‘این سیاره رنج & من در ساخت دکمه سر دست’ : چرا یک زن راه اندازی 100% سازگار با محیط زیست آگاه محصولات

Totes, کیسه, کیف دستی, و بیشتر. این کارآفرین پایدار محصولات خوب برای این سیاره و ایستادگی کردن در جمعیت!

“من متوجه شدم که در حالی که این سیاره بود رفتن به جهنم, من در حال کار بر روی ساخت کروات و دکمه سر دست” ایالات Savitha رائو موسس تمیز سیاره از یک بمبئی مبتنی بر کسب و کار کوچک است که تولید 100 درصد زیست تخریب پذیر با استفاده از کیسه های غنی هند و منسوجات.

ارتقاء

سفر برای Savitha آغاز شد زمانی که او شنیده تغییر ضربه زدن در درب با صدای بلند و روشن بود و شجاعت به آن را در آغوش. همه پس از خواندن یک مقاله در ذوب قطب شمال در سال 2010.

در آن زمان Savitha زد روح تلاش یک نام تجاری مستقل عملکرد عمدتا در پوشاک فضا و غذا به یک بازار بین المللی. آن را در همان زمان وقتی که او در راه خود را به راه اندازی یک مردانه و لوازم جانبی با نام تجاری. اما پس از صرف پول و منابع در طراحی این مجموعه و ثبت نام تجاری, او تصمیم به کنار گذاشتن کل پروژه.

پاک کردن سیاره آغاز شده توسط ساخت حمل و نقل کردن کیسه و بیشتر epanded خط خود را از محصولات.

او متوجه شد که او می خواست به یک کسب و کار پایدار و چه راهی بهتر از ایجاد آگاهانه محصولات است که می تواند طولانی تر آخرین. او همچنین می خواستم به برجسته کشور غنی نساجی میراث از طریق کار خود را در حالی که حمایت از صنعتگران محلی از سراسر طول و عرض کشور است.

بنابراین Savitha رسما تاسیس ‘پاک کردن سیاره’ در سال 2013. تحت تمیز سیاره کارآفرین راه اندازی یک خط از محصولات زیست تخریب پذیر مانند حمل و نقل و کیسه های زنجیر. او به تدریج اضافه شده محصولات مانند لپ تاپ کیف لپ تاپ, آستین و کیسه های مواد غذایی, در میان دیگران ساخته شده از پارچه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از تخریب محیط زیست.

از طریق عملیات خود را تمیز سیاره در حال حاضر پشتیبانی از بیش از 500 معیشت. آنها توسعه یافته و در حدود 150 مختلف محصولات و فروش بیش از 10 ، 000 واحد در یک ماه!

به خود تمیز سیاره زیبا و environement دوستانه محصولات اینجا را کلیک کنید.

سفر به سوی محیط زیست-کارآفرینی

Savitha بنیانگذار سیاره تمیز

Savitha مورد مطالعه او لیسانس خود را در رشته شیمی و کارشناسی ارشد در مطالعات مدیریت (MMS) از دانشگاه بمبئی است.

پس از اتمام مطالعات خود را در سال 1995 او به صنعت نساجی و شروع به کار با یک شرکت سرمایه گذاری مشترک. در طول این زمان او تعداد زیادی از بازار است.

“رویکرد خود را نسبت به کیفیت و توجه به جزئیات چیزی است که واقعا الهام بخش من است. این ارزش ها باید به من خیلی کمک کرد در کار من می گوید:” Savitha. او ترک این شرکت پس از کار به مدت 10 سال برای شروع چیزی در خود.

“در این مرحله من متوجه شدم که هند تا به حال چیزهای زیادی برای ارائه به بازار بین المللی است. می شود آن را در نظر دوزی یا پارچه. این indegenous صنایع دستی واقع در هند قدرت است. من هم دیدم که هند بود یا پذیرایی بسیار بالا پایان بخش مانند فرش قرمز به نظر می رسد و یا چیزی کاملا غیر متعارف را به بازارهای بین المللی است. وجود دارد هیچ چیز بین این دو افراط و,” او می گوید.

بعدشم مد خود را با نام تجاری ‘روح تلاش’ در سال 2005. از طریق روح تلاش Savitha می خواستم برای ترویج مفهوم صنایع محصولات. او با صنعتگران از لکنو, West Bengal و حیدرآباد ترویج منسوجات و embroideries مانند Khadi, Ikkat, Kantha و Chikankari در میان دیگران.

نام تجاری خود را به خوبی دریافت شده توسط بسیاری از و Savitha پیوسته ساخته شده و مشتری خود را پایه.

مشتاق برای ‘پاک کردن سیاره’

با موفقیت خود را با نام تجاری روح تلاش Savitha آغاز برنامه ریزی برای راه های دیگر او می تواند کشف.

در اینجا بود که مشیت الهی دخالت کرده است.

زنان شاغل در واحد دوخت.

Savitha شانس به یک مقاله در ذوب قطب شمال که در سمت چپ ماندنی در او. او می دانست که به وضوح پس از آن که پایداری را به میخ که در آن تمام طرح کسب و کار خواهد لولا از آن پس ، او شروع به فکر ایجاد یک محیط زیست آگاهانه با نام تجاری است که نمی خواهد سازش با نیازهای این سیاره است.

و این است که چگونه ایده خود را با نام تجاری, تمیز, سیاره’ آمد.

او به زودی شروع به جستجو و تحقیق در این نوع از محصولات او می تواند به توسعه و تولید تحت ‘پاک کردن سیاره’.

“من تصمیم ما می تواند به حمل و نقل کردن کیسه های, اما من می خواستم برای اطمینان حاصل شود که محصول ساخته شده است به آخرین. این کیسه ها نیز طراحی شده در راه است که آنها را می توان مخلوط و همسان با لباس های مختلف و با استفاده از بیش از یک دوره از زمان” توضیح می دهد که Savitha. آنها همچنین معرفی کیسه و کیسه های زنجیر.

این پارچه ها از منابع صنعتگران در سراسر لکنو غرب بنگال و گجرات. دیگر از کار کردن با طراحان مستقل برای پروژه های مختلف Savitha به خودش شده است بسیار درگیر در فرایند طراحی. محصولات که نیاز به یک پایان خوب مانند لپ تاپ کیسه های دوخته شده در حرفه ای خیاطی واحد است. در حالی که دیگران دوخته شده توسط گروه زنان در بمبئی و برخی بر اساس Raigad.

لپ تاپ کیف و آستین که آنها را 100 درصد زیست تخریب پذیر و با استفاده از تکه پارچه به عنوان بالشتک به جای فوم.

ارتقاء

به پایداری به زندگی روزمره Savitha نیز معرفی پارچه کیسه های مواد غذایی که می توانید استفاده کنید برای خرید و ذخیره میوه و سبزیجات در یخچال و فریزر.

برای بررسی اگر محصولات خود را به طور کامل زیست تخریب پذیر, Savita حتی انجام یک آزمایش ساده است.

او با قرار دادن یک چند تا از این نمونه در یک خاکی گلدان و دفن آن در زیر زمین است. در کنار آن او یک نهال کاشته شده برای دیدن اگر آن را حفظ و رشد. نه تنها نهال در حال رشد به خوبی Savitha یافت که شش ماه بعد تنها یک نوار از پارچه باقی مانده بود در حالی که همه چیز در حال تجزیه می شود.

بعلاوه در راستای هدف خود برای کاهش ضایعات تمیز سیاره شروع به ارائه ‘upcycling خدمات’ که در آن آنها را به لباس های قدیمی خود را به اجاره نامه های جدید با خلاقیت خود را. بنابراین اگر شما خود را یک آیتم گرانبها ساخته شده از پارچه به شما دست بیش از سال, شما به سادگی می توانید از آن برای تمیز کردن سیاره و آنها را تنفس زندگی جدید به آن است.

آگاهی مسری است

پاک کردن سیاره ارزش و مفهوم سرعت گیر با مشتریان است. Madhu ساغر, 63 ساله بازنشسته, مدیر ارشد, مدیر کل بهارات نفت کشف سیاره تمیز زمانی که آنها راه اندازی خود را حمل و نقل کردن کیسه های بازگشت در سال 2013.

قبلا بر اساس بمبئی او وارد تمیز سیاره فروشگاه در نزدیکی VT ایستگاه در جنوب بمبئی و بلافاصله در عشق با محصولات خود را.

لپ تاپ آستین که 100% زیست تخریب پذیر است.

“طراحی حمل و نقل کردن کیسه های خیلی منحصر به فرد و من به پایان رسید تا خرید یکی برای خودم می گوید:” Madhu که در حال حاضر اقدام به خرید این کیسه ها به صورت فله و نه فقط برای خودش بلکه برای دوستان نزدیک و بستگان.

پاک کردن سیاره نیز آن بیت وقتی که می آید به کاهش ضایعات با استفاده مجدد از تکه پارچه در رمان راه. آنها با استفاده از این و چهل تکه کیف و دیوار آویختن با گلدوزی. یک ساری از Madhu را نیز upcycled و تبدیل به کیسه های زیبا توسط آنها.

“آنها کاهش ضایعات و ترویج ارزش های مانند بازیافت. من احساس می کنم مانند محصولات خود را 10 سال دیگر من را می توانید در ادامه آنها را با استفاده از” او می گوید.

غلبه بر موانع برای ‘سبز’ هدف

Savitha در مواجه با بسیاری از چالش های عملیاتی هنگامی که او را در آغوش محصولات سازگار با محیط زیست.

برای اولین بار بود که با آگاهی زیست محیطی در میان مصرف کنندگان و عدم تمایل خود را به تغییر در شیوه زندگی.

چهل تکه حمل و نقل و زنجیر

“من احساس می کنم باید وجود داشته باشد بهتر همکاری بین ذینفعان مختلف مانند دولت, نظام آموزش و پرورش و رسانه ها مردم را آگاه در مورد پایدار گزینه های در دسترس,” او می گوید.

Savitha ذکر است که از آنجایی که آنها به شدت تمرکز بر روی کیفیت محصولات و مهارت-مجموعه موجود اغلب خود را برآورده نمی, مجموعه استانداردهای. اما برای غلبه بر این Savitha تیم بازديد خیاطی واحد آموزش کارگران چگونه به منظور بهبود در پایان از هر محصول.

پس از برخورد با مجموعه ای از چالش های Savitha دارای یک اشاره گر چند برای دیگر کارآفرینان جوان است.

“همیشه وجود دارد رفتن به چالشهای اما وجود دارد مقدار زیادی بیشتر راه حل. همیشه معتبر و اقامت واقعی به ارزش های خود را. اصلا تمرکز در محیطی اهداف زیرا آنها فقط در مدتی کوتاه. و از همه مهمتر سازگار با محیط زیست آگاه از آنچه شما باید انجام دهید به دلیل هیچ کس می تواند انجام کسب و کار در یک سیاره مرده” او می گوید.

آنچه که سیاره تمیز کار بر روی در حال حاضر ؟

پاک کردن سیاره گیاهی و میوه کیسه ای است که می تواند ذخیره شده در یخچال.

Savitha اطلاع که آنها قصد راه اندازی یک fushion مجموعه ای از محصولات با استفاده از پارچه های طبیعی است. “این مجموعه را ترکیب پایداری با بهترین غنی هند نساجی میراث” او می گوید.

این مجموعه که قرار است راه اندازی می شود نسبت به پایان این سال را نیز تهیه و به بازارهای بین المللی است.


همچنین بخوانید: ‘95% مواد غذایی کودک حاوی فلزات سمی’: مادر راه طبیعی و سالم تغذیه مخلوط


“ما باید به یاد داشته باشید که تغییرات زیست محیطی را نمی توان آورده های مدنی یا نهادهای دولتی به تنهایی. برای یک سطح کلان تغییر آن باید در خانه آغاز خواهد شد. ما امیدواریم که برای تسریع توسعه پایدار در شادی و عادلانه جهانی از طریق نام تجاری ما است. ما می خواهیم برای تبدیل شدن به هند دوست داشتنی ترین سازگار با محیط زیست-نام تجاری یک روز” او می گوید: امضای کردن.

آتش سریع:
*یک کارآفرین شما را تحسین.
جواب: Yvon step eductl program, the founder of Patagonia

*فن آوری جدید است که می تواند آینده یک کسب و کار کوچک
جواب: من فکر می کنم اینترنت را بیشتر نقش بازی در آینده است.

*یک ارزش است که می تواند کمک به رشد کسب و کارهای کوچک
جواب: صحت و ترکیب هدف با شور و شوق

*کتاب های مورد علاقه خود
جواب: کسب و کار به طور معمول توسط آنیتا رادیک

*در وقت آزاد من ____…
جواب: medidate و کار بر روی نوشتن یک کتاب است.

* قبل از این مصاحبه من بود ____…
جواب: صحبت کردن با مشتریان

*چیزی است که آنها نمی تدریس در دانشگاه, اما مهم است که برای اجرای یک کسب و کار است
جواب: مهم مهارت های زندگی مانند محیط زیست سواد و مراقبه است.

*یک سوال من همیشه از مردم در حالی که استخدام است ____…
جواب: آنچه که یک چالش مواجه شده و چگونه آنها آن را به کار گرفته.

*بهترین مشاوره شما همیشه به ____…
جواب: به دنبال خود من شور و شوق و استقامت.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>