Learning to Skateboard in a Warzone (If You're a Girl)

از کارول Dysinger و النا Andreicheva را آموزش اسکیت بورد در یک Warzone (اگر شما یک دختر هستید). عمر فیلم

در چه چیزی تبدیل به یک اسکار سنت به عنوان مشترک به عنوان مریل استریپ و تمجید در این سال عمده نامزد نشان از عدم شناخت زنان و مردم از رنگ. و هر کسی واقعا تعجب ؟ پس از همه, حرکات مانند #OscarsSoWhite و #OscarsSoMale نیست فقط روند هشتگهای; آنها callouts در برابر مسائل سیستمیک که پیشرفت احساس می کند که آهسته به عنوان سرعت در ایرلندی. هنوز هم برای کسانی که وضعیتی وخیم بیش از Greta Gerwig را حمله به کارگردانی کوچک زنان و یا این واقعیت است که سینتیا Erivo (هریت) و آنتونیو باندراس (درد و جلال) تنها غیر سفید بازیگری نامزد وجود دارد که حداقل یکی دیگر از منبع جنسیتی و نژادی تنوع در 92nd جوایز اسکار: نامزد جایزه اسکار شد فیلم های کوتاه.

بیشتر منعکس کننده و نماینده ما در دنیای جهانی و مدرن نسبت به هر یک از دیگر 21 دسته بندی در این سال های کوتاه ویژه زن و تجربیات مهاجرت, سیاه, قهرمانی بین المللی و آشفتگی و آنها این کار را در سراسر زندگی, متحرک, و, مستند, دسته بندی.

همچنین نگاه کنید به: پیش بینی اسکار سال 2020: چه کسی برنده خواهد شد که باید در مقابل

این موضوع که ظهور در هر سه ترکیب اولیه است که از صدای زنان و زنان آژانس است که شاید یک نتیجه از هالیوود یکی درست انحراف از هنجارها در سال های اخیر: قرار دادن اعتماد و بودجه—پشت داستان در مورد زنان است. شایعه های مورد علاقه را به نفع خود در این مستند کوتاه, دسته آموزش اسکیت بورد در یک منطقه جنگی (اگر شما یک دختر هستید)یک تناوب محرک و dispiriting مطالعه افغان را که در حال تدریس به قوی با وجود تمام ستم های بومی خود شهر کابل. به کارگردانی کارول Dysinger و النا Andreicheva این فیلم نشان می دهد قبل از نوجوانان و افراد توانمند برای یادگیری دفاع از خود و—در واقع—اسکیت و مواد آغشته است و با شادی و بی گناهی را بدون به خطر انداختن گرانش است.

در زندگی کوتاه مسابقه چند زن محور قصه های بسیاری از آنها دفاع خواهری و انعطاف پذیری است. یکی از این فیلم در بلژیک یک خواهرمی بیند یک زن ربوده ساخت یک تماس پریشانی از او اسیر کامیون تظاهر به تلفن خواهر او اما در واقع صحبت کردن در کد به یک زن پاسخ اضطراری. در همسایگان پنجرهبروکلین مبتنی بر همسر و مادر سه می شود, نهایی, جاسوس, برای جوان, جیگر, زن و شوهر که حرکت در سراسر خیابان تا تراژدی تبدیل چمن-است-سبزتر وسواس به یک زن پیوند. و در Sariaیک بازگویی وحشتناک, داستان واقعی از یک آتش سوزی که منجر به کشته شدن 41 کودکان در گواتمالا یتیم خانه در سال 2017, قدرت از وحدت بین عنوان شخصیت و بهترین دوست او می درخشد روشن حتی در صورت از عذاب.

این انیمیشن کوتاه نیز تکیه به محاکمه زنان است. در حالی که فیلم چینی , خواهر, ممکن است احساس مانند آن را هل دادن یک طرفدار زندگی در دستور کار آن را بیشتر احتمال دارد آن است که پرداختن به این کشور سابقه ای طولانی حامی زن و تلفات است که می تواند بر روی یک مادر و خانواده—انتظار یک دختر بچه. جمهوری چک را Dcera (یا دختر) ارائه بیضوی داستان است که در آن ظاهرا unhealed زخم بین پدر و دختر به دنبال یک دختر از دوران کودکی تمام راه را به پدرش بستر مرگ که در آن اگر هیچ چیز دیگری معنوی آشتی ممکن است. و در نهایت در مقاومت مو عشقیک جوان سیاه—که مادر ندارد در اطراف خود معمول روال زیبایی—نیروهای پدر او را به زمان برای انجام موهای او مانند مادر را emboldening او را برای یک سفر است که می پردازد ادای احترام به زنان در همه جا.

بسیار جشن مستند کوتاه St. Louis سوپرمن یکی دیگر از فیلم قرار می دهد که توجه کافی در تجربه و آن را بیشتر شواهد چگونه نامزد, کوتاه, نشان دادن تنوع گسترده ای از زندگی. کلید آن موضوع این است که بروس فرانک جونیور 34 سال نبرد رپ-تبدیل-Missouri state نماینده که سیاسی تحصیل موجب شد در تیراندازی مرگبار از برادر خود و همچنین فعالیت خود را در فرگوسن. تماشای فرانکها فشار از طریق خشونت جوانان لایحه ای را برای حفاظت از جامعه خود مانند تماشای AOC برنده شدن در منطقه خود را از طریق مردمی که با او نیست و تنها داستان در اینجا برای نشان دادن به حاشیه رانده شده مردم پر رونق پس از سختی.

پیاده روی اجرا Cha-Cha, دیگر مستند کوتاه به تصویر می کشد یک زن و شوهر پیری که از فرار به آمریکا پس از جنگ ویتنام بازسازی زندگی خود و نگه داشتن عشق خود را زنده با ریختن خود را به رقص در سال بعد خود را. نفتا فوتبال باشگاه, a Live-Action کوتاه از تونس می بیند دو پسر جوان در بیابان های بایر راب تحت اللفظی قاطر مواد مخدر و نتایج شوم اما unimaginably شاد. و زندگی سبقت منیک مستند کوتاه از کارگردانان جان Haptas و کریستین ساموئلسون نشان می دهد که دچار آسیب های روانی کودکان پناهنده لغزش به استعفای سندرم تکان دهنده کما-مانند بیماری) با ایمنی و امنیت که خود را تنها ظاهری امید برای بازیابی.

و صحبت از امید, بهترین غذای آماده از این 15 فیلم است که ثروت از امکان است که می تواند انتظار برای سازندگان آنها. این هیچ راز است که برخی از ما بهترین فیلمسازان شروع حرفه خود با شورت و اگر این قواره نشان دهنده چیزی است که موج جدیدی از فیلمسازان در مورد مراقبت از آنها نیز می تواند پیش نمایش از بیشتر ویژگی های متنوع راه آینده ما بر روی صفحه نمایش. البته هالیوود نشان می دهد هیچ نشانه ای از مهار عشق خود را برای دیزنی مارول و repurposing مالکیت فکری اما با اسکار گره در زرادخانه خود این قصه ممکن است فقط خوب بکار بردن قدرت برای اضافه کردن بیشتر رنگ و تنوع به چشم انداز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de