پرادا بنیاد Instagram سنجی ممکن است با هوش ترین نمایشگاه دیجیتال هنوز

فرانچسکو Vezzoli در ژوئیه 04, 2019 در رم ایتالیا. Jacopo Raule/گتی ایماژ برای Fendi

معاصر هنرمند ایتالیایی فرانچسکو Vezzoli که زندگی و کار در میلان سپری کرده است تمام زندگی خود را مجذوب روکش مشهور و نوسانات خود را که رخ می دهد زمانی که انسان برای انجام یک دوربین و یا برای مخاطبان است. به نگه داشتن خود را اشغال کردند در حالی که خود منزوی در خانه اش در طول coronavirus همه گیر Vezzoli به تازگی گفت: نگهبان که او شروع یک پروژه جدید به نام عشق داستان: یک احساساتی بررسی توسط فرانچسکو Vezzoli که شامل این هنرمند با استفاده از Instagram داستان به منظور بررسی “عاطفی و روانی و احساساتی وضعیت گسترده جامعه آنلاین از طریق رسانه های اجتماعی زبان است.”

همچنین نگاه کنید به: از نو خلق کردن یک Damien Hirst نقاشی روی اسنپ چت و وانمود شما ثروتمندترین هنرمند

هر روز هفته با شروع از آوریل 11, Vezzoli استفاده کنید Instagram حساب متعلق به Fondazione پرادا به راه اندازی نظرسنجی شوخی طراحی شده برای گیج عاطفی دولت از مشارکت مخاطبان است. برای مثال یک تصویر از جیمز دین و مارلون براندو را همراه با یک نظرسنجی که می پرسد که بیننده را انتخاب کنید و یا “Slave & Master” یا “مو و را تشکیل می دهند.” این انتزاعی برچسب ها لزوما به معنای تفسیر در یک راه ساده, بلکه به عنوان نشانه ای پست برای نشان دادن به خواننده که در آن آنها ممکن است در زندگی خود را. “آن جالب خواهد بود به اندازه گیری که چگونه بسیاری از مردم واکنش نشان می دهند به هر تصویر” Vezzoli نظر به نگهبان. “باید آنها را فراموش کرده اید آیکون های خاصی است که شاید در دنیای هنر ما فکر می کنیم کاملا قابل تشخیص هستند اما دیگر مربوط به نسل جوان?”

یک instagram داستان ترویج Fondazione پرادا همکاری با فرانچسکو Vezzoli. Fondazione پرادا/Instagram

نتایج حاصل از این نظرسنجی منتشر خواهد شد هر شنبه. در روزهای یکشنبه برجسته و چهره های فرهنگی مانند Klaus Biesenbach و هنر مورخ Salvatore Settis در وزن خواهد شد در نتایج تولید شده توسط Instagram بررسی.

بعلاوه Vezzoli اظهار داشت: پس از سیل اخیر از گالری حرکت خود را عرضه می کنند آنلاین که اتفاق می افتند در ماه های اخیر به علت ادامه بیماری همه گیر. “شما در حال دیدن گالری سعی میکنید خود را در این لحظه…اما دیجیتال معنا نیست که یک هواپیمای بدون سرنشین با یک دوربین پرواز در اطراف خود موسسه” Vezzoli گفت. “مشاهده کاربران آنلاین حاضر در اتاق فقط آنالوگ راه های تفکر قرار دادن آنلاین. با داستان عشقمن نیست بگویم اگر آن را خوب نمایشگاه و یا یک بد اما این نمایشگاه دیجیتال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>