براق جدید Batmobile از ‘بتمن’ رول بر روی مت ریوز توییتر

batmobile the batman robert pattinson matt reeves

Batmobile کامل با رابرت پتینسون را بتمن از بتمن. مت ریوز/توییتر

درست است که مدیر مت ریوز دوباره آن را انجام داده. صرف هفته پس از اذیت کردن یک صفحه آزمون Batsuit را راهب و chestplate که دیده می شود در رابرت پتینسون بدن خود را در آینده در فیلم بتمن, ریوز طریقی دیگر, اذیت کردن, خود را به توییتر زیر است: به تازگی طراحی شده Batmobile که پتینسون خواهد بود رانندگی در این فیلم است. نگاهی به.

قبلی: خفاش-کت و شلوار از رابرت پتینسون را ‘بتمن’ وارد کرده و آن را به نظر می رسد آشنا

این یک طراحی براق تا آنجا که Batmobiles رفتن و توییتر اعلام تا حدودی آینه اطلاعیه برای پتینسون را از سلف به عنوان بتمن, بن افلک. طرفداران را به یاد بیاورید که صدای جیر جیر همچنین قاب Caped Crusader در نور کم در کنار خود سوار شیرین.

زمانی که خفاش-کت و شلوار نازل شد من استدلال که شاید ریوز را در شخصیت خواهد گوش دادن به بازگشت به عصر طلایی کمیک ماجراهای. بسیار وجود دارد راهی برای دانستن از این تصاویر اما Batmobile در اینجا قابل توجه به نظر می رسد تقریبا مانند یک مدرسه قدیمی , بدنساز ماشین به جای مخزن-مثل لیوان که graced کریستوفر نولان در شوالیه تاریکی سه گانه و یا جاروب-بازگشت هنر دکو مارول از Batman: The Animated Series. بتمن رانده supercars نظامی و ماشین آلات در طول سال اما این در حالی است پس از یک live-action Batmobile نگاه این خیابان حقوقی (حتی اگر آن را بدیهی است که نه).

این سوار احساس می کند کمی نزدیک تر—حداقل در روح و روان—به ماشین دیده می شود در 1960s سری بتمن: یک souped تا و unabashedly عجیب ورزشی و یا اتومبیل های عضلانی است که شما می توانید با اینحال دیدن در جاده ها است. که سری بود campy و tonally کاملا متفاوت از بسیاری از بتمن رسانه ها آمد که پس از آن, اما آن را هنوز هم هیجان انگیز برای دیدن شباهت ها و تکامل در خفاش سواری در طول سال.

بیش از طراحی چند سوال مهم این است که این کودک را مانند صدا و انجام بر روی صفحه نمایش. Batmobile مانع هستند به راحتی در میان بالا-پنج دلیل برای دیدن یک فیلم بتمن در همه. در اینجا امید ریوز می تواند تکراری خیره کننده و مواد منفجره عملی که نولان بود قادر به انجام در فیلم های خود را.

batmobile the batman robert pattinson matt reeves

دیگر نگاه کنید. مت ریوز/توییتر

batmobile the batman robert pattinson matt reeves

نمی توانید صبر کنید برای شنیدن این که موتور سر و صدا. مت ریوز/توییتر

بتمن خواهد رسید تئاتر 25 ژوئن 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>