‘اجاره’ احساس می کند مانند یک Airbnb شکایت کردم به یک فیلم

Sheila Vand as Mina in Dave Franco’s The Rental

شیلا وند به مینا در دیو فرانکو در اجاره. حسن نیت ارائه میدهد از IFC Films

ساحل خانه تسلیم و در حال حاضر اجاره—ما در حال حاضر رسما به بهره وری منقسم زمانی-من-کاش-من-تا به حال-امضا-کردن-برای دوری از خانه تعطیلات ترسناک هیجان.

این یکی از اولین فیلم کارگردان بازیگر دیو فرانکو که co-اسکریپت نوشت با میکرو بودجه استاد Joe Swanberg, که همچنین تولید شده است. (Swanberg خدمت در یک شبیه مربی ظرفیت جدید دختر بازیگر, Jake Johnson 2017 با این پیروزی از آن همه که Swanberg به کارگردانی و همکاری و نوشت: با جانسون, که همچنین ستاره دار.) این زمان ترور به معنای آمده از دو جبهه: دروغ به ما بگویید که در هر یک از دیگر و خودمان و توانایی فن آوری برای فضولی به صمیمی ترین گوشه از زندگی ما—به ویژه هنگامی که ما در آنها زندگی می کنند در کوتاه مدت اجاره.

نه ایده توسعه یافته با عمق کافی و یا اصالت به زمین با هر چیزی شبیه به زور و یا با شدت. به جای آنچه شما دریافت می کنید یک tweener: یک فیلم که بخشی خیانت را از درام و بخشی شکن فیلم در حالی که هرگز به طور کامل از ارتکاب به هر دو ایده است.

همچنین نگاه کنید: شما باید از Hulu تماشا کنید فیلم کوتاه ‘تشنه’? بله شما باید

چارلی (Dan Stevens) اجرا می شود یک پورتلند اورگان مبتنی بر فناوری راه اندازی با مینا (Sheila Vand, که بازی به عنوان شخصیت در Ana Lily Amirpour 2014, خون آشام تلنگر یک دختر پیاده روی صفحه اصلی به تنهایی در شب)که تاریخ چارلی برادر جاش (Shameless’ Jeremy Allen White) یک hotheaded Lyft راننده. به مناسبت فرود سنگین بیت از دانه سرمایه سه تیم با میشل (Alison Brie) چارلی طولانی مدت دختر به اجاره یک pricy oceanside خانه برای تعطیلات آخر هفته. قبل از اینکه شما می توانید می گویند وسوسه جزیره اشتباه زن و شوهر به پایان می رسد تا در وان آب داغ پس از یک ساعت پس از حذف برخی از مولی.


اجاره ★★
(2/4 ستاره)
کارگردان: Dave Franco
نوشته شده توسط: دیو فرانکو و Joe Swanberg
بازیگران: Dan Stevens, Sheila Vand, Alison Brie, Jeremy Allen White and Toby Huss
مدت زمان: 88 دقیقه.


هیچ یک از این می تواند بسیاری از نگرانی شد و این نیز منصوب استقرار پر نشده تا با بیشتر دوربین های دیجیتال نسبت به برادر بزرگ خانه از جمله یکی در سر حمام که برخی از اواخر شب خیانت رخ داده است. که تکنو چشم چران محله تام ؟ آن تیلور (Halt and Catch Fire‘s Toby Huss) ملک را آشکارا نژادپرستانه سرپرست?

به نظر می رسد به برخی از نامش ذکر نشده که سرخی اطراف در مه در آنچه به نظر می رسد مانند یک نسخه لوکس از Tor جانسون مبارزه با ماسک. ما هرگز یاد و نام او و یا چرا او سرمایه گذاری کرده یک ثروت کوچک در فن آوری به طوری که او می توانید به تماشای غریبه ها با استفاده از امکانات و quesadillas در تعطیلات آخر هفته اما ما به گوش او سنگین تنفس زمانی که ما از قطع ارتباط با او را در بوته استاکر-cam ،

در ضمن با استعداد بازیگران سمت چپ نفس نفس زدن برای هوا.

وجود دارد بسیار به این شخصیت و یا روابط خود را. با وجود اینکه برادران پیوند مشترک بین جاش و چارلی است نه بیشتر قابل توجهی از فیلم کاغذ-نازک توطئه.

هیچ کدام از این گفت و گو میآید با بداهه نوآوری که Swanberg کارخانه شناخته شده است و نه احساس ساختار و یا بیش از fussed در شیوه ای از یک اسکریپت به طور رسمی فیلم. به جای آن رنج می برد از همان مه آلود نه-این-نه-که کیفیت نمودار که بیش از تقریبا هر جنبه ای از این فیلم است.

تا به حال نوشته شده است استادانه به اندازه کافی به درستی جوانه زدن آنها وجود دارد دانه از ایده های در مورد سمیت aspirational املاک و مستغلات و کسانی که بی تفاوتی خود را که می تواند احتمالا گلدار به چیزی ارزش کاوش. “ما به امید یک روز یک خانه دوم ما هرگز استفاده از, می گوید:” چارلی در یکی از فیلم های بسیار کمی خطوط به یاد ماندنی.

به جای این توان زیر پا گذاشته است تحت سنگین footfalls از یک ساعت و نیم است که ویژگی های یک اجرا از آسیاب مرد در جنگل کشتار مردم. هر کس این شخص است (فیلمسازان فحش ندهید بنابراین چرا ما باید?), او ندارد حتی نیمی از جاذبه یک Jason Voorhees یا مایکل مایرز است که واقعا نیست گفت: بسیار.

زمانی که آن را بیش از این فیلم کمتر احساس مانند یک به طور کامل توسعه یافته و تحقق ایده برای یک فیلم از آن طولانی شکایت نامه تسلیم در Airbnb توسط فرانکو و Swanberg پس از شرکت معروف سهل انگاری بخش خدمات مشتریان نادیده گرفته و تماس های خود را برای جبران پس از botched رزرو. شما نمی خواهید به هزینه ما 175$? من قصد دارم برای ساخت یک فیلم نشان می دهد که چگونه وحشت زده این لباس واقعا!

دفعه بعد بچه ها فقط رفتن به کمپینگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر