این اسنایدر قطع است رفتن به هزینه بیش از $30 متر به

J.J. Abrams Superman WarnerMedia DCEU

لیگ عدالت’s اسنایدر برش در حال رفتن به راه HBO حداکثر بازگشت ده ها میلیون دلار است. خاک رس انوش / TM & (c) DC Comics

هفته گذشته HBO Max اعلام کرد که بحث “اسنایدر برش” از لیگ عدالت خواهد برتر در برخی از فرم در جریان خدمات در 2021. پس از سالها آوازی آنلاین فن کمپین دوبله #ReleasetheSnyderCut با هدف متقاعد ساختن برادران وارنر اجازه دهید به اصلی لیگ عدالت کارگردان زاک اسنایدر کامل چشم انداز خود را برای فیلم, آن را در واقع اتفاق می افتد. در ابتدا گزارش ها حاکی است که شرکت مادر WarnerMedia خواهد بود سرمایه گذاری $20 میلیون به 30 میلیون دلار برای تبدیل این به یک واقعیت است. این مبلغ سنگین برای یک محصول عمومی علاقمندان به سینما در خارج از فیلم توییتر نیست و بسیار آگاه است. همانطور که معلوم است, هزینه افسانه اسنایدر برش بسیار بالاتر خواهد بود.

در ظاهر در Recode رسانه پادکست WarnerMedia رئیس و رئیس HBO حداکثر باب ” Greenblatt نشان داد که 30 میلیون دلار شکل بود که شناور در هفته گذشته یک پای در آسمان برآورد.

“آن را به عنوان آسان به عنوان رفتن به طاق و وجود اسنایدر برش نشسته وجود دارد برای قرار دادن کردن” ” greenblatt گفت. “زاک است که در واقع ساختمان آن و آن را پیچیده از جمله — و من نمی خواهم به جزئیات بیش از حد است که ما در حال حاضر در مورد صحبت نشده – اما اثر جدید عکس.”

همچنین نگاه کنید به: دکتر ‘عجیب’ مدیر برای مقابله با ‘دخمه پرپیچ و خم’ عاقبت بعدی

اسنایدر در روند reassembling خود postproduction خدمه به نمره ویرایش و ارائه جلوه های بصری موجود در فیلم او به ضرب گلوله. مدیر گزارش می خواستند برای بازگرداندن بسیاری از بازیگران به ساقه فیلم های اضافی را دریافت greenlight. “Greenblatt توصیف این فرایند به عنوان “رادیکال فکر میکنیم که فیلم” و “پیچیده و شدید گران است. که البته یک عدد من نمی اعلان…من فقط می گویند من آرزو می کنم آن را به ارزش 30 میلیون و توقف وجود دارد.”

HBO Max رسما معرفی شد پنج شنبه صبح. آن را هنوز رتبهدهی نشده است به طور رسمی تصمیم چه شکل اسنایدر قطع خواهد شد—چند-فصل قسمت و یا یک supersized director’s cut.

برادران وارنر در اصل شنود گذاشته اسنایدر برای نظارت بر آن DC تمدید جهان آغاز شد که با 2013 Man of Steel و شامل Batman v Superman: Dawn of Justice و لیگ عدالت. اما در اواخر تولید اسنایدر چپ دومی با توجه به مرگ در خانواده و WB رو به Avengers فیلمساز Joss Whedon برای تکمیل پروژه. چیز درهم و برهم از متضاد زنگ و سبک منجر به مبهم محصول نهایی و تولد #ReleasetheSnyderCut مبارزات انتخاباتی. با تشکر قابل توجه و پر هزینه reshoots, Justice League بودجه برآورد شده است به طیف وسیعی از $250 میلیون به 300 میلیون دلار. برادران وارنر اعتقاد بر این است به از دست داده اند در هر نقطه از $50 میلیون به 100 میلیون دلار در این فیلم آن را به عنوان صدر در سراسر جهان دفتر جعبه در $658 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>