خواهر و برادر بازی. Julieta کرونتس

این نمایشگاه همواره برگزار برخورد با نوع شخصیت: توجه گرسنگی برونگرا آمد و رفت و فرسایش درونگرا در سایه نادیده گرفتن هر یک از دیگر. درست است که مخاطبان نیست همیشه در تاریکی و دیوار چهارم است, عتیقه, ساخت, اما شما ایده را دریافت کنید. آنها عمل می کنند. ما تماشا کنید. برخی از دوستداران تئاتر حاضر به تماس با جریان تئاتر تئاتر واقعی کنجکاو وارونگی ما باید تماس بگیرید عکس آن اتفاق نمی افتد. آن را زندگی نمی کنند آنها ناله شما باید وجود دارد. اما درونگرا شمارنده در یک Wildean ورید نمی کند که آن را خالصتر زیبایی را تجربه کنید ؟ فقط انفرادی بیننده در حال تماشای یک لحظه اسیر در همه کامل آن نقص? من نمی خواهد استدلال می کنند که دیجیتال عملکرد برتر برای زندگی, اما وجود دارد مقدار زیادی از جزئیات و نکات دقیق وظریف شما می توانید از آن. من لذت بردم همه چیز از هوش hi-def قطاری برای NT زنده به تصویری که ممکن است ضربه بی میلی به مرحله مدیر عمه. اگر شما تا کنون تحقیق در کتابخانه عمومی نیویورک به تئاتر در فیلم و نوار کاست بایگانیشما می دانید محدوده.

نکته این است که اگر شما عشق تئاتر, شما باید برخی از منافع در جریان تئاتر و تشویق در این دلتنگ بار با مجموعهای از گزینه های. ما ذکر شده یک ده بزرگ و کوچک آنهایی که در اینجااز جریان اصلی BroadwayHD به نام تجاری جدید نیش اندازه ویروسی تک گویی 24 ساعته پخش می کند. بازی-PerView راه اندازی این هفته: همیشه دلربا Maria Dizzia ستاره در یک livestream خواندن لوکاس Hnath را یک خانه عروسک قسمت 2 (5 دلار بلیط در اینجا). دو خانه های اروپایی در حال پخش خود را به صورت رایگان archives: لندن تئاتر ملی و در نهایت پاسخ تماس های بی شماری و خود را NT پخش زنده رایگان در یوتیوب شروع آوریل 2, با, برروی, کمدی یک مرد, دو زن Guvnors, بازیگران تنها-سپس-انفجار James Corden. اگر سلیقه شما اجرا به واسازی regietheater برلین را فوق العاده سرد تجربی Schaubühne جدید پخش هر روز حدود ظهر. هملت تحت پوشش در گل و خون فریاد آلمانی? Ja, natürlich.

همچنین نگاه کنید: پنج راه برای کمک به تئاتر زنده ماندن Coronavirus خاموش

من نمایش جدید ثبت productions از Rattlestick نمایشنامه نویسان تئاتر در اینجا در نیویورک و سان فرانسیسکو آمریکا هنرستان تئاتر. یکی رن دارا سانتیاگو خواهر و برادر بازیکه Rattlestick شات نهایی خود را در مارس 14 عملکرد. A. C. T. ضبط آن ویروس-لغو تولیدات براندون Jacobs-جنکینز را گلوریا و لیدیا R. الماس Toni سنگ در حالی که آنها در پیش نمایش و ساخته شده است که آنها در دسترس برای خریداران بلیط.

پس صبر کنید: این یک نقد کنید ؟ نه دقیقا. من آماده هستم با تکبر راه رفتن به میدان جنگ با چیزی بیش از شور و شوق کنجکاوی و تجربه است. شما می توانید به غنی سازی تجربه تئاتر بر روی کامپیوتر شما ؟ بله اگر شما به صفحه نمایش فعال تمرکز شما را “واقعی” چیزی است. راحت خاموش, چراغ, استفاده, هدفون, یک جرعه از چای. در اینجا ما بروید; بسته تا آن را شروع.

خواهر و برادر بازی

من می دانم که Rattlestick واقعا خوب است. طی 20 سالی که من باید آن بازدید 100 بار یا بیشتر. من منتظر در حمام خط که مارها از راهرو بر روی صحنه و پشت مجموعه. من gaped در تحسین زمانی که مدیران و طراحان به طور کامل پیکربندی مجدد آن مورد ضرب و شتم تا پانک-راک-باشگاه پرنیان به چیزی غنی و عجیب و غریب برای آدم Rapp را افقی حماسه راهرو سه گانه یا دردناکی برهنه غار از ساموئل D. شکارچی لوستن/Clarkson. فقط سوهو هرزه رقبای Rattlestick داخلی تخریب و تولد دوباره است. بنابراین تماشای رن دارا سانتیاگو heartsore درام داخلی از طریق ویدئو بود و هر دو بازگشت به خانه و بیگانگی. ناگهان من یک گارد امنیتی تکان دادن از طریق یک مدار بسته پنجره. در واقع این عادلانه نیست به فیلمبرداران که گرفته شده کاملا یکپارچه این لمس کردن و به خوبی گردد در بازی به طرز ماهرانه ای برش دو دوربین عکاسی.

شخصیت محور حافظه-خالی از سکنه اقدام مراکز در دو برادر و یک خواهر چسبیده به خرابه های یک خانواده موفق. دبیرستان ارشد ماری (سیندی De La Cruz) او برادر لئون (اد ونتورا) و middle-school-aged ماریان (ماتئو Ferro) زندگی می کنند در هارلم حدود 2014, در یک خانواده آنها اساسا مدیریت خود را دارند. مادر خود را Lenora (دالیا Davi) و پدر لوگان (اندی لوسین) تقسیم کردن بیش از لوگان را خرید و فروش مواد مخدر که هزینه Lenora برادر خود زندگی است. موجب ویرانی گناه و نزدیک به خودکشی لوگان برای اولین بار سوار لئون دور از خانواده رها شده و سپس خانواده است. که سه سال پیش. در حال حاضر قرار دادن کالج بنابراین او می تواند پس از ماریان هوشمند دانشجویی که نشان می دهد استعداد در تنیس. لئون پیدا کرده است کار در یک نوار و Lenora می رود در تاریخ های متعدد به دنبال آقای حق و در واقع غفلت از مسئولیت های خود را—مالی و عاطفی. زمانی که لوگان دوباره وارد خواهر و برادر زندگی از طریق تماس با ماریان سال از تروما و خشم را تهدید می کند چه داخلی و انسجام وجود دارد.

این یک پررنگ و چشمگیر نمايشنامه نويسي اولین رن دارا سانتیاگو که نشان می دهد خوب گوش برای عشق و نفرت ریتم از تحت فشار خانواده و اعتماد به نفس دست در شکل گیری درام که دامن لبه فاجعه است. مدیر جینا Worsham و کاملا کالیبره شده بازیگران را به بازی و تا زنده صمیمی مواد منفجره Rattlestick مرحله. ویژه فریاد استراحتی به مجموعه طراح گلپر Borrero و روشنایی و طراحان صدا ژاک Blane و مایکل Costagliola به ترتیب برای ایجاد یک realistic اما متخلخل محیط است که اجازه می دهد تا گذشته به خونریزی به حال. بازیگری است که ریگ و پرشور اما نمک ترشی با طنز و سانتیاگو زمینی, حسرت, زبان جهش کردن صفحه نمایش است. با یک Vimeo کد شما می توانید رفتن به خانه دوباره.

گلوریا. کوین برن

گلوریا

این یک فرصت خوش آمدید به سفر (ذهنی) به سان فرانسیسکو طبقه A. C. T. و گرفتن با یک بازی من می خواهم از دست رفته: Brandon Jacobs-جنکینز’ وحشی طنز رسانه ای که خود را برتر جهان در تاکستان تئاتر پنج سال پیش. در اینجا یک محل کار کمدی-تراژدی است که در آن سرخوردگی و بلند پروازانه Gen X سرمقاله دستیاران در شیک, New York magazine, شایعات در مورد کارگران شرکت ناامیدی از پیشرفت و لعن و نفرین بر journo فرهنگ آنها فکر خواهد پاداش خود را استعداد و ذوق. چرا من از دست این کار جدید توسط استعداد نویسنده از یک Octoroon و مناسب? اجازه دهید فقط می گویند که در سال 2015 من در زندگی رسانه ها کابوس و نمی نیاز به یک بازی به یاد من است.

بیشتر احمق I. گلوریا شوخ است, براق, ترسناک نشان می دهد—به خصوص مشاهده شده در یکدفعه از حال حاضر به عنوان شرکت همچنان به کوبیدن در تعقیب clickbait محو تبلیغات و اجتماعی-رسانه های استاتیک می باشد. شخصیت های گلوریا در حال بیهوده احساساتی باطل و بحث یک مایل از یک دقیقه. اگر آن را خوب به اندازه کافی برای ترمیم عقل آن را خوب به اندازه کافی برای Jacobs-جنکینز. ما antiheroes شامل زخم شدن wanna-be دین نویسنده (جرمی کان), مغرور, بیش از کافئین دار Kendra (ملانی Arii Mah) خوش برخورد اما سادیستی Ani (مارتا Brigham) و محاصره واقعیت-جستجوگر Lorin (مت موناکو) که به ما یادآوری می کند—دو بار که او فقط تبدیل 37 ساله و هیچ جا در رفتن است. عنوان شخصیت بازی توسط لورن زبان انگلیسی است که یک ویرایشگر کپی شده است که در این مجله به مدت 15 سال است که در سمت چپ او خشک بی رنگ و کمی دیوانه. خوب بیایید که بسیاری دیوانه; عمل به پایان می رسد با یک اسپاسم…چیزی بسیار ناراحت کننده است که من نمی خواهد از بین بردن. گلوریا بسیار دانستن شگفت انگیزی دست زدن به سیاه و سفید کمدی در مورد چگونه جهان کار chews شما و چگونه تنها دفاع غم انگیز است که جویدن آن را هضم و دفع—در پست های وبلاگ خاطرات و اطاقک bitchery.

این camerawork در این شلیک بیشتر سرویس از افزایش بیشتر یک مرحله گسترده قاب با چند closeups. در نهایت که خوب است. محکم و هوشمندانه در صحنه اریک Ting, گلوریا با طبیعت پر حرف, قطعه, که در آن محیط کلی صحنه است که اهمیت آن کمتر از گفتگوی بورسی و brinksmanship بین شخصیت ها. من صادقانه آرزو گفت و گو در جریان سری (صرفه جویی شاید جانشینی و شگفت انگیزی خانم Maisel) بودند این شکوه.

Toni سنگ. کوین برن

Toni سنگ

در ماه اوت گذشته من بررسی برتر جهان از لیدیا R. الماس بیس درام در میدان تئاتر شرکت و آن را به یک لذت برای دوباره. مدیر پم مک کینون—که ماهرانه هدایت اسکریپت را منحرف نشوند از مونولوگ به گروه صحنه و سپس خاطره انگیز جنبش توالی—او را بازسازی bravura میدان تولید با بیشتر گروه های جدید. این زمان در اطراف, نقش عنوان شده توسط سحر Ursula, پر جنب و جوش, فوتی و فوری, بازیگر که قطاری تونی ترکیبی از deadpan حکمت و naïveté. دیگر بازیگران—همه مردان بازی های مختلف و نژادها و جنس اما اصولا بازیکنان توپ با Indianapolis, دلقک ها—در حال کنن E. سر و Daniel J. برایانت (از اصلی تولید), JaBen اوایل مارکی D. گیبسون رادنی ارل جکسون جونیور, Sean-Maurice لینچ ری پوسته و Jarrod اسمیت.

این بازی است که به روایت تونی به عنوان داستان زندگی او و قابل توجه حرفه ای به عنوان اولین زن در بیس بال حرفه ای. او که بازیکن در لیگ های سیاه پوست و برجسته در آن است. به عنوان توسط مسحور مارس Matthis در نیویورک برتر, Toni آمد در سراسر به عنوان یک شاهد دانشمند یک زن در طیف برای آنها بیس بال کامل حس اما روابط انسانی بودند murkier. اورسولا حفظ برخی از این سفتی اما او با تکبر راه رفتن و اخلاقی ضرورت است که جدید است و بسیار خوش آمدید. الماس بازی یک سیال با حرکت سریع به حساب های ورزشی آمریکایی و روابط در 1940s و ’50s در وسط Jim Crow و قبل از دوران حقوق مدنی. نگرو تیم لیگ صاحبان سفید و سیاه و بازیکنان کار نبود فقط به آمار صفحه اصلی اجرای آن را به پوسته و دلقک برای جمعیت. ورزشکاری تبدیل شد غیر قابل تشخیص از minstrelsy و سفید جمعیت وجود دارد به فریاد زدن نژادپرستانه تهمت به همان اندازه به عنوان تشویق.

مجموعه مدولار حقه (طراحی شده توسط ریکاردو هرناندز) در ورزشگاه چراغ (لی آلن هیوز) با بازیگران در لباس بیس بال (Dede Ayite) و دستکاری شخصیت های فوق العاده ای با فضل و شوخ طبعی Toni سنگ بسیار جلا تئاتر درمان سریع توپ را شیرین منطقه. بهترین از همه, چند دوربین شلیک می شود مقدار زیادی از زاویه و نزدیک به نگه داشتن تجربه در حال مشاهده پر جنب و جوش و متمرکز شده است. کامیل A. Brown عالی choreography mingles یاد بیس بال مواضع عجیب و غریب با لودگی روال که زمین خیلی سخت و به مدت طولانی از تبدیل شدن آنها به عنوان آنها باید شورش و شرمندگی برای مخاطبان است. تیم خلاق از MacKinnon, الماس قهوه ای طراحان و بازیگران—آنها بازی کردم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im