ستاره ‘Never Have I Ever’ مذاکرات Cringeyness Netflix بکشد و چنگ

Maitreyi Ramakrishnan as Devi Vishwakumar in Netflix's Never Have I Ever

“من نه دور از دوی سن” Maitreyi راماکریشنان می گوید ناظر بازی یک نوجوان در Netflix بکشد هرگز به من همیشهاو اولین نقش عمده ای. “من فقط در سن مناسب که در آن من می تواند منعکس و هنوز هم به یاد داشته باشید.” عکس: راماکریشنان به عنوان Devi Vishwakumar در Never Have I Ever. Netflix

طبیعی است که یک واژه را برای توصیف ” جدید ما COVID-19-آلوده واقعیت است. اما Netflix جدید نشان می دهد Never Have I Ever, که به شرح زیر دوی Vishwakumar, بازی های برگزار شده توسط تازه وارد Maitreyi راماکریشنان با تمرکز بر شخصیت او را بسیار عادی دبیرستان تجربیات و ایده آل نشان می دهد به تماشای در قرنطینه. Co-ایجاد و آزادانه از بازیگر, Mindy Kaling, خود, بلوغ, Never Have I Ever واز اعتبار برای افزایش فوق معمولی و کلیشه با توجه به شخصیت. که به لطف نوشتن پشت دوی این شخصیت به عنوان به خوبی به عنوان طنز و بشریت راماکریشنان به ارمغان می آورد به نقش.

پس پدر او را از مرگ ناگهانی و پس از آن فلج دوی مصمم است تا دوباره سال دوم به عنوان محبوب (با تشکر از او 10-گام محبوبیت طرح) و پیدا کردن دوست پسر برای خودش و او بهترین دوستان است. درست مثل Devi, راماکریشنان شد آکادمیک متمرکز و درگیر در extracurriculars و مانند همه نوجوانان, او بی دست و پا از خاطرات دبیرستان.

همچنین نگاه کنید به: ‘Never Have I Ever’ است Netflix آخرین پرده, دوست داشتنی, نوجوانان نشان می دهد

“من به اندازه کافی قادر به نگاه در من چگونه بود که من 15 و چگونه متوجه cringey این که در آن زمان می گوید:” راماکریشنان. “شما واقعا سوال انتخاب شما ساخته شده در دبیرستان و فقط به طور کلی بی دست و پا cringeyness از آن همه است.”

من به صحبت کرد راماکریشنان نوجوان به نوجوان در مورد چگونه او منجر شود از بسیار محبوب Netflix بکشد نشان می دهد در تنها 18 چگونه او مربوط به Devi و اهمیت جنوب آسیا نمایندگی.

ناظر: شما انتخاب شده بودند از 15,000 متقاضیان است. آنچه که فرایند نرم افزار است ؟

Maitreyi راماکریشنان: Mindy در اصل قرار داده و از صدای جیر جیر برای باز کردن مصاحبه تماس بگیرید. آن را در واقع بهترین دوست من در بر داشت که این, و او به من آمد و گفت: ما باید این را امتحان کنید. ما صادقانه به کتابخانه رفتم و فیلم برداری این سرگرم کننده و ارسال آن را در. یکی پس از دیگری دور از ارسال مطلب خود نوار, من برای رفتن به لا دو بار به استماع در فرد است. سپس من فرود آمد نقش!

آیا شما آماده برای نقش خود را?

آن بود راستش من آوردن خودم را به نقش های مختلف مانند [ترکیب] رفتار و چگونه دوی صحبت می کنند به نگه داشتن آن واقعی بلکه مقدار زیادی از آن نشسته بود را با Mindy و لنگ فیشر بدانید که خود را در زندگی تجربه آنچه در آن مانند احساس رشد زیادی وجود دارد از مکالمات. و البته یک زن و شوهر از کلاس های بازیگری در کنار آن قطعا به من کمک کرد تا به دست آوردن اعتماد به نفس در مجموعه.

شما به ذکر است که شما به ارمغان آورد در برخی از خود رفتار نشان می دهد, آیا شما فکر می کنم هر شخصی خود را در دبیرستان تجربه شد که از Devi ؟

آوردن خود من رفتار را نشان می دهد و بیشتر شبیه دوی نامزدان به بازی گرفته مانند “چه poppin’?” است از من. که من عبارت است که من می گویم با من دوستان زیادی است. قطعا هر دو از ما آکادمیک متمرکز شده است. دوی واقعا هوشمند در مدرسه بود و من به عنوان به خوبی. در بالا از آن درگیر بودن در extracurriculars. من درگیر شد و در مدرسه گروه جاز.

چه آن را مانند شده است برای شما برای رفتن از انجام در یک دبیرستان در بازی سال گذشته در این زمان به در حال حاضر رهبری بسیار محبوب Netflix بکشد نشان می دهد ؟

راستش آن کاملا متفاوت است به این معنا که دبیرستان بود و تئاتر و این فیلم است. این اولین فیلم تجربه و البته آن را بسیار بزرگتر اما من احساس می کنم بسیاری از آنچه که من آموخته در دبیرستان تولیدات به عنوان درام معلم است که من دوست دارم و می پرستمش. او فقط به من آموخت زیادی است که من در طول زندگی من در حرفه بازیگری بلکه فقط می خواهم به طور کلی. بنابراین بسیاری از شباهت ها و چیزهایی که تغییر نکرده اما پس از آن البته شما می دانید وجود دارد آشکار تغییرات از رسیدن به تمام مخاطبان در سراسر جهان است.

Maitreyi Ramakrishnan as Devi Vishwakumar, Ramona Young as Eleanor Wong, and Lee Rodriguez as Fabiola Torres in Never Have I Ever

Maitreyi راماکریشنان به عنوان Devi Vishwakumar, رامونا جوان به عنوان النور وانگ و لی رودریگز به عنوان Fabiola تورس در Never Have I Ever. لارا Solanki/Netflix

می تواند شما را توصیف برخی از مهارت های خاص و یا تجربه شما به ارمغان آورد به نقش جدید خود را که شما آموخته شده از دبیرستان خود را بازی ؟

من درام, معلم! من او را دوست دارم به مرگ—تولد او است که امروز در واقع. او به من آموخت و همه ما درام دیگر دانش آموزان است که شما می تواند سرب را نشان می دهد اما این به این معنی هیچ چیز نیست. شما که هر بیت بیشتر از هر کس دیگری در خدمه و شما فقط همان هر کس دیگری. بنابراین اقامت فروتن و می دانیم که همه نقش. بنابراین زمانی که من در مجموعه من واقعا هرگز احساس لزوما مانند سرب یا ستاره نشان می دهد. من صادقانه احساس واقعا مثل همه بود فوق العاده مهم است و هر شخصیت فوق العاده مهم است حتی اگر آنها تا به حال فقط یک زن و شوهر از خطوط.

چه حافظه مورد علاقه خود را از فیلمبرداری هرگز به من همیشه ؟

اوه مرد وجود دارد مقدار زیادی برای مطمئن. فقط بالای سر من, من واقعا لذت می برد که قادر به یادگیری چنگ. که آنقدر سرد که قادر به چنگ درس و یادگیری یک نام تجاری جدید ابزار. من فقط عاشق یادگیری است. که شگفت انگیز بود تجربه کردم و خوشبختانه از طریق نشان می دهد.

بنابراین به عنوان نوجوانان, من فکر می کنم ما هر دو احتمالا دیده می شود نشان می دهد که در آن بازیگران در 30s خود را در حال تلاش برای به تصویر کشیدن آموزان بالا و می آید به عنوان اصیل. چگونه می توانم به شما فکر می کنم که اخیر از دبیرستان فارغ التحصیل کمک شما بازی Devi?

من فکر می کنم شخصا برای من آمار نقطه شیرین به دلیل دوی 15 و من در حال حاضر 18. من به اندازه کافی قادر به نگاه در من چگونه بود که من 15 و چگونه متوجه cringey آن بود که در آن زمان. شما واقعا سوال انتخاب شما ساخته شده در دبیرستان و فقط به طور کلی بی دست و پا cringeyness از آن همه است. در همان زمان من نه دور از دوی سن برای فراموش کردن آن احساس است. من فقط در سن مناسب که در آن من می تواند منعکس و هنوز هم به یاد داشته باشید.

چه توصیه ای به شما برای دبیرستان رشته یا دانش آموزان به طور کلی ؟

اگر من به عقب بروید و بگویید که خودم آن را صادقانه فقط مطمئن شوید که به بیش از نه استرس. همین حالا بیش از استرس چیز و لذت بردن از لحظه ای. دبیرستان در حال رفتن به بهترین سال و درک کنند که کاملا اشتباه است. اما واقعا پس از آنچه شما می خواهید و چیزهای جدید را امتحان کنید. از آن لذت ببرید و لازم نیست بیش از استرس آن است.

من واقعا دوست داشتم که چگونه دوی هدایت از طریق دبیرستان نمونه تجارب و جشن او به فرهنگ هند درست مانند هر نوجوان خواهد بود. چرا شما فکر می کنم آن را گرفته تا به دیدن این نوع از نمایندگی در تلویزیون و در هالیوود است ؟

من فکر می کنم شما می دانید بسیاری از گروه های اقلیت مردم از رنگ ما همیشه استفاده می شود به عنوان شخص وابسته شخصیت های, یا, خنده دار, شما می دانید, کمدی امداد با یک خط خنده دار که واقعا داره. اما ما در حال حاضر شده است typecast که فقط. ما هرگز منجر لنگر نشان می دهد که واقعا مایه تاسف است چرا که بسیاری به ارمغان می آورد به جدول و این عالی است که هرگز به من همیشه به تصویر کشیده این یک داستان بر اساس Mindy و زبان زندگی است. و من فکر می کنم امیدوارم که شما دیگر محصولات به درک کنند که آنها نیاز به همچنین اولویت بندی واقع بینانه نمایندگی از آنجا که آن را خیلی دیر شده است.

آیا شما فکر می کنم وجود دارد فشار برای Devi و با پسوند شما نیز به نمایندگی از جنوب آسیا تجربه به عنوان یک کل ؟ و اگر چنین است چگونه باید با شما برخورد با آن است ؟

من فکر می کنم صادقانه آن را سخت به نمایندگی از کل جنوب آسیا جامعه به دلیل آن را بسیار گسترده است. شما احتمالا نمی تواند به رسمیت شناختن تمامیت جامعه, اما شما می توانید بر روی یک نور افکن در بسیاری از داستان به عنوان شما احتمالا می تواند. من از جنوب آسیا و هر حرکت من باعث ایجاد این نمایندگی را در خود دارد. هیچ راهی ممکن است من احتمالا می تواند نشان دهنده هر داستان. آنچه که من می توانید انجام دهید این است که امیدوارم اتاق را برای دیگران نیز به هالیوود و داستان های خود را بگویید.

آیا شما هر گونه برنامه ریزی برای آینده همانطور که از در حال حاضر ؟

خوب امیدوارم فصل 2. که تا به Netflix بکشد هر چند. که از دست من. همانطور که از در حال حاضر من در قرنطینه و ایمن ماندن. من خواندن اسکریپت به امید پیدا کردن برخی از شخصیت های بیشتر است که برخی از شخصیت بیشتر و عمق است که من قادر خواهید بود به شیرجه رفتن.

هرگز به من همیشه در حال حاضر در دسترس برای جریان در Netflix بکشد.

این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>