‘چتر آکادمی’ فصل 2 در نهایت یک برتر تاریخ

The Umbrella Academy Season 2 Premiere Date Update

چتر آکادمی است و در نهایت بازگشت به Netflix با قسمت جدید. کریستوس Kalohoridis/Netflix

عظیم 15 ماه پس از فصل 1 عرضه و به این نتیجه رسیدند Netflix بکشد در نهایت اعلام کرد که چتر آکادمی را برای بازگشت آن فصل دوم: ژوئیه 31. بله که ناگوار پس از آن هنوز هم بیش از دو ماه دور اما حداقل این انتظار طولانی است و تقریبا بیش از.

Netflix اعلام کرد صبح روز دوشنبه با یک ویژه فیلم برداری-در-خانه قرنطینه تبلیغی تصویری است که بازسازی فصل 1 معشوق صحنه رقص برای تیفانی “من فکر می کنم ما در حال حاضر به تنهایی.”

با توجه به Netflix, چتر آکادمی شد بازدید بیش از 45 میلیون نفر عضو خانواده در ماه اول از انتشار آن در ماه فوریه 2019 و آن را یکی از پرچم در حال اهتزاز پربیننده ترین اصل است. در پایان سال streamer طبقه بندی شده آن را به عنوان سومین محبوب ترین سری از 2019.

چتر Academy است که بر اساس Dark Horse Comics ایجاد شده و نوشته شده توسط Gerard Way و نشان داده شده توسط گابریل Bá. در همان روز در سال 1989 چهل و سه نوزادان بدون توضیح به دنیا تصادفی بیارتباط نشان داد زنانی که هیچ نشانه ای از بارداری از روز قبل. هفت به تصویب رسید توسط سر رجینالد Hargreeves یک صنعتگر میلیاردر که ایجاد چتر آکادمی و آماده خود را به “کودکان” برای نجات جهان. اما همه چیز رفت و با توجه به طرح. در سالهای نوجوانی خود را با خانواده می زند و این تیم منحل شد. در حال حاضر شش بازمانده سی چیزی اعضای دوباره بر اخبار Hargreeve گذشت. لوتر دیگو, آلیسون, کلاوس ، وانیا و عدد پنج با هم کار کنند برای حل رمز و راز در اطراف خود پدر مرگ. اما جدا از خانواده بار دیگر آغاز می شود به از هم جدا با توجه به واگرا شخصیت و توانایی های, نه به ذکر است قریب الوقوع تهدید جهانی آخرالزمان.

فصل 1 سمت چپ با تعداد پنج حمل و نقل کل تیم از طریق زمان برای جلوگیری از یک جهان-پایان دادن به تحولات ناگهانی و عمده. فصل 2 احتمالا انتخاب کنید تا در پس. Ellen Page, Tom Hopper, دیوید Castañeda, امی Raver-Lampman رابرت شیهان, Aidan گالاگر و جاستین H. حداقل خواهد بازگشت در فصل 2 با showrunner Steve Blackman.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>