این نشان می دهد باید آنلاین: 12 راه برای جریان مرحله

حداقل یک دوجین سیستم عامل در حال میزبانی زنده و ضبط شده تئاتر محصولات, مونولوگ با نام تجاری جدید کار می کند و با بیحوصلگی حرف زدن-بررسی موزیکال. جان Lamparski / پژواک سیم/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

در شکسپیر روز طاعون به طور معمول تعطیل playhouses و در حال حاضر آن را به نوبه خود ما را در الیزابت کشیدن: هر خوشا تئاتر—از گرشوین که در آن ماهواره شده بود را به 1,933 روح به 80-صندلی آجر در ویلیامزبرگ—تاریک است. برای هنرمندان تئاتر و طرفداران سکوت پر سر و صدا است. عدم درام غم انگیز است. فقدان کمدی درایو ممکن است ما دیوانه.

چیزی به من می گوید که پس از این وحشتناک خود دوره قرنطینه به پایان می رسد یک هزار نویسان را نوشته اند یک هزار و یک فرد را نشان می دهد به دنیا آمد و از خلاق استرس بسیار انزوا. یا شاید برعکس رخ خواهد داد: بزرگ-بازیگران سریال خواهد بود و در رواج جشن ما کثیف, پرجمعیت زندگی اجتماعی. قطعا بازیگران خوشحال خواهد شد به شمع به اتاق تمرین و بازگشت به هنر خود را. و بقیه از ما که فقط عشق رفتن به نشان می دهد را یک آه امداد تنفس به ما نشستن در میان غریبه ها در انتظار چراغ به پایین رفتن.

تا آن زمان ما باید مانند طرفداران ورزش و تحسین در صفحه نمایش. طی هفته گذشته و یا در رسانه های اجتماعی تئاتر عامیانه شده های مورد علاقه خود را آنلاین جایگزین به تجربه زنده. برخی از تاسیس جریان خدمات شما ممکن است در حال حاضر می دانیم اما دیگر مجازی سالن ظهور کرده اند. برخی از هزینه پول در قالب یک اشتراک—اما هنوز هم به مراتب کمتر از بلیط. در ادامه برای بررسی از آنچه در خارج وجود دارد در هیچ منظور خاص است.

منطقه ای تئاتر مانند آمریکا معاصر تئاتر در سان فرانسیسکو به این پلت فرم محبوب برای دریافت ویروس-لغو نشان می دهد در مقابل مخاطبان گسترده تر. لیدیا الماس و بیس بال, درام, Toni سنگ و براندن Jacobs-جنکینز رسانه طنز گلوریا بودند ضبط شده در پیش نمایش و در دسترس خواهد بود به خریداران بلیط. اما که می تواند شما:: بازدید از A. C. T. سایت و یا تماس 415-749-2228. خریداران دریافت خواهد کرد یک لینک به یک کلمه عبور محافظت سایت از A. C. T. در این هفته به نمایش تولید است که در دسترس خواهد بود تا زمانی که تا نیمه شب روز یکشنبه, مارس 29.

تاسیس در سال 2015 توسط تونی برنده جایزه تولید استوارت F. خط و بانی Comley, BroadwayHD تنها خدمات جریان تمام طول مرحله پخش و موزیکال دستگیر شده به طور خاص برای چند پلت فرم مشاهده به طرفداران در سراسر جهان است. آن کتابخانه از بیش از 300 محصولات شامل چنین کنجکاوی به عنوان Al Pacino خشن-قطع کننده اما جالب درمان وایلد سالومه (با بازی او و جسیکا چاستین) و مقدار موزیکال از شناخته شده (Kinky Boots) به خوشمزه مبهم (مریل استریپ در سال 1982 را آلیس در قصر).

برای سال پرتلند جسارت تئاتر تجربی بر روی تخته شده است و فیلمبرداری و پخش آن برنامه نویسی آنلاین برای قیمت مناسب. در حال حاضر از طریق مارس شما می توانید با استفاده از کد ARTATHOME20 در OnTheBoards.TV به تماشای همه چیز به صورت رایگان. دیدن تجربی کلاسیک توسط جوان Jean Lee (حمل و نقل) طراح رقص-عملکرد هنرمند Okwui Okpokwasili (برانکس گوتیک), تینا Satter نیمی دو منظوره (مرغ دریایی: Thinking of You), Radiohole (هر آنچه در آسمان اجازه می دهد تا) و بیشتر. مراقب باشید به پایین یک آوانگارد سوراخ خرگوش—یا فراموش!

اگر از قبل ضبط شده تئاتر به نظر می رسد بیش از حد دور و شما می خواهید چیزی تازه تر و فوری تر سعی تئاتر بدون تئاترجدید Instagram خوراک است که در آن هنرمندان تئاتر ضبط یک آهنگ یک سخنرانی و یا فقط به اشتراک گذاری یار vibes به نگه داشتن ما از همه قوی در طول این بار خشن.

یکی دیگر از IG-جریان درمان: 24 دقیقه پخش خود را منتشر اولین سری از ویروسی تک گویی در IGTV @24hourplays و آنلاین. بیست و تئاتر را بالا نویسندگان جفت شده اند با 20 بازیگران و نوشته اند قطعه منحصر به فرد فقط برای آنها است. امشب از 6 بعد از ظهر تا نیمه شب جدید تک گویی منتشر خواهد شد که هر 15 دقیقه. چه ؟ شما می خواهید افراد مشهور, نام ؟ بازیگران: David Cross, ریچارد, نوع, Rachel Dratch بابی مورنو, Denis o’hare, Hugh Dancy, راسل G. Jones, Tavi Gevinson, Marin Ireland, Ashlie اتکینسون Haskiri Velasquez, Patrick Wilson and Dagmara Domińczyk و بیشتر. نویسندگان: David Lindsay-Abaire, هیلاری Bettis, Hansol یونگ, Stephen Adly Guirgis کریستوفر اسکار پنا, جسی آیزنبرگ, کاتلین Hale, لیلی Padilla, Harrison, David Rivers, راشل Axler, لیلی Houghton, و بیشتر.

این کوچک اما فضای معاصر در سینسیناتی خواهد شد قرار دادن آرشیوی محصولات آنلاین برای مشاهده. در توییتر ارسال می دانم که تئاتر هنری مدیر اندرو هونگرفرد وعده “دو را نشان می دهد من prepped به آنلاین هستند در شهر های کوچک, sci-fi حافظه موسیقی و آپالاچی پری داستان با آهنگ.” به عبارت دیگر دهان سوراخ مسائل نه جامعه-تئاتر ویرجینیا وولف یا موسیقی مرد.

این فوق العاده است-فیلم جدید. تولید کننده جرمی Wein همکاری با حيرت مرحله بازیگر Mirirai Sithole (مدرسه ، یا آفریقایی معنی دختران بازی) برای ایجاد بازی-Per-Viewیک livestream بازی خواندن سری که راه اندازی جمعه, مارس 20. تلاش آنها می گویند که کمک به جمع آوری پول برای بازیگران صندوق Dramatists انجمن صنفی برادوی مراقبت و سازمان های دیگر که در حال صدمه زدن به. “در حال حاضر ما Marin Ireland, Maria Dizzia لوکاس Hnath Tori Sampson, Jonathan کارن و Bess Wohl” Wein می گوید. هر livestream یکی-شب-فقط یک بار آن را ممکن است یک قطعه بعدی از آن می تواند یک شب از تک گویی یا موسیقی. و یا “رویای مصاحبه”—بازیگران انجام نقش آنها نمی خواهد به طور معمول انجام دهد.

Re متحرک 2020 است La MaMa و CultureHub سالانه جشنواره که به ارمغان می آورد و هنرمندان و فعالان و فن هم به تصور نقش خود را در دوباره شکل دادن به آینده است. در این سال, La MaMa با همکاری Howlround تلویزیون پس از حوادث می تواند به طور کامل livestreamed; وجود دارد کلیک کنید برای دیدن آنچه که در آینده در فروشگاه برای ما.

آن نیاز به قیمت تبدیل شدن به یک عضو از سیزده اما شما نمی خواهید برای پشتیبانی از ایستگاه PBS محلی خود? به ویژه هنگامی که آن را به شما یک گذرنامه به 47 فصل سطح جهانی کنسرت موزیکال و اپرا در اجرای بزرگ.

می خواهید برای دیدن و شرکت رویال شکسپیر به ارمغان می آورد آن دهه از تجربه و تخصص به خرس در برد? با کلیک بر روی خیمه تلویزیون تئاتر کانال و را انتخاب کنید. فانتزی, تماشای David Tennant قو در مورد ریچارد دوم ؟ شما می دانید شما می خواهید به. یک اشتراک برای $8.99 یک ماه یا $89.99 یک سال است.

فشار کمتر بر روی چشم, و شما می توانید طراحی مجموعه چراغ و لباس خودتان. همانطور که می دانید این کتاب صوتی غول پیکر قابل شنیدن شده است بیشتر درگیر در تولید تئاتر زنده آف برادوی در نیویورک و سپس ضبط آن و توزیع آن را بر روی پلت فرم خود را به عنوان بالا-مفهوم داستان سرایی گرا صوتی درام. از دست رفته است که Alan Cumming, تک قطعه ؟ در اینجا او زمزمه با آن ارتباط اسکاتلندی brogue در گوش خود را.

با وجود نام عمومی این است که یک سایت بسیار سرد است که اجازه می دهد تا شما را به دیدن بریتانیا تولیدات توجه داشته باشید. (تا زمانی که NT زندگی می کنند تصمیم می گیرد برای فروش در خانه جریان این نزدیک ترین ما دریافت کنید.) برای £9.99 (که $12.26) یک ماه, شما می توانید ببینید به عنوان مثال ریچارد آرمیتاژ در آن اولیه تحسین تولید بوته هر کس صحبت کردن در مورد چند سال به عقب.

این عالی مرکز هنرهای اخبار شامل اسیر اجرای برنامه برای مشاهده در صفحه اصلی. اطراف بینی و شما کشف جیمز ارل جونز و رائول جولیا در شاه لیر; کامل عملکرد فیلیپ گلاس اپرا در مورد والت دیزنی, کامل آمریکا; پیتر بروک باستان-کلاسیک مدرن مهابهاراتاو Balanchine باله جواهرات در سن پترزبورگ مشهور Mariinsky تئاتر. نیویورک منطقه بینندگان همچنین می توانید دسترسی سیزده به تئاتر نزدیک سری شامل Off-Broadway محصولات از نیویورک و همچنین منطقه ای تئاتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>