دختران ادویه گزارش به سوار خود را نهایی تور جهانی سال آینده

2021 را علامت Spice Girls’ سالگرد 25th. با توجه به خورشیدگروه در حال برنامه ریزی در هدف قرار دادن جاده یک بار دیگر به جشن می گیرند که نقطه عطف. در اوج موفقیت موسیقی آیکون های متصلب و نه انگلستان شماره 1 تک به فروش می رسد و بیش از 85 میلیون رکورد در سراسر جهان است.

با توجه به انتشار این شوهای ادیتور Simon بویل آنها ادامه خواهد داد به عنوان یک, و خود را جدید تور متعدد در سراسر قاره ها از جمله امریکا و اروپا و استرالیا.

همراه با جدید نشان می دهد, از آن شده است گفت: آنها شده اند ساخت یک فیلم در مورد سال خود را.

در سال گذشته ویکتوریا بکهام — همچنین شناخته شده به عنوان ادویه پوش — آیا شرکت در این مراسم و گفته هیچ برنامه ای برای پیوستن به آنها را بر روی صحنه در آینده یا نه. با وجود درآمد بیشتر از ادویه دختران از نام تجاری مد به نظر می رسد 46 ساله هیچ علاقه ای به بودن یک خواننده پاپ دیگر.

چهار نفر باقی مانده — Emma Bunton, Geri Halliwell مل و مل C — بنا به گزارش ها در کشتی سوار در یک تور جهانی برای آخرین بار.

مل C — همچنین به عنوان شناخته شده ورزشی ادویه میریزم و ظاهرا گفته دوستان در مورد گروه و برنامه های بزرگ.

“این رفتن به یک سال و دختران هیجان زده” یک منبع ریخته.

“پس از تمام coronavirus مشکلات وجود دارد واقعا نیاز به چیزی برای نگاه به جلو و آنها می خواهند به بیش 2021 با تور.”

پس از اتمام تور انفرادی در اوایل سال جاری گفته شده است که مل C شده است یکی از نیروهای محرک در گرفتن دختران ادویه به عقب در جاده ها است.

“آنها در حال نزدیک شدن به 50 به طوری که آنها می خواهند به خارج در حالی که آنها هنوز هم نگاه بزرگ برای طرفداران” یک منبع نزدیک اضافه شده است.

بدون شک وجود دارد که جدید Spice Girls تور چیزی است که هواداران می خواهند. سال گذشته آنها به فروش می رسد 700,000 بلیط و ساخته شده £200 میلیون سود از پخش کنسرت فقط در انگلستان و ایرلند است.

خورشید همچنین گزارش شده است که وجود دارد نیز برنامه ای برای این گروه به بازی بازی های “افسانه شکاف” در جشنواره Glastonbury سال آینده.

“اگر چه متاسفانه وجود خواهد داشت هیچ گلستنبوری در این سال شانس قطع شده است در دختران ادویه ظاهر می شود در هرم مرحله 2021,” مرجان bookmakers گفت.

پس از آخرین تور Mel B شده است بسیار باز در مورد تمایل به انجام کار دیگری.

“من همیشه به داشتن یک شمع که ما می توانیم پشت صحنه با هم” این “که آیا شما فکر می کنم شما هستند” نمودار-دائم الخمر گفت: Grazia در ماه نوامبر گذشته.

دختران ادویه هنوز به تایید این خبر. با این حال به نظر می رسد که جهان ممکن است از رفتن ادویه دیوانه یک بار دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>