مشکل با ‘بازی گرسنگی’ Prequel نر شخصیت

The Ballad of Songbirds and Snakes (A Hunger Games Novel)

تصنیف از پرندگان و مارها prequel to the Hunger Games رمان ساخته شده است که خوانندگان سقوط در عشق با Katniss Everdeen. مدرسی مطبوعات

The Hunger Games توسط سوزان کالینز است که اغلب با اعتبار شروع بزرگسالان جوان (بله) ادبیات تب. بسیاری می خواهم به اشاره است که هری پاتر آمد و قبل از آن هر چند از لحاظ فنی با 11 سال, شخصیت هری پاتر ممکن است بهترین راه حل مناسب به “متوسط درجه” خوانندگان. در بین هری پاتر و بازی های گرسنگی آمد گرگ و میش. گرگ و میش بود فوق العاده محبوب به خصوص با دختران اما شخصیت زن بلا بود به خصوص قهرمانانه.

نشانه Katniss Everdeen, مسلما قابل تحسین ترین زن یا شخصیت. او نه خوش فکر sidekick مثل هرمیون و نه پسر دیوانه مانند بلا. به اندازه کافی وجود دارد عاشقانه در بازی های گرسنگی , رمان برای نگه داشتن نوجوانان و بزرگسالان خوانندگان پیوستن به تیم Peeta یا گیل اما Katniss جنگجو است نه یک عاشقانه قهرمان. او آغاز می شود اولین کتاب شکار و جنگ راه خود را از طریق سه گانه کمان در دست است. بی شماری YA رمان با شخصیت های اصلی به دنبال آن در پی بازی های گرسنگی اما هیچ کدام به عنوان با نفوذ و یا سودآور است.

همچنین نگاه کنید به: YA رمان ‘هنر شکستن همه چیز’ به نوجوانان ابزار مورد نیاز برای #MeToo عصر

تصنیف از پرندگان و مارها: گرسنگی رمان سوزان کالینز است که بیرون می آید ده سال پس از نهایی گرسنگی, بازی, کتاب, انتشار, است تعجب آور شخصیت: مرد تبه کار بازی های گرسنگی سری Coriolanus برف. خوانندگان ممکن است سوال که آیا آنها قادر خواهند بود به ریشه برای یک نوجوان نسخه از آنها عشق به نفرت در این prequel که از نظر روانی و جسمی به حال Katniss Everdeen شکنجه به نقطه ی فروپاشی روانی و چه کسی نظارت کشتن تعداد بی شماری از شهروندان کشور خود از جمله بسیاری از کودکان است.

کالینز در حال حاضر موفق در ما ناقص شخصیت با Katniss اما Katniss ناقص است در relatable راه. او قادر به دیدن عشق حق در مقابل او نیست نه در مقابل دوربین است و در خود او سر بیش از حد. در همین حال برف متکبر classist حسود و بی اعتقاد. در حالی که ما عاشق کتنیس به دلیل ارادت به دوستان و خانواده او و او heroics برای نجات کسانی که ضعیف تر از او, برف خوب, ویژگی های جذابیت studiousness و میهن پرستی نیست دقیقا با کلی معیارهای یک قهرمان دوران کودکی. Katniss شکست قوانین برای صرفه جویی در زندگی می کند. برف شرح زیر است قوانین به جز کسانی که در راه مورد علاقه خود را. در طول تصنیفخوانندگان قرار است برای پیدا کردن او یابم چرا که به عنوان قنتد, ژاکت پوشش teases او “احساس” یک منطقه 12 ادای احترام. در حالی که او طول می کشد چند خطرات برای دختر, برف صرف بیشتر از کتاب toeing کاپیتول خط.

بله ادبیات را دوست دارد حساس نر شخصیت. هری پاتر. Percy Jackson. می تواند خوانندگان عشق یک مرد شخصیت در Panem? اگر او تا به حال Peeta دادم ، یا گیل را آتش ؟ شاید اگر ما می توانستیم به دنبال بارش برف در, مدرسه, دوست, دوست مهاجرین از منطقه 2 که دوست ندارد زندگی در کنگره خوانندگان خواهد ریشه برای یک پسر در یک بازی گرسنگی رمان.

سوال واقعی این است که آیا یا نه ما می توانیم حمایت از یک پسر بچه به عنوان سرب در یک YA کتاب اما چه کسی است که Collins نوشتن ؟ او نوشتن برای یک فرد بالغ جوان مخاطبان که ممکن است کشف او دهه-سری قدیمی برای اولین بار ؟ یا او نوشتن برای کسانی که خواندن این سری از یک دهه پیش که در حال حاضر ساکن در جهان پیچیده آنها به ارث برده یک جهان که اغلب احساس به عنوان اگر آن را veering به ناکجاآباد? تصنیف پر است از فلسفه و سوالات در مورد نقش دولت. نه این که یک فرد بالغ جوان مخاطب نمی خواهد بود قادر به درک اتصالات نوین اما این تفکرات در هدف از این کنگره را در کنترل بر مناطق به نظر می رسد اشاره ای به ما سیاسی فعلی آب و هوا. یک صحنه که در آن کودکان در قفس نگهداری می شوند قطعا تصادفی نیست. به احتمال زیاد کالینز بود که الهام بخش نوشتن این سه گانه اصلی کوه در می رم از کانال های بین فیلم هایی از جنگ عراق و واقعیت تلویزیونمی داند که طرفداران او عمدتا رای گیری بزرگسالان در حال حاضر نوشت و برای آنها.

مشکل این است که ما می دانیم که برف می شود مظهر شر است. به عنوان سرگرم کننده آن را به عنوان است برای دیدن یک پسر بد آمد به خود لا شیطان و بذله گوشادی از ریشه برای آدم های فلک زده مثل Katniss از بین رفته است. کالینز تلاش می کند برای برخی از ما با منطقه 12 ادای احترام به احتمال زیاد مرغ نغمه سرا در عنوان اما خوانندگان می دانند که برف مار است.

ما می خواهیم ساخت یک هیولا در برف backstory راه ما دوست داریم به بررسی بدترین سیاستمداران و قاتلان سریال. تصنیف فلفلی با تخم مرغ عید پاک برای طرفداران این سری اصلی از جمله mockingjays. به عنوان سرگرم کننده به عنوان آن را به عقب بر گردیم در این بازی خوانندگان prequel خواهد دست خود را Mockingjay, Katniss دختر در آتش است. بدون او این کتاب را آتش رفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>