موزه فرهنگ جوانان می خواهد خود را بی دست و پا نوجوان عکس

خارج شدن خانواده, آلبوم عکس موزه می خواهد تصاویر خود را از اوایل سال. کاترین Laz/موزه فرهنگ جوانان

صرف نظر از این که نسل شما در بزرگ وجود دارد بسیاری از لحظات به عنوان یک فرد بالغ جوان است که نسبتا جهانی—از تجربیات سازنده از مدرسه به سقوط در عشق برای اولین بار. این موزه از فرهنگ جوانان به نظر می رسد به جشن می گیرند این همه علاقه و TK خاطرات اخیرا از طریق آنلاین بایگانی “رشد در بریتانیا است.” این تیم کوچک در پشت این موسسه (که در حال حاضر آنلاین-تنها) هستند خواستار ارسالی که ضبط آنچه در آن احساس می کند مانند به جوان نشان می دهد مستندات کامل فرصت را به “خارج از آلبوم های خانوادگی و جعبه کفش archives.”

در حالی که فیزیکی موزه نیست با توجه به رسمی باز تا 2023 دیجیتال بایگانی شده است در آثار پس از سال 1996. جان Swinstead های باشگاه جوانان بایگانی مدیر بود و از بنیانگذاران این شرکت از بین رفته Sleazenation ماهانه لندن-بر اساس مد و سبک زندگی مجله است که فرار از ’90s از طریق اوایل 2000s. او صرف ساعت های طولانی به دنبال از طریق تصاویر از سبک جوانان از سراسر انگلستان است که او می خواهم به سفارش عکاسان را به تصرف خود. این مجموعه حرفه ای تشکیل شده شروع بایگانی و نشان داده شد به عنوان یک مطالعه گذشته نگر در سال 2015 در نمایشگاه “یک ملت تحت بیشه.”

همچنین نگاه کنید به: نمایشگاه برای جوجه تساوی منحصر به فرد ارسالی از هنرمندان شناخته شده

لیزا Der Weduwe جوانان باشگاه بایگانی co-founder, سهام که این گذشته نگر بود و محوری در تصمیم گیری های آینده جهت بایگانی. “ما با قرار دادن مدها در کنار پانک در کنار grandkids و از آن ساخته شده حس,” او می گوید. “ما قادر به نگاه در این مجموعه نه فقط از حرکات مختلف در دوره های زمانی مختلف اما از طریق تجربه جمعی از رشد و کسانی که همان احساسات و عواطف است که هر کس می رود از طریق, اما ممکن است واقعا متفاوت برای افراد متفاوت است. که حس دوستی و comradery.”

دیجیتال بایگانی گردآوری پیش از اتمام یک محل سکونت دائمی در سال 2023. دبی گور/موزه فرهنگ جوانان

این مجموعه با هدف نشان دادن تصاویر از جوانان در سراسر دنيا ، مالکوم چوگان/موزه فرهنگ جوانان

با ملی قرعه کشی صندوق میراث خود را به عنوان اصلی نیکوکار آنها را توسعه آرشيو از مجموعه تجاری به یک مجموعه میراث مطمئن شوید که آن را در دسترس مردم است. سال گذشته آنها شروع به گرفتن ارسالی های عمومی برای اولین بار. “ما می خواهیم فقط به جمع آوری به عنوان بسیاری از صداها که در موزه به عنوان ما می توانیم” می گوید: Der Weduwe. و اینکه که افراد جوان است که جوان امروز به افرادی که در دهه هشتاد یا نود, ما می خواهم به سعی کنید و جمع آوری به عنوان بسیاری از داستان است.”

این ترکیب از ارسالی های عمومی با سرمقاله کمیسیون است که در آن زمان پروژه “در حال رشد در بریتانیا” متولد شد. در ابتدا به سفر در سراسر انگلستان به اجرای هدفمند مجموعه درایو پروژه های کوچک تیم در حال حاضر تمرکز خود را در, دیجیتال, کمپین برای تشویق مردم برای ارائه در حالی که جدا شده در صفحه اصلی. “اگر شما در خانه خود با یک دوست تماس بگیرید و تنظیم تاریخ و بحث در مورد این چیزها,” او می گوید. “من فکر می کنم بیشتر مهم داستان [دریافت] شده اند افرادی که به اشتراک گذاشتن یک عکس است که آنها واقعا گرامی از زمانی که آنها جوان بودند و یا داستان خود را در مورد بهترین آمپول که آنها استفاده می شود برای همیشه قطع با.”

اجازه دهید یادآوری آغاز خواهد شد. اندرو Gallix/موزه فرهنگ جوانان

در ماه گذشته آنها تا به حال حدود 150-200 ارسالی. اکثر اینها از انگلستان., اما آنها همچنین دریافت بین المللی آنهایی که از جاهایی مثل نیویورک. به عنوان آنها همچنان به اضافه کردن به پاسخها در این منجر به این موزه راه اندازی آنها نیز کار بر روی آفلاین منابع برای کمک به یک جامعه بیشتر تحت تاثیر coronavirus. “ما متوجه شدم که افرادی که آسیب پذیر هستند زیرا از coronavirus و به طور بالقوه برای رفتن به قفل در, قفل کردن برای طولانی ترین مدت زمان افرادی هستند که بیش از 70,” Der Weduwe می گوید. “ما اجرا reminiscing جلسات در خانه های مراقبت ویژه کار با کسانی که زوال عقل جرقه حافظه و بحث است.” این چیزی است که آنها را ادامه خواهد داد به انجام پس از استراحت در خانه های عبور خود را به نقطه بحران.

به عنوان بسیاری از جهان reminisce در قبل از همه گیر زندگی Der Weduwe انداز این به عنوان یک فرصت برای تأمل در فرهنگ جوانان به طور کلی. “من فکر می کنم وجود دارد تمایل به تمرکز بیشتر بر روی subcultural حرکات و همچنین من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد یک باور است که جوانی داستان لزوما به عنوان مهم,” او می گوید. “ما باور داریم که کاملا مخالف به عنوان فرهنگ جوانان چیزی است که همه چیز را از طریق زندگی می کردند. هر کس یک داستان برای گفتن در مورد آن و زمانی که شما بگویید این داستان هم آنها بگویید یک داستان واقعی از تاریخ اجتماعی است.” به امید جرقه اتصال بین مردم در طول این جداسازی زمان شما می توانید با ارسال خاطرات خود را به موزه فرهنگ جوانان وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>