NBA دیزنی جهان بازگشایی توضیح داد

NBA Disney World Explained

چگونه دیزنی جهان است و نقش کلیدی را در بازگشت به NBA. هری چگونه/گتی ایماژ

در روز پنج شنبه NBA حکام رای به تصویب کمیسیون آدم نقره قصد دارد دوباره راه اندازی 2019-20 فصل پس از یک وقفه اجباری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. جالب دیزنی جهان را یک نقش کلیدی در این تلاش است.

به جای تمام 30 تیم NBA از سرگیری برنامه عادی در عرصه های NBA ارسال خواهد شد 22 تیم به دیزنی جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در اورلاندو برای همه بازی ها در تلاش برای به حداقل رساندن سفر و اولویت بندی خود شامل سلامت و ایمنی اقدامات است. 22 تیم که آیا سفر به اورلاندو خواهد هر بازی از هشت بازی فصل قبل از منحصر به فرد حذفی انتخاب سیستم اجرا شده است.

به طور معمول بالای هشت دانه از غربی و شرقی همایش بستری در NBA پس از فصل. با توجه به COVID-19 اختلال, اما, NBA افزایش سرعت آن مدل در این سال است. اگر شماره 9 دانه در هر دو کنفرانس یک رکورد در چهار بازی در کنفرانس شماره 8 دانه یک بازی در مسابقات برگزار خواهد شد. در این سناریو شماره 8 دانه تنها نیاز به ادعای یک پیروزی در برابر No. 9 دانه برای پیشبرد به پلی آف در حالی که شماره 9 دانه نیاز به ضرب و شتم شماره 8 دانه دو بار. این وعده در سطح بالا سهام به صورت یک بسته نرم افزاری از بازی باید سناریو را برای تصویب.

همچنین نگاه کنید: 10 تا از بهترین فیلم در HBO Max که بمباران در دفتر جعبه

دیزنی جهان برگزار خواهد شد NBA بازگشایی در ژوئیه 31. به طور معمول, NBA نهایی نتیجه گیری در ماه ژوئن. با توجه به فصل توقف هر چند بازی 7 از این سال NBA نهایی خواهد بود در Oct. 12 اگر لازم است در حالی که اردوگاه های آموزشی برای 2020-21 NBA فصل خواهد باز on Nov. 12. که در یک چرخش و NBA است تاکید کرد که قصد دارد برای فصل آینده در حال تغییر است.

شرکت والت دیزنی است مسلما شده است رسانه ها-سرگرمی کنگلومرا سخت ترین ضربه از بیماری همه گیر کوروناویروس به آن شده است که مجبور به خاموش کردن آن پارک و استراحتگاه که حساب برای حدود 40 درصد از درآمد سالانه خود را. سهام این شرکت کاهش یافته است بیش از 13 درصد بیش از شش ماه است اما شاهد بهبود مداوم بیش از شش هفته است. ورزشی آن پیچیده شده است خالی از مارس 15, زمانی که دنیای دیزنی رسما بسته خود را درب. Faron کلی معاون رئیس جمهور از دیزنی متعلق به ESPN جهان گسترده ای از ورزش گفت: نیویورک تایمز که در آن سه عرصه می توان به پیکربندی به 20 در دادگاه های بسکتبال به منظور به حداکثر رساندن زمان بازی. بازی برگزار خواهد شد و بدون طرفداران در حضور.

در حالی که سایت های مختلف دیگر مانند IMG آکادمی و لاس وگاس در نظر گرفته شد دیزنی جهان در نهایت برنده شد. از نظر معامله ساخته شده اند اما دیزنی است که NBA بزرگترین خریدار با یک تحلیلگر-حدود 1.4 میلیارد دلار سالانه هزینه پخش در سراسر ESPN و ABC در هر زمان. آن را امن فرض کنیم وجود دارد برخی از درآمد مزایای این تنظیم می باشد.

وقتی NBA بود مجبور به توقف آن فصل Milwaukee Bucks (53-12) و لس آنجلس لیکرز (49-14) بودند No. 1 دانه در کنفرانس شرق و غرب بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>