خاموش شدن دستگاه به خاموش کردن Dalits

دهلی نو: در هر بحران چه resurfaces در هند کاست. هفت دهه به چه تنها می تواند به عنوان متناقض مدرنیته هند آن را نگه می دارد چمدان از کاست و فئودالیسم دست نخورده است. هر چالش مواجه با این کشور سرچشمه از این عمیقا ریشه دوانده سیستم کاست.

این Covid-19 shutdown مطرح شده فقط یک چالش و هند در پاسخ به آن, به طور معمول, مشروط کاست. قبل از رها کردن این مستند در مردم و نیازهای اساسی گروه های آسیب پذیر مانند حمل و نقل برای کارگران مایل به رفتن به خانه بودند همگانی یا حتی خطاب. وسط کلاس در مقابل مشتاق در مورد ماندن در محدوده خانه خود را, پیدا کردن زمان برای به روز رسانی پروفایل های رسانه های اجتماعی با من در خانه بماند’ پیام. بر خلاف بنده کلاس تنها مشکل این وسط کلاس ممکن است با آن مواجه اند در طول این خاموش است دستکاری کارهای خانه و “کار از خانه”.

وسط کلاس فکر می کند خود را به عنوان یک سکولار طبقه اقتصادی; اما از آن است که در واقع یک طبقه دسته. در طبقه ی متوسط شهری محله, من اغلب مشاهده شده زنان معمولی ساخت اظهارات برابر ‘meritless’ Dalits به طور کامل اعتماد به نفس است که هیچ یک از آن گروه اجتماعی خواهد بود در گوش رس. طبقه و گروه ردی مردان و زنان آشکارا اعلام کاست پس زمینه. شهری طبقه متوسط هستند چیزی جز مجموعه ای از غالب طبقات masquerading به عنوان یک طبقه اقتصادی است.

گروه های آسیب پذیر

آسیب پذیر ترین گروه ها در پایین اقشار جامعه هستند Dalits و OBCs که درآمد ناچیز دستمزد که به سختی به اطمینان حاصل شود آنها را به دو مربع وعده غذا در روز. در حال حاضر با این خاموش شدن بقای خود نهفته است در رحمت بشردوستانه savarna اجتماعی کارگران و یا دولت است.

وضعیت اسفبار کارگران مهاجر از پرتاب از معیشت یک چالش عمده مطرح شده به دولت در طول این shutdown که انجام شد بدون هیچ گونه علامت قبل و یا هر گونه ترتیبات لازم ساخته شده است. هیچ عذر خواهی می کنند و زندگی مردم در تلاش برای سفر با پای پیاده خود را به صفحه اصلی شهرها و روستاها. تعداد آنها منطبق بر مرگ و میر به علت Covid-19 خود را. دوباره بسیاری از این کارگران مهاجر هستند Dalits که مهاجرت از روستاها و خشکسالی در مناطق مستعد به شهرستانها. این واقعیت که این کارگران مهاجر تصمیم گرفتند به خانه راه رفتن بدون آزار به خود را می دانید که آب و غذا در طول سفر خواهد آمد از گفتن یک نظر در چشم انداز آنها صورت اگر ماندند بدون کار در شهرستانها.

Transcommunities از سوی دیگر چهره های مختلف با چالش عدم دسترسی به مواد غذایی و جیره غذایی به دلیل انگ اجتماعی. خشونت پلیس در طول خاموش کردن یکی دیگر از چالش های است که transwomen صورت. آنها هیچ دسترسی به مراقبت های پزشکی با توجه به این ننگ متصل به آنها به عنوان کارگران جنسی یا ناقل بیماریهای مقاربتی.

جوامع که criminalised و یا کسانی که به صورت شدید سطح خشونت از دولت یعنی زنان کارگران جنسی transwomen که بستگی به جنس کار و یا گدایی رانده شده اند بیشتر به حاشیه های این shutdown. بسیاری از آنها هرگز دیده جیره از دولت است. آنها از ترس عواقب نامطلوب اگر آنها ثبت هویت خود است. در حالی که این جرم در جوامع ندارند جیره کارت و یا Aadhaar کارت با توجه به دائمی خشونت پلیس تحولات اخیر مانند تابعیت متمم قانون (CAA) ثبت ملی شهروندان (NRC) و جمعیت ملی ثبت نام (NPR) را تشدید شرایط خود را.

داخلی بندگان مضطرب هستند که آنها ممکن است در پرداخت حقوق ماهانه خود را در زمان خاموش شدن. زنان طبقه متوسط که در حال مبارزه با کارهای خانگی در حال حاضر ممکن است درک درد داخلی کار. اما آنها هنوز هم اصرار بیش از حقوق ماهانه آنها پرداخت داخلی چون زنان را در نظر نمی های داخلی کار است که آنها خود را در انجام به عنوان یک کمک به اقتصاد خانواده. برای طبقه متوسط زنان و خانواده قابل توجهی واحد و آنها را نمی بینیم خود و یا کار خود را و یا پول و یا اموال و جدا از آن. آنها تقاضا نیست حقوق و دستمزد خود را برای کار چرا که در نهایت این پول باقی مانده در خانواده حتی اگر آن را به خصوص اختصاص داده شده به آنها به عنوان همسران و مادران است.

گرفتاری از رفتگران

گرفتاری از رفتگران برای پاکسازی یکی دیگر از داستان در خود دارد. آنها هنوز هم کار کردن با دست خالی در طول Covid-19 shutdown. الانبار یک یورش در بخش های آسیب پذیر توسط جامعه هند. جامعه هند است هرگز متعهد به از بین بردن الانبار به عنوان طبقه یک روش زندگی در اینجا. ضروری خدمات برای تمیز کردن ناودان و ترخیص کالا از زباله به طور مداوم انجام شده توسط Dalits در طول خاموش شدن ناگهانی خطر انداختن حق خود را به زندگی و ایمنی.

وجود افرادی که بر این باورند که Covid-19 خدا یا طبیعت را در راه آموزش درس به نوع بشر است. اما Covid-19 shutdown اثبات چیزی به شدت متفاوت است. در این خاموش شدن ممتاز ادامه داد: به ممتاز. در حالی که غالب طبقات باید افتخار به “کار از خانه” و ایمن ماندن کارگران در حال مبارزه برای مواد غذایی و امکانات اولیه. Dalits دستی, جاذب, کارگران مهاجر کارگران جنسی transwomen پایین تر-کلاس, دستمزد کارگران, ناز, کون گشاد, فروشندگان شده است که بخش های آسیب پذیر در Covid-19 خاموش کردن به عنوان آنها در بحران های دیگر بیش از حد. این دسته متقابلا منحصر به فرد است ؟ جواب هر دو بله و نه. بسیاری از transwomen در حال کارگران مهاجر اما دولت نمی در نظر گرفتن آنها به عنوان کارگران به عنوان آنها به زندگی می کنند با کار جنسی و یا گدایی و دولت حاضر به دیدن کار جنسی به عنوان نیروی کار.

به طور مشابه, جاذب, کارگران مهاجر ناز, کون گشاد, دستمزد کارگران, فروشندگان همه Dalits و پایین طبقات است. آنها منحصر به فرد هستند اما دسته اشکال مختلف طبقه در هند. تا زمانی که هند متعهد به از بین بردن طبقه, تفاوت کلاس نمی توان effaced. در زمان Covid-19 یا در زمان عادی این وضعیت غیر انسانی از Dalits همان باقی می ماند.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>