the night cleark

بارت (تای شریدان) در شب کارمند. ناتالی Cass/سابان فیلم

Tye Sheridan, بازیگر جوان از تگزاس است که به طور پیوسته در ساخت یک نام برای خود در یک سری از فیلم های است که می تواند تنها به نام فراموش شدنی (او به ویژه در گل و لایاما چه کسی به یاد آن؟) در حال حاضر ستاره در یکی دیگر. در شب کارمنداو نقش بارت خوش خیم شخصیت عنوان توصیف—23-ساله شب کارمند در وصف ناپذیر هتل با هیچ کسب و کار. بارت است عجیب و غریب زندگی می کند که در خانه با مادرش (یکی دیگر غمگین اتلاف توانمند هلن هانت) و زندگی یک زندگی بی حرکت مانند خستگی که به تصویب زمان او قراى فعالیت های گاه به گاه زن مهمانان. در یکی از اتاق او تقلب با فناوری جدید او به تماشای یک زن که به قتل رسید. که در مورد آن. برای بعد از 90 دقیقه هیچ چیز بسیار اتفاق می افتد اما آقای شریدان است هرگز کمتر جذاب به عنوان او می رود از طریق مکانیکی قدم از جستجو برای یک هویت کسانی که همه او در دیدار بیشتر از همه خودش.

همچنین ببینید: CGI سگ دوست داشتنی برای همیشه در ‘تماس از وحشی’

بارت می بینید که دارای سندرم اسپرگر رنج می برد یک بیماری روانی در طیف اوتیسم مشخص چالش با تعاملات اجتماعی. به عنوان ساده و بی تکلف ساده لوح clueless در هشدار و احمق—هیچ کدام درست است—بارت است که به شدت تنها و چیزی از انیگما به کارآگاه (John Leguizamo) که پاسخ 911 تماس بگیرید و باعث می شود بارت رئیس مشکوک. پس از یک مهمان جدید (Ana de Armas, از افتضاح 2019 رمز و راز قتل چاقو را) به او نشان می دهد برخی از جنسی شفقت بارت خرید ادکلن های جدید کت و شلوار و دیگر موارد بهبود, اما او خود را می شکند و قلب او به پایان می رسد تا مرزی catatonic او به عنوان staggers از طریق یک مرکز شلوغ تکرار “آه پسر, oh boy, oh boy” به هر کس او می گذرد.


شب کارمند ★
(1/4 ستاره)
کارگردان: Michael Cristofer
نوشته شده توسط: Michael Cristofer
بازیگران: Tye Sheridan, Ana de Armas, John Leguizamo و هلن هانت
مدت زمان: 90 دقیقه.


برای یک اتهام روانی, هیجان انگیز, شب کارمند هیچ لرزش تعلیق یا تنش است. جوان آقای شریدان است که به چیزی کمتر از جالب و دمدمی اما هر کس دیگری به نظر می رسد zombified. تنها دلیل من می توانم بفهمم چرا هلن هانت را بازی مادر (یا هر چیز دیگری در یک فیلم این کشنده) است شاید او می خواست به یک مدیر بی تجربه ، اما نویسنده و کارگردان در اینجا این است که اغلب برجسته و معمولا قابل اعتماد Michael Cristofer که گذشته فیلمنامه را شامل مصاحبه با خون آشام سایه جعبه و کمتر از صفر است. به عنوان یک مدیر او تمرکز بر روی آهسته و بی اهمیت عکس های از اتومبیل های شروع و توقف و کشیدن به ایستگاه های گاز و غیر کلامی ستاره خرید دو پیمانه نیم لیتری بستنی رانندگی در خانه نشسته روی مبل و به آرامی غذا خوردن هر دو پیمانه نیم لیتری قاشق با قاشق. وجود دارد در شب کارمند زمانی که من می تواند با استفاده از یک پاینت خودم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im