Lakeith Stanfield and Issa Rae in The Photograph

Lakeith Stanfield و عیسی Rae در عکس. جهانی

این عکس در سوال این است که از یک زن جوان در آشپزخانه یک خانه کوچک در یک لوئیزیانا, پریش, حدود سال 1984. او در حال بازی یک نفره بر روی یک نوعی ماده پلاستیکی میز و دور نگاه در چشم او نشان می دهد که—حداقل در ذهن او—او در حال حاضر نقل مکان از جایی که او نشسته است و همچنین از او به ظاهر غیر قابل اجتناب سرنوشت به عنوان یک همسر و مادر تعریف شبانه وعده های غذایی او آشپز برای مرد پشت دوربین.

همچنین نگاه کنید به: Liam Neeson و لسلی منویل نگه دارید ‘Ordinary Love’ نزدیک به قلب

این عکس نه تنها فراهم می کند این درام عاشقانه با عنوان, اما همچنین اتصال این دو مکان ها و دوره های زمانی که در آن فیلم می گیرد. آن هم چیزی است که به ارمغان می آورد این فیلم دو شخصیت مرکزی با هم. در کمتر فیلم این دستگاه خواهد بود “ملاقات ناز” اما این فیلم چهارم از کانادا فیلمساز استلا Meghie—بیشتر علاقه مند به شرجی بودن و مرموز تر از آن است که در حال لذت بخش و یا شایان ستایش است.

نویسنده مجله مایکل بلوک بازی شده و بدون استفاده از زور جاذبه با عرض پوزش به زحمت شما‘s Lakeith Stanfield اولین لکه های آن را در شومینه گوشته در خانه یک لوئیزیانا دلتا ماهیگیر به نام اسحاق, بازی های برگزار شده توسط این شخصیت بزرگ بازیگر راب مورگان (فقط مهر)در حالی که گزارش یک داستان است. مای مورتون موزه متصدی بازی با یک ترکیب جالب از هوشیاری و آسیب پذیری توسط نا امن‘s عیسی Rae کشف آن را در صندوق امانات او به تازگی مادر مرحوم کریستینا Eames (روشنک روشنک Chanté Adams) زن در عکس.

آنچه که آشکار—در ابتدا با یک شخص غیر قابل توصیف و منحصر به فرد حس از فتنه و بعد از آن در بیشتر سنتی و ساده شیوه ای از دیگر فیلم عاشقانه—دو روابط از دوره های مختلف است که پیچ و تاب و با هم و اطلاع رسانی به یکدیگر مانند یک مارپیچ دوگانه است. یکی در دوباره خاموش-به-آنها-یا-نمی-آنها جفت از مایک و مای که Stanfield و Rae فروش با سهولت که شما متقاعد هر دو عاشقانه و درام دانلود فیلم star bonafides از دو بازیگر بهتر شناخته شده برای خود را, کمدی. دیگر این است که از کریستینا و مادر اسحاق (نا امن‘s Y’lan Noel) بزرگ عشقی که شد yanked توسط ریشه های قبل از آن می تواند رسیدن به گل کامل.


عکس ★★★
(3/4 ستاره)
کارگردان: استلا Meghie
نوشته شده توسط: استلا Meghie
بازیگران: عیسی Rae, LaKeith Stanfield, Chanté Adams, Rob مورگان Lil Rel Howery Kelvin هریسون جونیور, Chelsea Peretti و Courtney B. Vance
مدت زمان: 106 دقیقه.


به عنوان داستان گستراند یکی از خواسته های شخصیت های بودند که روحیه و منحصر به فرد آنها به عنوان شرح داده شده در این گفت و گو است.

مایک برادر Kyle, بازی های برگزار شده توسط Get Out‘s Lil ری Howery توصیف او را به عنوان بسیار باهوش اما دیوانه به اندازه کافی به حضور کایل عروسی در یک کلاه بالا اما ما نمی بینیم شواهد زیادی از این حواس پرتی بر روی صفحه نمایش. همچنین میا نمونه هایی از مایک نوشتن دلاوری. او صرف چند هفته و دو سفر به نیواورلئان کار بر روی یک مقاله در مورد یک مسئله زیست محیطی تأثیر ماهیگیران مانند اسحاق سرب زمان و بودجه است که ممکن است حتی ابرو مطرح شده در Condé Nast در go-go ’90s.

به طور مشابه, دختر و شوهر—یکی Courtney B. Vance—توصیف Adams’ کریستینا به عنوان یک لجباز careerist و کمال هنرمند که ساخته های جسورانه انتخاب برای او قربانی وظایف مادری به دنبال حرفه خود را. اما زمانی که ما او را به جای یک زن جسور در کنترل سرنوشت خود را Christina است gauzy شکل احاطه شده توسط تاسف.

اما برخی واقعا قابل توجه جنبه های فنی که عمیقا غنی سازی جو ایجاد شده توسط نوازندگان به طور کلی جبران این شکاف در اسکریپت.

Robert Glasper را جاز نمره شامل لرزش سنج کار درامر جاستین تایسون غنی هر دو تداعی جادویی جست و خیز کردن در حال سقوط در عشق و ریختن پایین باران که کمپرس آب ما عاشقان شب اول خود را با هم. طراح صحنه و لباس Keri Langerman (Luce و Vox لوکس) لباس شخصیت از دو دوره زمانی مختلف در یک شیوه ای است که هر دو نشان دهنده این واقعیت از وضعیت خود و ارتفاع آرمان های خود را. در ضمن اغلب دستی camerawork از فیلمبردار علامت Schwartzbard (سیاه و سفید کریسمس) وزند رسیدگی در غنی مدال طلا و browns از گنج غرق شده.

همه از این ترکیب به نه تنها عمیقا عاشقانه, تجربه, اما همچنین اکتشاف تعدادی از انواع مختلف از عشق و اتصال است. رائه مای, دریافت دو طعم محبت پدری که هر دو منحصر به فرد و عمیقا در حال حرکت است. حتی عشق است که او غایب بود هرگز قادر به بیان زمانی که او زنده بود قابل لمس است در طول داستان و به furtiveness که با مای رویکردهای او در حال رشد برای مایک عاطفی وزن است.

در واقع داشتن Christina و مع داستان به طور همزمان اجرا می کند عکس چیزی بسیار معنی دار تر از یک داستان عاشقانه-از-این-هفته یا روز ولنتاین آخر هفته فیلم du jour. آن را تبدیل به یک اکتشاف چگونه ما الهام گرفته و نفرین گذشته و افرادی که ممکن است به سختی وجود دارد در ما روز به روز زندگی می کند اما که خواسته ها و احساسات ما هنوز هم می تواند احساس در تصمیم گیری های ما را نمی دهند—و در عکس ها آنها را پشت سر بگذارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im