جدید و کلاسیک, فیلم و تلویزیون را نشان می دهد شما نیاز به سازمان دیده بان این آخر هفته

Katherine Langford as Nimue in Cursed

کاترین لانگفورد به عنوان Nimue در لعنت. Netflix

یک تخته سنگ از جدید و کلاسیک سینما و تلویزیون در دسترس هستند به تماشای این آخر هفته از Netflix بکشد فانتزی جدید نشان می دهد لعنت به بیش از 5000 ساعت از سرگرمی در حال حاضر در دسترس از طریق طاووس. برای ایجاد حس از آن همه ناظر سرگرمی سرپرستی راهنمای زیر را برای کمک به کشف کردن آنچه برای تماشای این آخر هفته خود را در خارج از ساعت. عمده خدمات جریان به طور یکسان در زیر نشان داده شده از Netflix به Hulu به آمازون و ما به ارائه توصیه هایی برای برای همه آنها از جمله هر دو نسخه های جدید و همچنین سنگهای پنهان که ممکن است به خاک سپرده شد بین ترک ها.

لیست زیر جامع نیست اما از آن است که سرپرستی. در اینجا برخی از بهترین ارائه های موجود برای جریان آنلاین و یا پخش در تلویزیون در حال حاضر.

همچنین نگاه کنید به: چند میلیارد دلار ‘مشکل, نوجوانان,’ صنعت است درست-جرم حساب

Netflix

Netflix جدیدترین ترشح فانتزی نسخه نفرین شده—که می گوید داستان از Nimue, the Lady of the Lake, قبل از شاه آرتور افسانه ای خود را به دست آورد سلطنت. اوایل قسمت از نفرین کثیف هستند اما سرگرم کننده است. آن را با اقتباس از یک رمان مصور فرانک میلر و تام ویلر و آن قسمت به کارگردانی Zetna فوئنتس که تلاش برای آوردن برخی از ارباب حلقه ها عطر و طعم به نشان می دهد—از جمله حماسی طولانی را در آن قسمت اول. سازمان دیده بان نفرین در Netflix بکشد.

طاووس

عظمت SyFy بوش-عصر Battlestar Galactica سری سخت است به طور خلاصه. در یک بار آن را سیاسی drama, sci-fi, جنگ, حماسه, آوردن حساب پناهنده زندگی پس از نسل کشی و شدت متا فیزیکی تفسیر در محل بشر را در جهان. آن را سمت راست وجود دارد با Deep Space Nine و نسل بعدی (دو دیگر نشان می دهد که خالق Ronald D. Moore کار می کرد) به عنوان یکی از بزرگترین علمی تخیلی روایت از چند دهه گذشته است. و شما می توانید آن را به صورت رایگان (با تبلیغات) در طاووس. سازمان دیده بان Battlestar Galactica بر روی طاووس.

آمازون نخست تصویری

ایجاد شده توسط Raphael باب-Waksberg و کیت Purdy (هر دو BoJack Horseman فارغ التحصیلان), بازگشت ممکن است 2019 را بیشتر بصری و نوآورانه نشان می دهد. این ستاره رزا Salazar به عنوان یک زن جوان زندگی با مسائل مربوط به سلامت روانی و از دست دادن شنوایی که به طور ناگهانی در می یابد او می تواند زمان را دستکاری پس از گذراندن یک تجربه آسیب زا است. سازمان دیده بان برگشت در آمازون نخست تصویری.

دیزنی+

کارگردان Jon Favreau, کتاب جنگل (2016) یکی از دیزنی بازسازی است که احساس می کند مانند آن را در واقع تا به حال چیزی جدید می گویند. آن retells رودیارد کیپلینگ داستان در مورد Mowgli و Shere خان اما استفاده از آن برش لبه انیمیشن بیشتر به زیبایی و خلاقانه از, می گویند شیر شاه را به چندین سال بعد است که تا حد زیادی به میزان یک کپی اصلی. هر دو در دیزنی+ اما انتخاب من خواهد بود کتاب جنگل هر روز. سازمان دیده بان جنگل کتاب در دیزنی+.

Hulu

پدربزرگ از بیمارستان درام شده در-و-خاموش Hulu برای یک مدت طولانی و طولانی و من از همه می خواهیم به تماشای آن. سنت در جای دیگر بازیگران قاتل را ردیف از استعداد بیش از آن اجرا: ویلیام دانیلز (فارغ التحصیلآقای Feeny در Boy Meets World), Ed Begley Jr., Howie Mandel, David Morse, Denzel Washington, Alfre Woodard و بسیاری باور نکردنی بازیگران ستاره دار یا در حال, نقش در نشان می دهد. این یک کلاسیک است. سازمان دیده بان سنت در جای دیگر در Hulu.

HBO Max

بیست سال پیش در این هفته این فیلم تغییر هالیوود برای همیشه لطفا برای. X-مردان است و یکی از مدرن ابرقهرمان فیلم های پرفروش—جد به مدرن مارول سینمایی جهان و مهم trendsetter برای همه, هالیوود, مالکیت معنوی tentpoles آمد که پس از آن. “هیچ کس تا به حال ساخته شده است این فیلم قبل از اینکه قطعا در این سطح است که ما آن را انجام می دهند” بازیگر فامکه یانسن گفت: ناظر در اوایل این هفته در یک گسترده بحث با فیلم تیم خلاق. سازمان دیده بان X-Men و در HBO حداکثر.

تلویزیون اپل+

لورن بوچارد به ما bob’s Burgers و صفحه اصلی فیلم و در حال حاضر با پارک مرکزیبا بازی کریستن بل Tituss برگس daveed را از دست Diggs, Josh Gad, Leslie Odom جونیور و بیشتر. نمایش یک انیمیشن کمدی است که حول محور Tillerman-شکارچی خانواده که در نیویورک زندگی می کنند معروف ترین فضای سبز به عنوان کار می کنند برای حفاظت از این پارک از یک چنگال حریص توسعه زمین. آن را هنوز هم در اوایل نمایش را اجرا کنید اما مثل bob’s Burgers, پارک مرکزی برنده در آن دمدمی کمدی و نامتعارف شخصیت. (توجه داشته باشید که کریستن بل به تازگی کاهش یافته است نشان می دهد بیش از نگرانی در مورد یک نژاد مخلوط شخصیت است.) سازمان دیده بان پارک مرکزی در تلویزیون اپل+.

Tubi

بیش از 20 سال پس از انتشار آن کهکشان تلاش است که هنوز هم بهترین parodic چرخش ستاره بازحمت حرکت کردن حق رای دادن به راحتی گرفتی کمتر تلاش خواهم از اورویل و یا سیاه و سفید آینه‘s “USS Callister” و آن را در دسترس به صورت رایگان در Tubi. یک ستاره نکردم بازیگران led توسط افسانه Alan Rickman, Sigourney Weaver (حرکت در او بیگانه نقش) و تیم آلن (بازیگران کاملا در نقش یک غیر قابل تحمل, سراخ کون,)—کهکشان تلاش است meta-کباب از همه چیز Trekkie به عنوان بازیگران طولانی در حال اجرا sci-fi تلویزیون سری برای مقابله با واقعی مهاجمان بیگانه. این که آیا شما عاشق نشان می دهد و یا عشق را به تمسخر آن fandom شما لذت بردن از این فیلم است. سازمان دیده بان Galaxy Quest در Tubi.

و در تقاضا دلخراش WW2 فیلم

بررسی ما امروز توسط Oliver جونز به نام نقاشی پرندهجدید, فیلم, چک, مدیر Vàclav Marhoul یکی از “ترین های بی امان توصیفاتی از شر همیشه” و ما آن ایستاده. به عنوان جونز توضیح آن یک حیوان بودن آتش است که شاید “حداقل-بدترین چیزی که اتفاق می افتد به” قهرمان این دوره از فیلم. با این وجود او معتقد است و من موافقت می کنم که این فیلم را باید تماشا و هنری توصیفاتی از قساوت باید مورد بررسی قرار گرفت. اگر ما به زندگی در بیشتر دلسوز و جهان انسانی ما نمی توانیم نگاه به دور از وحشت. سازمان دیده بان رنگ پرنده از طریق IFC Films.

نگه داشتن سازمان دیده بان به طور منظم تایید شده از تلویزیون و فیلم ارزش وقت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>