این بیماری همه گیر را 10 محبوب ترین تلویزیون نشان می دهد و همه جا

Most-Watched TV Series in Pandemic

آیا آمریکایی ها به تماشای این بیماری همه گیر کوروناویروس امتداد بعد? سوزان Cordeiro/Corbis via Getty Images

همانطور که ما متاسفانه شاهد روز پنج شنبه هنگامی که یک بسته نرم افزاری از فیلم های پرفروش هالیوود تاخیر شد (دوباره) در صنعت سرگرمی است و نزدیک به از سرگیری کسب و کار به طور معمول به عنوان آن بود زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس اول مارس آغاز شد. به این ترتیب مخاطبان با قطره ای از مطالب تازه و جدید برای نگاه به جلو به جای جریان ثابت ما به عادت است. به طور طبیعی ما را مجبور به تنظیم ما مشاهده عادات است که منجر به برخی بسیار ملموس قدرت شیفت در سراسر صنعت—ما اساسا یک چهارم دور از Netflix ایجاد نظم نوین جهانی است.

به عنوان اکثریت آمریکایی ها باقی می ماند محدود به خانه حبس که در صفحه اصلی گزینه های سرگرمی را به عنوان محبوب ترین? با توجه به اطلاعات ارائه شده به ناظر توسط طوطی تجزیه و تحلیل داده ها شرکت است که آهنگ های تلویزیون محبوبیت از طریق رسانه های اجتماعی و فن و رتبه بندی و دزدی دریایی به شکل دیگری در اینجا 10 بیشتر در تقاضا در تلویزیون عناوین در ایالات متحده بیش از 60 روز گذشته.

  1. SpongeBob SquarePants
  2. من قهرمان دانشگاه
  3. بازی تاج و تخت
  4. غریبه همه چیز
  5. آواتار: آخرین Airbender
  6. Rick and Morty
  7. فلش
  8. WWE Raw
  9. استیون جهان
  10. The Walking Dead

جالب است توجه داشته باشید که نیمی از بالا به 10 عنوان از سری انیمیشن که اجرا حیطه از خانواده پسند بچه گرا را نشان می دهد مانند Nickelodeon است بن, به مقدار بیشتر در بزرگسالان و مادر مانند شنا بزرگسالان Rick and Morty. این نوع رشد فوق العاده در محبوبیت بیش از 20 سال گذشته است و در حال حاضر در نظر گرفته بنیادی بلوک ساختمان اصلی سرگرمی. Avatar: The Last Airbender, برای مثال, Netflix دوم بیشتر در تقاضا سری 60 روز گذشته. چگونه است که برای چهار ربع تجدید نظر است ؟

همچنین مخمر اشاره کرد که در حالی که بسیاری از سری های بالا وجود داشته باشد در ثانویه جریان سیستم عامل های مانند آمازون نخست ویدئو, Netflix, Hulu یا HBO حداکثر فقط یکی (غریبه همه چیز) است که یک جریان منحصر به فرد. بقیه مجموعه های خطی و یا نشان می دهد مجوز به جریان سیستم عامل توسط خود اصلی حقوق دارندگان. در حالی که تولید shutdown مجبور COVID-19 ممکن است چیزی برای انجام با آن را روشن است که جریان نیست فقط برق تلویزیون این روزها.

دیگر از آن وجود دارد بیش از حد بسیاری از الگوها را انتخاب کنید تا در. آمریکایی ها به وضوح متنوع و التقاطی طعم برای صفحه نمایش کوچک سرگرمی در خود قرنطینه و خود انزوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر