سایه ترفند جمع استفاده کنید برای جلوگیری از پرداخت مالیات در هنر به ارزش میلیون ها

Fine art shipping crates in transit.

هنر خوب سبدهای حمل و نقل در حمل و نقل. کوروش McCrimmon/دنور پست via Getty Images

شاید ذخیره هزاران نفر از اشیاء برای جمع گالری های شرکت ها و موزه ها ساخته شده است من تا حدودی ضد مادی دارد اما در چند مورد من بوده ام و نه متصل به. وجود دارد یک عروسی هدیه ای از یک دوست خانوادگی ظریف کمی هنر نو سبز-طلا گلدان شیشه ای و سابق من مینی کوپر تبدیل خوانده شده. دومی توست. کسی از عقب به پایان رسید و شرکت های بیمه بالغ بر آن به عنوان بخش شدند و به ارزش بیش از ارزش کتاب آبی. بخشی از آنچه نگه داشته که خودرو در شرایط عالی بود من هوشیاری در رانندگی دفاعی است. متاسفانه وجود دارد بسیاری از خطرات است که می تواند زباله رینگ ماشین که پایین به زمین است. وجود سوراخ گلدان در شهر نیویورک است که می تواند همسر من, مینی. و مهارت های رانندگی خود را به کنار ماشین هزینه سهم عادلانه خود را حفظ کند. اما مانند هر لوکس, اگر شما می خواهید سریع براق, شی میل, شما مجبور به پرداخت قیمت.

و در عین حال در تجربه من در کار با جمع ظاهرا برخی از مردم فکر می کنم که قیمت قابل مذاکره است و یا نیاز به آنها را ندارد. وقتی که می آید به خرید هنر آنها تکان تکان خوردن از پرداخت هزینه های مربوط از طریق یک چیزی که کمی صنعت خواستار “مالیات جعبه.” بدون آن جعبه نیست آنهایی که شما تیک در اظهارنامه مالیاتی خود را. آنها واقعی هستند جعبه ارسال سراسر کشور و حتی جهان برای جلوگیری از پرداخت آنچه را به دولت های محلی.

همچنین نگاه کنید به: چگونه به سخت ترین هنر به حمل و نقل در سراسر جهان سفر

زمانی که تمرین بیشتر بود (و هنگامی که مشتریان نمی دانم ما بودند صمیمانه در برابر عمل) ما دریافت تماس اغلب درخواست ما برای حمل و نقل به تازگی خریداری آثار هنری از گالری و یا خانه حراج در نیویورک درایو آنها را به خانه دوم در مکان هایی مانند آسپن یا سان ولی کسی ثبت بارنامه و بدون در نظر گرفتن آن را خاموش و کامیون و بازگشت آن به خود منهتن آپارتمان. چرا ؟ به عنوان افراد با گستاخی به ما گفت که آن را یک راه آسان برای جلوگیری از پرداخت کمی بالاتر مالیات بر فروش در ایالت نیویورک است.

ما به وضوح می دانستم که این قابل قبول نیست, مهم نیست چقدر وسوسه انگیز اضافه درآمد اما گمان می کنم همیشه وجود دارد کسی دیگری که احتمال آن. اگر من به عقب نگاه در سوابق من ممکن است موارد که در آن ما حمل هنر کار خارج از دولت و سپس آن را بازگشت ماه بعد یا سال بعد. که احتمالا کمتر آشکار راه برای طفره رفتن از پرداخت مالیات است. حتی اگر اظهارنامه مالیاتی به درستی انجام شده است استفاده از مالیات و یا مالیات بر مصرف باید پرداخت می شود در هر رای در مقصد نهایی است. تفاوت شاید 2 تا 3 درصد در چندین میلیون دلار است که هنوز هم تعداد قابل ملاحظه ای.

پس از آن وجود دارد کسانی که مایل به استفاده از NOMAD متحده: New Hampshire, اورگان, مونتانا, آلاسکا و دلاور. این کشورها هیچ مالیات بر فروش رو بدون استفاده و یا مصرف مالیات. آن را قانونی به حرکت می کند به تازگی خریداری شده کار می کند به یک خانه و یا یک انبار در این کشورها اما هنگامی که آنها را ترک وجود دارد این مالیات را باید با توجه به هر کجا که مقصد نهایی است. مشکل این است که این سخت است برای ردیابی و متکی به خریدار خود گزارش در اظهارنامه مالیاتی خود را زمانی که آنها در نهایت حرکت کالا به یک وضعیت که در آن وجود دارد خواهد بود یک رویداد مشمول مالیات است. به طور خلاصه برخی از مردم با ارسال آثار هنری, نرم بسته بندی شده و یا crated صدها و یا هزاران مایل خطر آسیب (سلام خوب دست زدن به هنر صنعت بسیار عالی است در آنچه انجام می دهند اما شواهد نشان می دهد که بسیاری ادعا می کند که نتیجه ای از هنر در حمل و نقل) فقط به طوری که آنها می توانید اجتناب از پرداخت مالیات. کسی شده plunked پایین سرد میلیون در نقاشی و نمی خواهید به پرداخت هزینه اضافی $88,750 به معامله حلال است. اگر من تا به حال یک میلیون برای سوزاندن دانستن من انجام من وظیفه مدنی و عدم تمایل به رفتن به زندان من پرداخت مالیات.

من دریافت یک تماس از کسی که در وال استریت ژورنال در حالی که من در بازل در سال 2005. او از من پرسید اگر ما حمل و نقل برای مدیر عامل شرکت TYCO. ما تا به حال برخی از کار بر روی این کتاب اما ما نمی رسیدگی به این حساب. من می دانستم که بود اما هنر گرداننده در بیشتر قسمت های بسیار همکاران ، من آرزو می کنم هیچ بیمار در رقابت است. متاسفانه همکار من کشیده بود و از طریق آن یک بیت و جمع آوری شد به جرم فرار از پرداخت مالیات در خدمت برخی از زمان واقعی است.

در مورد TYCO مدیر عامل شرکت و بسیاری دیگر از حیله گر مالیاتی dodges واقعی اقلام منتقل شدند. اما در سطح دیگری از فرار مالیاتی گاهی اوقات آنچه را در حال حمل در سراسر کشور است که در واقع فقط یک جعبه خالی. گاهی اوقات ما گرداننده جمع آوری-بسته بندی مواردی که قابل توجه عدم بلند به آنها. اگر ما در حال استخدام برای بازرسی مجدد بسته و یا بیماری چیزی بود که “بسته بندی شده با اهرم” و اگر مقصد داخلی (یک مقدار مشخصی از بازرسی مورد نیاز است به خصوص این روزها جدید TSA مقررات برای حمل و نقل بین المللی) آن را بعید است که ما را به باز کردن یک بسته است. حدود 25 سال پیش از روی کنجکاوی ما در زمان جعبه برش را به نوار و پایین و ببین جعبه خالی بود. این حمل و نقل خاص رزرو شده بود از طریق یک شخص ثالث است. کارگزار که استخدام ما توضیح داد: “این مالیات جعبه.” من تا به حال هرگز شنیده ام این واژه قبل از. این شگفت انگیز است برای من در حال حاضر به فکر می کنم چگونه cavalier مردم در مورد آن. در عین حال آن را هنوز هم اتفاق می افتد و آن را کاملا سمی چگونه بسیاری از ما می تواند تبدیل به همدستی به تقلب در خدمت ثروت است.

مالیات جعبه است ؟ فلیکر

به خاطر ترس از مدال دیگر توسط یکی دیگر از شرکت ما می تواند تصمیم گیری ما می دانیم که اشتباه است. اما همانطور که اشاره کردم در ابتدا از همه از این آن را بسیار در مورد قانون شکنی به عنوان آن را در مورد شکستن روحیه مردم ما است. پول های جمع آوری شده در هنر است که مورد استفاده برای ارائه ساکنان با آموزش و پرورش است که می تواند آنها را پربارتر شهروندان ما بالا بردن کلی گروه متوسط و ما بیشتر از ما مجموع. آن را مورد استفاده برای بسیاری از دیگر مدنی پروژه های مانند رفع لعنتی جاده به طوری که ما اصلا به گوشت چرخ کرده در اطراف برای ترس از بسیاری از تعمیر خودرو صورتحساب.

در حال حاضر شما می دانید چه یک مالیات جعبه است. و شما می دانید آنچه در آن به معنی جست و خیز کردن در پرداخت سهم منصفانه ما هنگامی که ما تجمع بیشتر بالا بلیط baubles و غنائم. ما تا به حال آن را واقعا خوب در این کشور است. آن را هنوز هم به طور موثر یک کنفدراسیون که در آن دولت مالیات است که جدا از مالیات فدرال. زمانی که شما وارد کار هنر از خارج از کشور اولین ایستگاه بازرسی گمرک و حفاظت از مرزها. آثار هنری وظیفه دارد بنابراین دولت تنها هزینه شما پرداخت برای ورودی باربری هوایی دربسته در حدود $500. بزرگ هزینه مالیات است که در سطح دولت و سیستم در محل است clunky. تنها زمان دولت شما در زندگی می داند که در مورد واردات خود را زمانی که آنها درخواست اطلاعات از گمرک ایالات متحده آمریکا. در این کشور, آداب و رسوم خود را کارگزار و مسئول جمع آوری مالیات دولت است. که در مصرف کننده آن را نوعی افتخار میاره. و این همه می تواند به توقف در هر لحظه. در بسیاری از کشورها, آداب و رسوم عامل در قلاب برای مالیات بر ارزش افزوده و یا هر آنچه خاص نامگذاری در یک کشور خاص ممکن است. که به معنی کامل مالیات جمع آوری شده است قبل از مصرف کنندگان طول می کشد در اختیار داشتن خود را خرید. این یک فرآیند بسیار پیچیده با بسیاری از قطعات در حال حرکت. ببینید ما باید آن را واقعا آسان در اینجا, اما آن را نیز ساخته شده آن را آسان به تقلب. که همه شروع به تغییر. وجود دارد بسیاری از کشورها تبدیل شده اند که بیش از حد مراقب باشند.

بنابراین آیا شما در حال ارسال یک جعبه خالی و یا با یک موز داکت-ضبط به داخل کشور فکر می کنم در مورد تمام کسانی که در خانواده های سخت و فشرده برای دریافت واريانس به فرستادن کودکان خود به منطقه بعدی است که کمی بهتر از مدرسه و یا کسانی ناز کوچک اتومبیل های ورزشی است که سقوط به شکاف ما عدم زیرساخت ها است. به طور جدی. در حدود همان زمان به عنوان TYCO رسوایی اتفاق افتاد یک هنر اهرم آمد به بازدید از ایالات متحده برای اولین بار در طول زراد خانه نشان می دهد. او در زمان چند روز به تور منهتن و او به من آمد و گفت: “شهر شما مرا به یاد پیر DDR (Deutsche Demokratische Republik یا آلمان شرقی)” او بود که قبلا از لایپزیگ و در طول جنگ سرد ، من به او نگاه کرد incredulously. “خود را در خیابان ها در حال خراب کردن و ساختمان های خود را در حال سقوط از هم جدا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>