بالا 20, نور, تلویزیون را نشان می دهد Binged در قرنطینه اگر شما نیاز به یک خنده

Netflix Amazon Hulu NBC FX What to Watch Streaming Guide Quarantine

هر کس نیاز به یک نشاط جیغ وداد بازی کردن هر یک بار در در حالی که در طول یک بیماری همه گیر. کالین هایس/NBC

بیماری های همه گیر جهانی افسرده برای بی اندازه تعدادی از دلایل. هیچ گرفتن در اطراف آن است. روحیه طبعا در یک زمان تمام کم به عنوان قرنطینه امتداد تا کنون به بعد. شانس فیلمهای جدید سرگرمی مانند کریستوفر نولان را شعار و دیزنی مولان ورود در ماه جولای به دنبال کمتر و کمتر واقع گرایانه است. این واقعیت ساده است که مردم می توانند با استفاده از برخی از تشویق.

در این جبهه مخاطبان تبدیل شده است به لبخند-تولید صفحه نمایش کوچک کرایه در طول قرنطینه برای کمک به عبور زمان. با توجه به اطلاعات ارائه شده به ناظر توسط Reelgood—که آهنگ هر نشان می دهد تلویزیون و فیلم در دسترس آنلاین برای آن 4 میلیون به علاوه کاربران—تر و سبک تر احساس خوب ژانرهای مانند موسیقی و کمدی شاهد بزرگترین افزایش بینندگان در طول قرنطینه در حالی که ژانرهای مانند وحشت و جنگ و جنایت کاهش یافت. است که در آن احساس خوب زیر-ژانر Reelgood لیستی از 20 بالا بیشتر به تماشای نشاط تلویزیون نشان می دهد از 16 مارس مارس 10.

 1. Rick and Morty (12.69%)—شنا بزرگسالان
 2. احساس خوب (6.64%)—Netflix
 3. Brooklyn Nine-Nine (6.18%)—NBC
 4. Schitt نهر (6.03%)—CBC
 5. جامعه (6.02%)—NBC
 6. این جای خوب (5.55%)—NBC
 7. استیون جهان آینده (5%)—شبکه کارتون
 8. من خوب با این (5%)—Netflix
 9. دفتر (ایالات متحده) (4.87%)—NBC
 10. سیمپسونها (4.52%)—فاکس
 11. ها (4.37%)—آمازون
 12. دیو (4.25%)—FXX
 13. Fleabag (4.13%)—بی بی سی/آمازون
 14. خانواده مدرن (4.04%)—ABC
 15. پس از زندگی (3.89%)—Netflix
 16. پارک ها و تفریح و سرگرمی (3.85%)—NBC
 17. دوستان (3.49%)—NBC
 18. شگفت انگیزی Mrs Maisel (3.28%)—آمازون
 19. دختران خوب (3.12%)—NBC
 20. آموزش مسائل جنسی (3.08%)—Netflix

همچنین نگاه کنید به: HBO حداکثر 4 میلیارد دلار قمار برای WarnerMedia—آن کار خواهد کرد ؟

هر چند چند تا از top 20 نوشته های دیگر پخش قسمت جدید, تجلیل باید با توجه به NBC برای رهبری راه را با هفت مجموع نشان می دهد در لیست. به وضوح طاووس نشده خود را از دست داد لمسی برای توسعه با کیفیت بالا کمدی (هر چند ما نا امید 30 سنگ برش را ندارد). Netflix بکشد و آن دریای بی پایان از محتوای تولید شده چهار مدخل در لیست به دنبال نزدیک توسط آمازون با سه. Rick and Mortyکه به تازگی از آن در اواسط فصل وقفه است در شماره 1 به طور کلی.

دیو به تازگی تمدید برای فصل دوم و اعلام کرد به عنوان FX بالاترین-رتبه بندی سریال کمدی همیشه در مورد شما نیاز به یک جدید نشان می دهد برای شروع است. جامعه, در ضمن دهکدهای از آن بهره برده اخیر مهاجرت به Netflix بکشد که بحث آن طولانی-شایعه فیلم است و در نهایت گرم کردن. Fleabag‘s دوم و نهایی فصل بود که بهترین چیزی که در تلویزیون در سال گذشته است و باید از گزینه برای کسانی که آن را دیده نمی.

همه در همه, این برخی از جامد binging گزینه برای کسانی که حوصله و نیاز به یک pick-me-up در قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>