حقیقت پشت باری ویس استعفای از ‘نیویورک تایمز’

The New York Times building is seen on June 30, 2020 in New York City

ساختمان نیویورک تایمز دیده می شود در 30 ژوئن 2020 در شهر نیویورک است. یوهانس Eisele/خبرگزاری گتی ایماژ

مرکز-راست نظر سردبیر و مقاله نویس باری ویس استعفا داد از او پر سود و قدرتمند قرار گرفتن در نیویورک تایمزبه احتمال زیاد به را سودآور و قدرتمند قرار گرفتن در جای دیگر. کسانی که آشنا با کار خود را نمی خواهد تعجب به یاد بگیرند که او خروج همراه با یک استعفا نامه ای که excoriates توییتر منتقدان دیگر بار کارکنان و آنچه او را توصیف به عنوان یک نابکار فرهنگ عدم تحمل و قلدری در سمت چپ. که فرهنگ او هشدار داد: “نشانه بیمار به خصوص به صورت مستقل فکر جوان نویسندگان و سردبیران توجه نزدیک به آنچه که آنها باید انجام دهید برای پیشرفت در حرفه خود.” او سپس mutters darkly در مورد “جدید مککارتیسم.” (او اشاره نمی کند هر چند احتمالا او می داند که مککارتیسم کارگردانی شد و نه در برابر فوتبال, اما در برابر چپ از جمله کسانی که او خودش را با هدف قرار دادن.)

ویس نامه تسلیت به حدود آزادی بیان است. اما واقعا آن را مورد احترام. ویس فکر می کند که کلاس قروچه که او به آن تعلق مهم ترین سخنرانان و انتقاد از آنها را تهدید آزادی است. او مراقبت کمتر در مورد اینکه آیا کمتر از کارکنان کوچکتر سیستم عامل قادر به صحبت کردن. او نگرانی نیست که آزادی بیان است که محدود برای همه است. آن است که این سخنرانی از قدرتمند ممکن است متعادل که از دیگران منجر به هرج و مرج حکومت اوباش و (وحشت!) فقط جهان است.

نامه ای رقص در اطراف تغییر آشکار در NYT که presaged او خروج. وایس او به عنوان یادداشت آمد روی کاغذ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات همراه با نظر سردبیر سابق جیمز بنت. بنت را حواله شد به اضافه کردن بیشتر محافظه کار صدای. بسیاری از کارکنان هر چند احساس او منتشر جنس بنجل نوشتن به سادگی به ترول لیبرال خوانندگان. این هزینه معقول با توجه به این که یکی از, استخدام, برت استفنز آغاز تصدی خود با یک ستون از تغییر آب و هوا بوده است.

همچنین نگاه کنید به: تسلا سهام بیش از 100% بالاتر از حد ارزشگذاری هشدار بالا تحلیلگران وال استریت

در همین راستا در اوایل ماه ژوئن در نیویورک تایمز منتشر شده یک op-ed by آرکانزاس سناتور تام پنبه تماس برای مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال نیروهای خود را به شهرهای آمریکا برای سرکوب خشونت همراه با سراسر کشور در اعتراض نژادپرستانه و خشونت پلیس.

Op-ed موجب کارکنان شورش به رهبری توسط روزنامه نگاران. نیویورک تایمز خبرنگاران گفته شده به انتقاد از op-ed در بخش عمومی به طوری خبرنگاران صحبت در برابر ستون به خطر انداخته مدیریت مخالفت. با اینحال در سرپیچی از خود را به کارفرمایان و کارگران شروع به tweeting پیام که op-ed قرار داده خبرنگاران در معرض خطر با تشویق خشونت در برابر معترضان. آن را خاص اما مهم کار و عمل است.

منتقدان همچنین استدلال کرد که این قطعه بود, درهم و برهم, روزنامه نگاری; پنبه ادعا antifa رادیکال نفوذ کرده بود, اعتراض یک قطعه محافظه کار دروغ بار خود را تا به حال موقع توجه کرد. داخلی و خارجی انتقاد ثابت بیش از حد و بنت استعفا داد.

بنت استخدام وایس. آن را در زمینه خروج خود را که ما نیاز به خواندن نامه اش که در بخش بزرگی از حمله به او و همکاران. به طور خاص او استدلال می کند که این بار باید بیشتر انجام می شود برای جلوگیری از سخنرانی همسالان. “نیویورک تایمز کارکنان علنا لام من به عنوان یک دروغگو و یک طرفدار در توییتر و بدون ترس که اذیت و آزار من خواهد شد با اقدام مناسب” او می گوید. او به معنای واقعی کلمه پرسیدن این بار برای جلوگیری از افراد در این مقاله از انتقاد او بر این اساس که او دوست نداشتن انتقاد و فکر می کند این اشتباه است. است که صدا مانند آزادی بیان است.

ویس خودش بوده است نه خجالتی به انتقاد از دیگران در برابر. پس از بنت شلیک او با استفاده از توییتر برای توصیف کسانی که ناراحت op-ed به عنوان زیر 40 “wokes,” گسترده و توهین به شخصیت پردازی. دوباره خبرنگاران قرار نیست برای انتقاد, نظر, نویسندگان, که بدان معنی است که ویس بود توهین به همکاران خود را در یک انجمن که در آن پاسخ می تواند آنها را در مشکل با مدیریت. با اینحال بسیاری از اختلاف او ادعا می کند. ویس پاسخ داد: در نهایت با نامه خود که در آن او sweepingly تقبیح همسالان خود به عنوان بزدلانه totalitarians که او می گوید: ایجاد یک کار دشمن محیط زیست است.

ویس و دیگران در این زمان باید به تلخی دیدگاه متفاوت به هدف از op-ed بخش از مقاله است. اما بیش از آن که آنها باید نظرات مختلف در مورد آنچه آزادی بیان به این معنی است. وایس معتقد است این بدان معنی است که به خوبی قرار داده شده و صاحب نظران که برچسب مهم باید قادر به می گویند هر چیزی که آنها می خواهند از ملت مهم ترین روزنامه نگاری پلت فرم بدون هر گونه دخالت از افرادی که کار در گفت پلت فرم. ویس و همکاران در مقابل بر این باورند که آنها باید برخی می گویند در آنچه کار خود را پشتیبانی می کند و چگونه در نهاد آنها کمک به با استفاده از ارزش و اعتبار آنها کمک به ایجاد.

مردم با بیشترین دسترسی به مخاطبان قدرتمند هستند و آنها به طور طبیعی قادر به قاب آزادی بیان به عنوان یک منبع عمده برای کسانی که با آموزش و پرورش نفوذ و سیستم عامل. “ناشر خواهد غار به اراذل و اوباش” وایس هشدار می دهد اما “اراذل و اوباش” او صحبت کردن در مورد خود او کمتر قدرتمند کمتر به خوبی متصل شده و مهمترین آنها کمتر سفید همکاران. افرادی که کار در این مقاله—به خصوص افرادی که در کار کاغذ—صحبت کردن در برخی از خطر به شغل خود را به دلیل آنها در مورد مراقبت خود همکاران محل کار خود و کشور خود. ویس فکر می کند صدای خود را خطری برای آزادی بیان است. اما من فکر می کنم زمانی که کارگران صحبت می کنند به, قدرتمند, ما همه رایگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>