به ‘پارک ها و Rec مراسم ویژه می دانستم که دقیقا همان چیزی است که ما نیاز

Parks and Recreation Reunion Special Review

ان بی سی Parks and Recreation مراسم ویژه برای جمع آوری پول برای تغذیه امریکا بود همیشه رفتن به تلنگر عاطفی خود را قلب سوئیچ—نوستالژی گرمی استقبال شما مانند sweatpants شما فقط با قرار دادن در برای 17th مستقیم بعد. اما آنچه در این ویژه می کند بهتر از سادگی بازی طنزهای را greatest hits—که در آن است—ارائه خدمات فرهنگی. ما می دانیم که همه ما در حال رفتن را از طریق این بیماری همه گیر با هم. اما پارک ها و Rec در همه آن خیره earnestness به ما یادآوری می کند که ما همه رفتن را از طریق این با هم.

اگر سری اصلی که زد از 2009-2015 بود خود را تعریف بی امان خوش بینی پنج شنبه ویژه رانده است واقعی خود را و همدلی است. لسلی (Amy Poehler) مصمم به ماندن متصل با دوستان خود در پی خود انزوا بنابراین کل قسمت پخش از طریق FaceTime گفتگو. لازم حیله.

با وجود اینکه نوشته شده در فقط سه روز و خاص خوش را درک برش پوچی زندگی ما تبدیل شده اند در اجتماعی فاصله عصر. این کانال های پوچی از یک بیماری همه گیر از طریق آن دوست داشتنی dorks برای ایجاد اطمینان از 30 دقیقه. لسلی آزاردهنده good-hearted “تلفن درخت” برای برقراری ارتباط با دوستان خود در هر روز; بن (Adam Scott) هم بزنید دیوانه شیدایی اقدام تحت قرنطینه; گری (Jim O’Heir) در سراسر Garyness. بله این بود که شخصیت های ما خیلی دوست دارم و می دانم, اما آن را نیز ما بیش از حد. همه آماده برای فرار و بازگشت به واقعیت است. این قسمت به ما یادآوری می کند که آن را خوب به این راه احساس.

همچنین نگاه کنید به: “آخرین رقص” است که در حال حاضر برترین مجموعه مستند در جهان

اگر شما می دانید هر چیزی در مورد تولید شما می دانید که چگونه فوق العاده دشوار است برای ارائه یک قسمت از تلویزیون است. در آن طول می کشد نا معلوم سطوح همکاری و خلاقیت به انجام این کار تحت این شرایط. (همان می رود برای شنبه شب در خانه زندگی می کنند.) به همین دلیل این مراسم ویژه علاقه مند نیست و در طولانی سوال در مورد طرح (بود بن یا لسلی جمهور در سری آخر?) یا #هشتگ شایسته نشان می دهد (از طرفداران نظریه: Ron است به نحوی مرتبط با چاک نوریس.) این مورد احساس خوبی در مورد جهان دوباره, اگر تنها برای یک شبکه ساعت.

جوک آشکار شد و در عین حال دقیق داستان بیشتر PSA از اسکریپت داستان. آن را جالب ترین قسمت تا کنون تولید شده است. اما زمانی که بافت اطراف تلویزیون احیای این است که معنی آن می تواند محتوا را به عنوان به خوبی. تقریبا کل جهان قفل شده است, اتحاد ما همه در یک راه هیچ رویداد بسیار است قبل از. حداقل ما می توانید انجام دهید این است که نشان می دهد برخی از شفقت به یک دیگر است که مراقبت از پونی شهروندان همیشه انجام دهید.

کمدی تمایل به منجر خود را با جرات و پارک ها و Rec همیشه عینک قلب خود را در آستین خود را. پنجشنبه خاص نشان داد که این درک آنچه که ما در حال رفتن را از طریق و آن را می داند آنچه ما نیاز داریم. آن را در جزئیات چگونه بن و لسلی عروسی عکس قابل مشاهده است فقط پشت Poehler. آن را در رژه خوش آمدید تکه از فن مورد علاقه های شما مانند دنیس فاینستاین (Jason Mantzoukas) و ژان-Ralphio (Ben Schwartz). آن را در Lil’ سباستین حماسه یادبود تصنیف و آن را در نشان می دهد بی امان جشن اتصال. تمام عناصر اصلی شما مرتبط با پارک ها و تفریح و سرگرمی.

تجدید حیات روی حیله و تزویر. برخی احساس می کنید مثل آنها به عمد در تلاش برای دوری کردن سایه اصلی در حالی که دیگران بیش از حد وحشت زده به گام آن است. در بسیاری از موارد شما تعجب که چرا آنها به ارمغان آورد و آن را در وهله اول. اما این یک بار مراسم ویژه نیست به معنای grand خاتمه به معشوق سری است. وجود دارد هیچ قطعنامه جدید مورد نیاز است. در عوض آن را به معنای نمونه هسته لسلی و خود را نشان می دهد: انجام خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>