این بیماری همه گیر است هیچ مانع 24-YO خودرو راننده که از دست هر دو پا در حادثه

Nagesh کل از دست داده و هر دو پا خود را به یک حادثه قطار در سال 2013. اما او ری از مثبت در این آزمایش بار.

ارتقاء

منn 2013, 20 سال Nagesh Kale ملاقات با قطار تصادف که منجر به قطع هر دو پای خود را. اما به جای اینکه گرفتار این پونا ساکن بود که کار به عنوان یک خودرو راننده تصمیم به ضربه بزنید به روح سرکش و قوی خواهد شد که تا به حال انجام شده او را از طریق بار دشوار است در گذشته است.

“من تا به حال به رها کردن از مدرسه بعد از کلاس 8 چون از خانواده من وضعیت مالی. در نهایت من خریداری یک خودرو کالسکه با کمک برخی از بستگان و شروع به کسب درآمد. پس از پدر من گذشت در 2011 برادران من و من در زمان مسئولیت برای مراقبت از یکدیگر و مادر ما,” او می گوید.

این حادثه زمانی رخ داد که Nagesh بازگشت به پونا پس از بازدید از یک دوست در بمبئی.

“آن شلوغ بود و کسی که تحت فشار قرار دادند و من از پشت در حالی که آنها گرفتن قطار, بنابراین من به زمین افتاد فقط به عنوان قطار شروع به حرکت. من را به بیمارستان بردند اما بسیار کمی وجود دارد که پزشکان می تواند انجام دهد و پاهای من تا به حال به قطع.”

آن زمان به چالش کشیدن برای مرد جوان. او درآمد یک مقدار مناسب و معقول به عنوان یک خودرو, راننده, و تا به حال برنامه ای برای ازدواج, اما این حادثه در حال تغییر همه که. “من بسیار دلسرد و تعجب اگر وجود دارد هیچ نقطه ای در جریان است. اما من خانواده من ایستاده بود و به من کمک کرد تا بهتر شود.”

Ankush, Nagesh را برادر که با این نسخهها کار به عنوان یک مهندس نرم افزار ذکر شده است که در طول این زمان آنها نیز با نزدیک شدن به کسی که باعث می شود پروتز در پونا با این امید که Nagesh قادر خواهد بود به عقب بر گردیم روی پای خود را.

“دکتر درمان به او مراجعه کرده بودند ما را به پروتز ساز و ما موفق به دریافت پروتز, پاهای, تومان ارزش 2.5 لاخ برای او. اما پس از او قطع شد و بالاتر از زانو او گفت که پروتز اضافه شده فشار اضافی به پاهای خود را,” او می گوید:, و اضافه کرد که Nagesh احساس راحت تر مانور در اطراف یک تخته چوبی مجهز به چهار چرخ است. حتی امروز او با استفاده از تخته های چوبی بیش از پروتز ،

یک شروع تازه

با حمایت خانواده اش Nagesh به آرامی دوباره برقرار زندگی روزمره و ظرف سه ماه از این حادثه او خودکار اصلاح شده برای شروع به کسب درآمد دوباره.

“من می دانستم که من می تواند با استفاده از پا ترمز بنابراین من صحبت کرد و به یک مکانیک محلی و برای 2000 تومان من این تغییرات انجام می شود. ترمز سیم بود rewired از پا به فرمان می گوید:” Nagesh.

اما او هنوز مردد — حادثه تا به حال تحت تاثیر اعتماد به نفس خود را — به طوری که دوستان خود را در پا کمک کند.

Nagesh با اصلاح خودکار-کالسکه.

“ما را در کوتاه سواری روزمره است. یکی از آنها نشسته بود با من و یا پشت و کمک به من به خودکار و. در 6 ماه من به دست اورد اعتماد به نفس من نیاز و شروع به رانندگی در اطراف خودم. در حال حاضر من فوقانی بدن بسیار قوی است و من می توانم بلند خودم و خاموش کردن خودرو می گوید:” این خودرو و راننده است.

Nagesh همچنین یک منبع ثابت از حمایت در Archana, یک دوست نزدیک که ایستاده بود کنار او در طول این زمان دشوار است. این دو را به نکاح در سال 2015.

خودرو راننده است که از یک اشعه مثبت در این آزمایش بار

مانند بسیاری از دیگران در جریان همه گیر شده پیامدهای شدید در Nagesh کار است.

“قبل از این مستند اعلام شد, من می خواهم کسب حدود 1000 تومان در هر روز است. در حال حاضر آن کاهش یافته است به 200 تومان در هر روز و پس از آن روز وجود دارد که من نمی کسب تنها یک پنی. اما من امیدوار هستم که همه چیز بهتر خواهد شد. من جان سالم به در بحران و مطمئن هستم که من را از انجام این کار دوباره” او تأکید می کند.

Nagesh آزادانه کنار می گذارد این مثبت در میان مشتریان خود را. ساغر Dhavan یک مقیم پونا که همیشه نوبت به او هر زمان که او نیاز به یک سوار می گوید: “به غیر از ما رانندگی در اطراف شهر در طول مستند Nagesh کمک خانواده من زیادی است. او را انتخاب کنید تا مواد غذایی برای من در قوانین که ماندن به تنهایی و او را نیز بررسی بر روی آنها در حال حاضر و پس از آن به اطمینان حاصل شود آنها همه چیز است.”

بار دشوار هستند اما Nagesh همچنان به کار سخت و همچنان خوش بینانه در مورد آینده است. “من می خواهم به کار سخت را به خانواده من یک زندگی راحت. من هم مایل به صرفه جویی در پول برای باز کردن یک مدرسه رانندگی برای متفاوت abled برخی از روز است.”

اگر شما مایل به کمک به Nagesh و خانواده اش در اینجا اطلاعات بانکی خود:

نام کاربری: Nagesh Gulabrao Kale
شماره حساب: 25023912369
IFSC کد: MAHB0001610
بانک ماهاراشترا

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Nagesh Kale

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>