چند میلیارد دلار ‘مشکل, نوجوانان,’ صنعت است درست-جرم حساب

paris hilton

یک مستند جدید این است که پاریسرا شیرجه رفتن به پاریس هیلتون تجارب درون آشفته و نوجوانان میباشد. آن است که فقط یکی از بسیاری از پروژه ها در نوع خود کار می کند. دیوید Crotty/پاتریک McMullan via Getty Images

در دهه های روزنامه نگاران کشف ذهن ترا درهم میشکنند نقض حقوق بشر در نوجوان مشکل صنعت اعم از محرومیت از مواد غذایی به عنوان مجازات به parentally تحریم اند. این صنعت چند میلیارد دلاری است که شامل “عشق خشن” مدارس شبانه روزی و بیابان برنامه “مشکل جوانان” به طور مستمر چهره اتهامات سوء استفاده. در حالی که شده است وجود دارد برخی از نظارت تغییرات مختلف از سازمان های دولتی در طول سال, پاسخ بوده و بدون زرق و برق و مغایر با شدت اتهامات. در حال حاضر با کمک پروژه های جدید در سراسر صنعت سرگرمی است که ممکن است تغییر کند.

ماه گذشته NBC Universal, جدید podcast studio UCP صوتی راه اندازی کوتاه جدید-سری عنوان های از دست رفته بچه ها در مورد داستان غم انگیز از دانیل یون که ناپدید شد و در سال 2004 از “عشق خشن” مدرسه شبانه روزی CEDU در حال اجرا چشمه در کالیفرنیا است.

CEDU در حال اجرا چشمه به بازار عرضه شده خود را به عنوان یک مدرسه است که کمک می کند تا کودکان و نوجوانان مبارزه با مسائل مربوط به سلامت روان. در 16 یوئن دچار افسردگی پس از پدر و مادر خود را فرستاده او را به مدرسه برای کمک و یا به طوری که آنها فکر می کردم. طولانی نیست پس از وارد شدن به مدرسه او التماس کرد با پدر و مادر خود را برای او بیرون بکشد و ادعا این بود: “بد مدرسه.” او فرار کرد و شنیده بود هرگز از دوباره.

همچنین نگاه کنید به: چه دیزنی مدیران می گویند در مورد ‘همیلتون’ پشت صحنه,

در این نمایش میزبان نگار جاش بلاخ شکسته شدن یون داستان. بلاخ بررسی برنامه یون حضور داشتند. او ارزیابی سبک درمان CEDU و برنامه های شبیه به آن استفاده کنید. او همچنین آدرس نوجوان مشکل صنعت در مقیاس بزرگ است.

CEDU در حال اجرا چشمه با استفاده از یک عمل شناخته شده به عنوان “حمله درمانی است.”

daniel yuen

دانیل یون به عنوان یک پسر. تجارب خود را در “عشق خشن” مدرسه شبانه روزی CEDU در حال اجرا چشمه گفته در دست بچه ها. UCP صوتی

“برنامه شرکت کنندگان بودند نیاز به نشستن در یک دایره در وسط اتاق و شفاهی حمله به هر یک از دیگر, هیچ منع نگه می دارد. قصد این است برای شکستن شما را و شما ساخت تا دوباره به آنچه آنها [کارکنان برنامه] می خواهم به شما بود.” بلوخ می گوید ناظر. CEDU در حال اجرا چشمه تاسیس شد و توسط پیروان Synanon عنوان یکی از بدنام ترین فرقه. اگر چه مدرسه بسته شده و بسیاری از برنامه های دیگر است که همان روش هنوز هم به بالا و در حال اجرا است.

“موضوع تمام نشانه واقعی جرم و جنایت نشان می دهد که مصرف کنندگان آمریکایی آمده است می دانید و عشق است. این واقعیت است که آنها در ارتباط با فرقه کمک می کند تا فتنه به عنوان به خوبی.” بلاخ می افزاید. True crime محتوای بازی های برگزار شده است به خوبی برای NBC Universal, خواص خاص است. ان بی سی نیوز’ طولانی در حال اجرا اخبار-مجله نشان می دهد Dateline به طور منظم ضربان رقبا در Nielsen ratings.

NBC Universal, پادکست می آید به عنوان مقتدر و هتل اری برنده زن پاریس هیلتون باز خواهد شد تا در مورد تجربه خود را با نوجوان مشکل صنعت در مستند جدید در مورد زندگی خود این است که پاریس. این فیلم برای اکران در ماه مه در یوتیوب اما تاکنون به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

هیلتون گزارش با حضور در یک برنامه در یوتا که شایع است به این پروو دره مدرسه یکی دیگر از برنامه به Synanon. یک نماینده هیلتون کاهش به تایید ناظر خاص برنامه او حضور داشتند.

در ضمن هیلتون ramped تا او حمایت, تلاش برای قربانیان مورد آزار قرار گرفته در این برنامه ها. در ماه مارس او به نظر می رسد در CBS’ بحث به بحث در مورد آینده او مستند است. او بعدها به اشتراک گذاشته یک کلیپ از ظاهر خود را با استفاده از برچسب برای کد شکستن سکوت — این جنبش مردمی توسط نوجوان مشکل صنعت بازماندگان است که با هدف ایجاد آگاهی در سراسر نقض فاکتورها باعث ایجاد پلاک کسب و کار و به ویژه با تمرکز بر روی برنامه های متولد شده از Synanon.

در ضمن در جهان موسیقی Mikel Jollett از گروه the Airborne Toxic Event فقط با قرار دادن یک خاطره در مورد زندگی خود را با عنوان Hollywood Park. در این کتاب او در مورد تجربه خود را در حال رشد در Synanon. Jollett مورد بحث انزوا و خشونت که همراه با این فرقه است. بسیاری از مشکل نوجوان, صنعت, برنامه های ساخته شده توسط Synanon پیروان پس از فرقه جويد. Jollett تجربه با Synanon تکثير شد که فردا صبح لنگر آنتونی میسون مصاحبه او در ماه مه.

بسیاری از بازماندگان احساس توجیه این نوظهور تقویت مبارزات خود را که برای چند دهه کاهش یافته است به سایه. “ما احساس می کنیم که وجود خواهد داشت بدون تغییر اگر مردم آگاه نیست این” آلن Knoll یک بازمانده تبدیل مدافع می گوید ناظر. “داشتن صنعت سرگرمی و مشاهیر مقابله با این یک چیز بسیار خوب است. آنها میلیون ها نفر از مردم به دنبال آنها. به این بستگی دارد که چگونه آنها رویکرد آن است.”

Knoll حضور داشتند در حال حاضر توقیف بتل پسران آکادمی. او شده است بسیار آوازی در مورد تجربه خود را در تلاش برای کمک به دیگران. او به تازگی نوشت: کتاب در مورد وقت خود را در مدرسه به نام بازمانده بتل و در روند ساخت یک فیلم مستند در مورد این موضوع.

آیا پرداختن به این موضوع شکست خورده برای به دست آوردن کشش قابل توجهی در واشنگتن است. تشکر. آدام شیف (D-CA) معرفی کرده است قانون چندین بار است که افزایش نظارت از مشکل نوجوان, صنعت, برنامه های, اما آن را هرگز به تصویب رسید.

“من خوشحالم صنعت سرگرمی است که پرداختن به این و آن مشاهیر مانند پاریس هیلتون در حال آمدن به جلو خود را با داستان” مردیت Yannuzzi که با حضور توقیف بنیاد خانواده و مدرسه در شمال ایالت نیویورک می گوید ناظر. “شاید این یک تفاوت بزرگ را,” Yannuzzi می افزاید.

این می تواند کاتالیزور برای تغییر بازماندگان تحت فشار بوده اند و یا آن خیابان برای امید کاذب? فقط زمان خواهد شد بگویید چه پاسخ به این سوال است.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>