این افسر پلیس که در شات Rayshard بروکس دارای یک تاریخچه از نیروی بیش از حد

گرت Rolfe آتلانتا افسر پلیس که در شات Rayshard بروکس دو بار در طی یک درگیری در یک وندی در آتلانتا گرجستان روز جمعه بود که قبلا آذربایجان برای استفاده از نیروی بیش از حد به Atlanta Journal-Constitution گزارش روز سه شنبه. در اکتبر سال 2017 Rolfe داده شد توبیخ کتبی برای نیروی بیش از حد مربوط به حادثه رخ داده است که در ماه سپتامبر 2016. هر چند جزئیات این حادثه منتشر نکرده بودند سوابق نشان می دهد که این حادثه را شامل اسلحه گرم.

آتلانتا اداره پلیس منتشر انضباطی پرونده هر دو افسران که که در بازداشت و پس از آن عکسبرداری از بروکس در دوشنبه The Atlanta Journal-Constitution گزارش شده است. Rolfe تا به حال 12 حوادث ذکر شده در رکورد خود از جمله خودرو, حوادث, شکایت شهروند و دو نفر دیگر اسلحه گرم-درگیر حوادث. او نوشته توبیخ در سال 2017 او بود فقط توبیخ برای استفاده بیش از حد از زور. اما خود انضباطی رکورد را نشان می دهد حادثه دیگری که در آن او مرخص خود اسلحه گرم در سال 2015 اما هیچ توبیخ رسمی ذکر شده بود در رابطه با آن حادثه.

از 12 گزارش حوادث Rolfe پاک شد نه از طریق تحقیقات داخلی در هر The Atlanta Journal-Constitution. 2015 اسلحه گرم حادثه نیست یک قطعنامه ذکر شده در سابقه خود را. دو نفر دیگر از حادثه هر دو خودرو در تصادفات منجر به رسمی کمیته انضباطی به تذکر. Rolfe عضو آتلانتا PD برای هفت سال قبل از اخراج برای عکسبرداری بروکس با توجه به انتخاب.

Devin برازنان دیگر افسر در صحنه تا به حال هیچ چیز در خود انضباطی رکورد با توجه به این Atlanta Journal-Constitution. برازنان نسبتا جدید به نیروی. او آغاز شده و در سال 2018 است. او نه اخراج شده است اما قرار داده شده است در مرخصی اداری در حالی که این حادثه در حال بررسی است.

Rolfe و برازنان در پاسخ به تماس 911 ساخته شده از وندی در شب جمعه. تماس گیرنده گفت که یک راننده به نظر می رسد به خواب در ماشین خود را در این درایو از طریق خط. زمانی که برازنان و Rolfe وارد صحنه کردم بروکس از ماشین خود و انجام یک رشته آزمون هوشیاری. هنگامی که بروکس شکست خورده ماموران سعی در دستگیری او و کشمکش در گرفت. بروکس کردم آهولد از یکی از افسر اسلحه تیزر و شروع به فرار با پای پیاده. ماموران او را تعقیب می کردند. بروکس تبدیل شده و شات تیزر نسبت به برازنان. Rolfe جلب تفنگ خود را و شات بروکس دو بار در پشت.

در روز یکشنبه, شهرستان Fulton, معاینات پزشکی مشخص شد که بروکس درگذشت با توجه به از دست دادن خون و جراحات داخلی به دلیل دو زخم گلوله در پشت او و حکومت مرگ یک قتل. شهر آتلانتا فوران در تظاهرات علیه خشونت پلیس در طول تعطیلات آخر هفته که در طی آن, وندی که در آن بروکس به ضرب گلوله کشته شد به آتش کشیده شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>