عوارض و ترور یک بیماری همه گیر در سخنان دانشجویان

graduating in the coronavirus pandemic

“من از امن بودن در پست گراد قصد دارد بدون داشتن جهت و در همه.” در اینجا صدای از 20 دانش آموزان کالج که تا به حال به رقابت با یک ترم از عدم قطعیت. عکس-تصویر: Eric Vilas-Boas برای ناظر; عکس: ریچارد بیکر/در عکس/گتی ایماژ

در این جریان جهانی همه گیر فقط در مورد همه درخواست خود را “چه در حال حاضر؟” برای دانشجویان مثل من سوال است و حتی حاد تر. در سراسر کشور ما به طور ناگهانی به خانه فرستاد با هیچ ایده که ما خواهد بود رفتن به مدرسه. به عنوان COVID-19 قطعیت بالا گرفتن بسیاری از کارآموزی و فرصت های شغلی در حال لغو برای دانش آموزانی که در حال بسته بندی تا خود بهار ترم. مراسم فارغ التحصیلی هستند که به تعویق افتاد و صمیمی لحظات شخصی ما منتظرش بوده ام برای همه زندگی ما شده اند دور گرفته شده توسط این ویروس. برای ناظر من شاگردی به اشتراک گذاری آنها چگونه بوده است تحت تاثیر این رمان coronavirus و هر گونه نگرانی و یا امیدوار است که آنها باید در مورد آینده است.

به عنوان یک دانش آموز فوردهام خودم بسیاری از پاسخ آمد از دیگر فوردهام دانش آموزان و یا کالج در شمال شرقی اما این احساسات گسترده هستند. از همه مهمتر این همه عذاب و دل تنگی. دانشگاه ها و کالج ها در سراسر کشور در نظر گرفته شده برای بازپرداخت اتاق و هیئت مدیره continuations از پرداخت برای کار-برنامه مطالعه و انواع پاس از شکست گزینه های منفی نهفته COVID-19. تلاش می شود که ساخته شده برای نرم کردن ضربه از این نا امیدی و در عین حال در این وضعیت باقی می ماند دلسرد کننده و استرس زا برای بسیاری از دانش آموزان است.

همچنین نگاه کنید به: چگونه مردم آمریکا بیکار در حال ساخت پول از خانه

“آن است که بسیار دلخراش بود قادر به انجام تمام حوادث ارشد ما در حال برنامه ریزی برای پایان ترم” گفت: Kelsey اسمیت یک دانشگاه ارشد و یکی از میلیون ها نفر در کلاس 2020 که commencements شده است مختل شود.

بسیاری از ما خوش شانس هستند که ما و عزیزان ما باقی می ماند امن و سالم است و ما باید از این امتیاز به ما ادامه آموزش آنلاین. اما شکی نیست که لغو جشن ها و فرصت های به تحسین ما سخت کار نمی نیش. مهم نشانه از 4 سال کالج تجربه محروم شده اند از ما. کار نا امنی است که در تمام زمان بالا با 20.5 میلیون آمریکایی از دست دادن شغل در ماه آوریل و نرخ بیکاری ضربه 14.7%. ما به زودی اضافه کردن میلیون ها نفر از فارغ التحصیلان به اقتصاد در شکل بدتر از همیشه.

“کار من در خانه اجازه دهید به بیش از 40 نفر و در حال حاضر من نمی باید یک کار در هر نقطه” گفت: David Fretz یک دانشجو در دانشگاه فوردهام. “من نمی دانم دفعه بعد من قادر خواهید بود برای هر گونه پول در همه.”

به عنوان افسرده برخی از آنها صدای امید من این است که این نقل قول در کمک به دانش آموزان مثل من احساس شنیده می شود و کمتر به تنهایی در فردی ما سختی ها.

* * *

“به عنوان یک پرستار, من در حال حاضر ممکن است استخدام شود به طور مستقیم از مدرسه است. معنی من خواهد بود در خط مقدم از این به عنوان یک بیماری همه گیر در حال حاضر عصبی و بی تجربه ، من انتظار می رود برای شروع کار در ماه سپتامبر یا اکتبر. در حال حاضر من پریدن به زندگی بزرگسالان بسیار سریعتر از حد انتظار آن ترسناک است.”
—تارا o’dell, SUNY پلاتس بورگ, ’20

“من برنامه ریزی شده بود در دیدار با مردم این ترم در محل کار به شکل طرح من. بسیاری از مکان نیست با تمرکز بر استخدام در حال حاضر با توجه به همه گیر. من به احتمال زیاد فارغ التحصیل خواهد شد بدون کار به انتظارنشسته بودند؟”
—برنا قدرت Fordham University, ’20

“من فقط به پایان رسید بیش از 20 ساعت آموزش پرداخت نشده برای یک دانشگاه کار روز قبل از کلاس رو لغو شود و دانشگاه به طور موثر بسته شده است. من قرار بود به کار است که کار در طول تابستان برای کمک به پرداخت کردن-پردیس اجاره و در حال حاضر من هیچ نظری ندارم که آیا من قادر خواهد بود به بازگشت به کار در تمام. کار من در خانه اجازه دهید به بیش از 40 نفر و در حال حاضر من نمی باید یک کار در هر نقطه. من نمی دانم دفعه بعد من قادر خواهید بود برای هر گونه پول در همه.”
—دیوید Fretz, Fordham University, ’22

“به عنوان یک فروشگاه مواد غذایی صندوقدار کار در نظر گرفته شده است ضروری است, بنابراین من به اندازه کافی خوش شانس به کار می شود در حالی که هم اتاقی من در حال تمام کردن یک کار است. اما با افزایش ترس از COVID-19 و همچنین افزایش گسترش در نیویورک بسیاری از کارکنان را خواستار شده است از بیمار و یا به سادگی گرفتن یک مرخصی. در ابتدا من دوست داشتن بیشتر شیفت اما در حال حاضر من فقط overworked بودن. من به نام در اوایل هر روز و خواسته اواخر باقی بماند چرا که ما understaffed و شلوغ تر از ما تا کنون بوده است. که تنها در آپارتمان من با کار من را به نگه داشتن کار در سفارش به یک منبع درآمد برای صورتحساب مواد غذایی, و غیره. این بدیهی است که نهفته مقدار از زمان من را برای تمرکز در کلاس های من.”
—Dominick Basilone, Fordham University, ’22

“این عجیب و غریب به فکر کردن در مورد آخرین باری که من دیدم مردم در کلاس های گاه به گاه دوستان و یا افرادی که من همیشه دیدم ، آن دسته از افرادی هستند که من احتمالا نمی خواهد از حد از, اگر در همه دوباره. همانطور که برای دوستان نزدیک من آن است که بسیار دلخراش بود قادر به انجام تمام حوادث ارشد ما در حال برنامه ریزی برای پایان ترم. ما نمی دانیم که ما را دارا بودند ما طول می کشد زمانی که آنها اتفاق می افتد. در حال حاضر من نمی دانم چه گام بعدی من است. من رفتم از امن بودن در پست گراد قصد دارد بدون داشتن جهت و در همه.”
—Kelsey Smith, دانشگاه سیراکیوز ’20

“بهار ترم سال سوم من بود و بسیار به شدت تحت تاثیر قرار توسط coronavirus. من تحصیل در خارج از کشور در لندن برای ترم ما شروع به دیدن اثرات این ویروس در ماه اول و نیمی از بودن وجود دارد. متاسفانه ما در واقع برنامه ریزی در رفتن به میلان هفته شیوع شروع وجود دارد بنابراین ما تا به حال به لغو این سفر در آخرین لحظه. به طور کلی زمان آن بسیار بدشانسی بود که در حدود 6 یا 7 هفته از تجربه (نسبت به پایان ماه فوریه) این برنامه به ظاهر آینده به پایان برسد.”
—درو فرانک, Fordham University, ’21

“بودن در دانشگاه به معنای من تا به حال برای رفتن به خانه به کالیفرنیا که انجام نمی شود بیش از حد گرم به هر حال. همچنین من باید تا سه ساعت زودتر برای کلاس های من, و من تا به حال به عقب راندن من MCAT.”
—Vincent هوانگ, دانشگاه جانز هاپکینز, ’20

“من پرداخت کارآموزی کوتاه قطع شد و با توجه به همه گیر ترک من بدون درآمد برای هم بودن و من هیچ نظری ندارم اگر من قادر خواهید بود برای به دست آوردن یک کار و یا کارآموزی در تابستان. من ماه تحصیل در خارج از کشور برنامه در گرانادا لغو شد. در حالی که پایان جهان توسط هر کشش این است به طور جدی messed تا من چهار سال طرح’ و در حال حاضر من نامشخص به عنوان اگر من قادر خواهد بود برای به انجام رساندن آنجا که من می خواستم قبل از فارغ التحصیلی و یا تکمیل بسیاری از اهداف علمی چنین به عنوان به طور بالقوه دو رشته.”
—Reilly دان, Fordham University, ’22

“همه گیر لغو شد من برنامه تابستان به مطالعه پایدار حمل و نقل شهری در دلفت هلند است.”
—الکس اسوالد دانشگاه, ’20

“در برش من ترم کوتاه COVID-19 زمان دور من فرصت را به شرکت در ارشد هفته حوادث و صرف زمان باقی مانده من در فوردهام با دوستان و افرادی که ساخته شده چهار سال گذشته واقعا خاص است. خوشبختانه من از رفتن به مدرسه فارغ التحصیل سال آینده چندان همه گیر نشده نهفته است که در تمام.”
—لورل دیلون, Fordham University, ’20

“من از دست رفته کارآموزی من برنامه ریزی شده به عنوان به خوبی به عنوان شغل فعلی و بالقوه تابستان من به عنوان به خوبی. من احساس به عنوان اگر من مضطرب و بدون اضطراب حتی خود من است.”
—Cierra بیلی, Hudson Valley Community College, ’22

“من چپ پردیس با هیچ ایده زمانی که من می خواهم به آینده. ما کلاس های آنلاین برای بقیه ترم و ما می توانید انتخاب کنید به پاس/خرابی تمام کلاس های ما بعد از دیدن ما نمرات. من باید تصمیم بگیرند چه قانون مدرسه من رفتن را از طریق تمام تورهای مجازی و مجازی بستری, روز دانش آموز.”
—Brianna Martins دانشگاه دلاور ’20

“من مجبور به بیرون از آپارتمان من همه دوستان من همه رفته بودند برای شکستن بهار در حال حاضر. من بسته بندی شده تا آپارتمان من به تنهایی و سوار به عقب در سراسر کشور به تنهایی. از آنجا که این سالمندان از دست رفته در توانایی برای خداحافظی به دانشگاه در زمان خود و جشن پایان کالج با دوستان خود. علاوه بر این, من در حال برنامه ریزی برای بازدید از برخی از دانشکده حقوق دانشگاه در پایان ماه مارس است که من تا به حال به لغو به دلیل این.
—Dianna Dave Sanchez, Fordham University, ’20

“من در حال حاضر در برنامه های تحصیلات تکمیلی است که به شدت تغییر کرده است. من نمی دانم اگر من دانش آموز-آموزش در زمان و یا عبور من edTPA [یک شرط لازم برای یک گواهینامه تدریس].”
—فضل Hogan, SUNY پلاتس بورگ, ’20

“هم اتاقی من و من هنوز در حال برنامه ریزی روز اقامت در نیویورک است اما تاکید دارد در مورد پیدا کردن شغل. ما هر دو درک کنند هر چند که ممکن است آن را بسیار طولانی تر از پیش بینی ما برای پیدا کردن چیزی. بزرگترین ترس من این است که این ویروس را اندکی قبل از ما می توانید پیدا کردن کار می کنند و ما را در قرنطینه می شود و در شهر بدون درآمد.”
—Kayla دمپسی, Fordham University, ’20

“من قرار بود برای شروع دانشکده دندانپزشکی در ماه ژوئن و من نمی دانم آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر.”
—اندرو Polito, SUNY بینگهمتون, ’20

“من از دست هر سه نفر از مشاغل; اما شرکت من برای کار در حال انجام به نگه داشتن من از نظر مالی پایدار است.”
—ماسون Rowlee, Fordham University, ’20

“من شده اند قادر به درخواست برای یک تابستان کارآموزی چون عملا هیچ کس می خواهد به استخدام در حال حاضر با توجه به آنها نمی دانند چه آینده نگه می دارد با COVID-19.”
—Devan Maxstadt مد موسسه تکنولوژی ’22

“به عنوان یک آموزش و پرورش, دانش آموز, من از دست دادن بسیاری از فرصت ها برای آموزش تمرین درس یک کلاس و من از دست رفته توانایی مشاهده در دبیرستان محلی. من هم از دست هر سه از کارهای من (دو در دانشگاه و خارج از دانشگاه) چون من تا به حال به ترک و رفتن به خانه.”
—آنا Craig, Hartwick کالج, ’22

“من بیشتر تحت تاثیر عدم بسته شدن. ترم دوم ارشد سال است که قرار بود در مورد خاطرات خود را با دوستان و گرفتن بیشتر از خود دانشگاه. من فقط غم از دست ندهید این فرصت است. کلاس زرنگ من فوق العاده تحت تاثیر قرار استادان من در حال توزیع آن است. من احساس نمی مانند آموزش و پرورش است که رنج می برند, همه چیز در نظر گرفته شود.”
—راشل Malak, Fordham University, ’20

نظرات شده به آرامی ویرایش شده برای وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>