نوتردام Spire خواهد بود بازسازی شده اما در چه هزینه برای محیط زیست?

در ماه ژوئیه سال 2019 گزارش تایید کرد که پر زحمت مرمت کلیسای جامع نوتردام در پاریس بود که بخشی از یک آتش سوزی اتفاقی خواهد نظارت به طور مستقیم توسط رئیس جمهور امانوئل پاکسازی فرانسه و دیگر اعضای برجسته دولت فرانسه. در حالی که پاکسازی قبلا گرفتار فلک نشان می دهد که کلیسای جامع spire ممکن است توسط طراحی مدرن روز جمعه آن را تایید کرد که تلاش های بازسازی برای نوتردام را در توصیه فرانسه معمار فیلیپ Villeneuve به احتمال زیاد شامل وفادار مرمت کلیسای جامع 93 متر-قد منار مخروطی است که به طور کامل فروپاشید در فروغ. جالب توجه است هر چند این تلاش ها شامل استفاده از برخی از مواد مشکوک.

همچنین نگاه کنید به: پس از بازسازی نوتردام, چرا بیشتر کاربران پله به صرفه جویی در ونیز ؟

منار نوتردام رفته از طریق چندین تکرار: اصلی به طور کامل حذف در قرن 18 به دلیل بی ثباتی و به جای آن در قرن 19 توسط, طراحی شده توسط اوژن Viollet-le-Duc. Viollet-le-Duc را گوتیک و بسیار محبوب ایجاد شد از چوب ساخته شده و پوشش داده شده با یک محافظ سرب پوشش که وزن 460 تن است. بازآفرینی spire به جای بازسازی این امر شامل استفاده از همان مواد به عنوان اصلی.

زمانی که منار مخروطی سقوط در آوریل 2019 با توجه به مطالعه انجام شده توسط اتحادیه ژئوفیزیک آمریکا, آن deluged پاریس با تقریبا یک تن سرب گرد و غبار. سرب مخدر اعصاب فلزی است که به خصوص خطرناک برای کودکان و افزایش سطح سرب در پاریس آب و خاک با توجه به این منار مخروطی سقوط می تواند در دراز مدت اثرات نامطلوبی بر روی انسان و حیوانات است.

با توجه به این هنر روزنامهیکی از دلایل برای فرانسه تعهد به بازآفرینی یک قرن 19 چوب و منجر منار مخروطی است که در حال حاضر اثبات شده خود را به آسیب پذیر است و ورود قریب الوقوع 2024 بازی های المپیک است که به جای برنامه ریزی شده در پاریس. به دلیل ساخت و ساز در حال حاضر به تاخیر افتاده است با این بیماری همه گیر این امکان وجود دارد که فرانسه به سادگی نمی باید زمان را در نظر بگیرید مختلف ایده های طراحی برای spire و غیره است بنابراین رفتن به بشکه پیش با ساخت مطمئن شوید که یکی از نمادین ترین نشانه های بازگشت به حالت “عادی” و قبل از تمام جهان چشم بر آن دوباره. این احساس می کند مانند یک مخاطره آمیز طرح به حداقل می گویند; و با وجود بی حد و حصر مواد دیگر است که می تواند مورد استفاده برای ساخت یک منار مخروطی است که بیشتر سازگار با محیط زیست مفید تر از سرب است. به منظور جلوگیری از نوتردام به آتش کشیدن دوباره آن را مانند به نظر می رسد منطقی ترین چیزی که به انجام خواهد بود به اشتباهات گذشته را تکرار نکند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>