این ‘Outlander فصل 5 آخر برجسته برخی از تخم مرغ عید پاک در طول کلر رویای دنباله

SPOILER ALERT: این مقاله در قسمت 12 با عنوان “هرگز عشق من” از Outlander فصل 5. لطفا با احتیاط عمل کنید اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است مشاهده شده در دسترس همه قسمت ها و آرزو برای جلوگیری از اخلال گران.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrفصل 5 آخر Outlander موجود خیلی وحشتناک صحنه های مربوط به کلر فریزر (Caitriona Balfe) آدم ربایی و تجاوز به عنف. در طول حمله کلر disassociates با استفاده از قدرت تخیل خود را و احضار یک dreamscape شامل نه تنها شوهرش جیمی (Sam Heughan) اما بسیاری از خانواده خود را به عنوان به خوبی. همانطور که اشاره توسط تلویزیون خودیاین توالی شامل بسیاری از تخم مرغ عید پاک برای طرفداران اختصاص داده شده.

هنگامی که مورد حمله کلر تصور خودش در یک سعادتمند شام شکرگزاری با یک گروه بزرگی از او و جیمی خانواده است. در طول این لحظات وجود دارد سناریوهای مختلف که در Claire سر معنی وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها برای از نو خلق لحظات خاصی از فصل قبل از Outlander.

مثلا یک گلدان آبی برجسته در یک نقطه و بینندگان شد فورا به یاد اولین فصل از Outlander هنگامی که کلر متوقف شده در خارج از یک فروشگاه و تحسین یک گلدان آبی که در فروش. در زمان او اظهار تاسف در مورد چگونه زندگی خود ممکن است تغییر کرده بود او خریداری گلدان. در این فصل 5 تا آخر آن را تیره و تار یادآوری چقدر همه چیز تغییر کرده پس از آن نقطه در زمان.

Lauren Lyle as Marsali and Cesar Domboy as Fergus, as seen in the Season 5 finale of Starz's 'Outlander'
  Starz

نارنجی همچنین cryptically به نظر می رسد به عنوان به خوبی. این مورد به نظر می رسد در فصل 2 از Outlander. در طول کلر در فرانسه او موافقت در داشتن رابطه جنسی با پادشاه لویی پانزدهم (لیونل Lingelser) در مقابل جیمی آزادی از زندان. پس از عمل رخ داده است کلر در زمان نارنجی که نشانگر آن است که او “خروج با عزت” با توجه به Den of Geek. او تجزیهای حاضر در فصل 5 آخر نیز می تواند دیده می شود به عنوان یک راه برای کلر به حفظ شأن و منزلت او در طول این رویداد وحشتناک.

کلر قرمز لباس نیز یک تخم مرغ عید پاک. یک بار دیگر هنگامی که کلر در فرانسه او infamously عینک لباس قرمز ساخته شده است که او را در مرکز توجه است. البته در آخرین مثال کلر قطعا نمی خواهید به مرکز لیونل توجه.

Jemmy (اندرو و متی Adair) دیده می شود بازی با یک سنجاقک ، این یک مستقيم یادآور نه تنها سنجاقک به دام افتاده در کهربا با توجه به جیمی و کلر توسط یکی از جیمی دوستان اما به عنوان یکی از کتاب در Outlander سری با عنوان سنجاقک در کهربا.

یکی دیگر از موجودی است که ویژگی های یک خرگوش است. هنگامی که جیمی برای اولین بار متوجه می شود که او زنده است پس از نبرد Culloden او می بیند یک خرگوش در میان مردگان است.

عبارات قبلا مورد استفاده در Outlander نیز برجسته است. برای مثال در یک نقطه جیمی می گوید: “شما در حال تکان دادن خیلی سخت آن را ساخت دندان من سر و صدا.” این خط اول به نظر می رسد در فصل 1 برتر.

A group shot from the Season 5 finale of Starz's 'Outlander'
  Starz

مقدار زیادی از اعضای خانواده — زنده و مرده — ویژگی کلر در رویای. شامل جوان ایان (John Bell). پوشیدن لحاظ تاریخی دقیق دریایی ایالات متحده, یونیفرم, خود Mohawk اتصالات نظر می رسد از طریق هر دو پچ بر روی شانه خود را به عنوان به خوبی به عنوان مدال و روبان ساخته شده از هند wampum دانه با توجه به شهر و کشور.

در نهایت جیمی باقی مانده توسط کلر طرف در بسیاری از dreamscapes. زمانی که او دیده می شود پوشش با tartan آن است که یک یادآوری به مخاطبان از بار قبلی او انجام داده این.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>