را طولانی می ترسید — نه این که آن را تا به حال واقعا دور رفت در وهله اول.

با توجه به یک سند به بیرون درز از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) به دست آمده توسط یاهو, اخبار روز پنجشنبه ایالات متحده صفوف مرده در coronavirus پاسخ در میان ده کشور در سخت ترین ضربه ویروس. بین ماه های ژوئن 6 و 9 ژوئن روزانه جدید COVID-19 نفر در ایالات متحده به شدت افزایش 36.5 درصد در مقایسه با کمتر از 5 درصد افزایش در پرو, روسیه و هند است. دیگر شش کشور ذکر شده در CDC سند انگلستان و آلمان و اسپانیا و ایتالیا و برزیل و ایران باید همه گزارش قابل توجهی کاهش روزانه موارد جدید.

در داخل کشور نزدیک به نیمی از 50 ایالت شاهد یک روند رو به بالا در موارد جدید. و ویروس باز گشت در حال گسترش است به بیش متحده است. هفته گذشته 19 متحده گزارش شده را افزایش می دهد در موارد جدید از هفته گذشته با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. در این هفته تا کنون تعداد متحده گزارش مورد upticks افزایش یافته است به 21. و نگران کننده و نه از آنها شاهد افزایش بستری شدن در بیمارستان.

به دنبال بیش از یک کمی طولانی تر زمان, افق, 12 متحده دیده می شود یک پرش در coronavirus بستری شدن در بیمارستان پس از آخر هفته روز یادبود با توجه به سی ان ان COVID-19 ردیابی پروژه. آنها عبارتند از: آلاسکا, آرکانزاس, Arizona, California, کنتاکی, می سی سی پی, مونتانا, North Carolina, اورگان, کارولینای جنوبی تگزاس و یوتا.

تمام گفته ها که از روز شنبه بیش از 1.9 میلیون آمریکایی به قرارداد COVID019 پس از آن شیوع و بیش از 112,000 فوت کرده اند با توجه به CDC.

ایالات متحده در رتبه بدترین در میان ده coronavirus-آمار کشور در پاسخ به این بیماری همه گیر. CDC/اخبار یاهو

تگزاس و آریزونا شمالی و کارولینای جنوبی کالیفرنیا و اورگان و یوتا در میان سخت ترین ضربه متحده به عنوان ما اینچ به سمت دوم اوج این بیماری همه گیر. این هفته تگزاس گزارش داد ثبت روزانه COVID-19 بستری شدن در بیمارستان به مدت سه روز در یک ردیف. در چهارشنبه 2,150 بیماران بستری شده بودند به بیمارستان محو قبلی سوابق 2,056 بیماران در روز سه شنبه و 1,935 در دوشنبه هر دولت در بخش بهداشت و درمان.

همچنین نگاه کنید به: چگونه از نقشه های گوگل به شما کمک خواهد کرد جلوگیری از Coronavirus در تعطیلات تابستان

دیدن شبیه خوشه آریزونا هل دادن آن بیمارستان به واکنش اضطراری طرح به عنوان تخت در بخش مراقبت های ويژه (ICU) به سرعت در حال پر کردن. همانطور که از روز دوشنبه دولت Icu شد 76 درصد کامل تقریبا رسیدن به اوج خود در سطح 78 درصد در هر سی ان ان.

کارشناسان بهداشت عمومی را مقصر این بیماری همه گیر را دوباره بجای اول برگشتن تا حدودی در اختلاف در شهرستانها در سراسر کشور به راهپیمایی معترضان در مجاورت نزدیک و با صدای بلند فریاد برای ساعت در یک زمان و همچنین گرد توسط پلیس و مجبور به صرف ساعت یا شب در محله های زندان, سلول ممکن است شتاب COVID-19 را گسترش.

روز دوشنبه مقامات در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار گفت: فرمانداران که اعتراض های مربوط به صورت خوشه بودند “مسئله تیم ما است پس وجود دارد و یک نگرانی است.”

اما coronavirus اطلاعات و مطالعات مستقل یافت نشد قطعی ارتباط بین تظاهرات و صورت را افزایش می دهد; در عوض, بازگشایی ممکن است به یک نقش بزرگتر. برای مثال یک گزارش توسط قیصر بنیاد خانواده در روز چهارشنبه یافت که روزانه موارد در تگزاس و یوتا و آریزونا شروع به پرش به سمت راست پس از آخر هفته روز یادبود حدود یک هفته بعد از تمام 50 ایالت شروع بازگشایی و قبل از تظاهرات اوج گرفت.

روز سه شنبه در دیدار با مراقبت از سلامت مدیران, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و امریکا بالا-اعتماد coronavirus متخصص هشدار داد که این بیماری همه گیر “هنوز تمام نشده” و این است که کارشناسان فقط “تقریبا در ابتدای درک” ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>