خرید رپورتاژ

Janelle Monáe باز شماره

Janelle Monae عملکرد شروع با ادای احترام به آقای راجرز و یک روز زیبا در محلهو سپس به خوبی — زنده آمد به عنوان یک عملکرد او تنها “زنده” با کمک کمی از بیلی پورتر برای اندازه گیری خوبی. Monáe مطمئن ساخته شده به تیز با تشکر از “تمام زن استعداد در اتاق” است که تا به حال رفته ناشناخته در نامزد.

ناتالی پورتمن بیانیه لباس

شما می دانید که چگونه اسکار است, میگم — بسیار مرد ؟ خوب ناتالی پورتمن کیپ نبود. دوزی به بازیگر کیپ شد اسامی مدیران زن او فکر بودند توبیخ در اسکار: زنان کوچک مدیر Greta Gerwig, خداحافظی مدیر لولو وانگ و دیگران. “من می خواستم برای به رسمیت شناختن این زنان بودند که به رسمیت شناخته نشده و به صورت خود کار باور نکردنی در این سال در راه ظریف” بازیگر گفت: Amy کافمن از رادیو فردا.

استیون مارتین و کریس راک نیست-quite-a-مونولوگ تک صدایی

سنگ و مارتین شوخ badinage بخشوده قربانیان هدف قرار دادن Brad Pitt, Mahershala Ali, مارتین اسکورسیزی و جف بزوس. “او نقدی” گفت: سنگ بزوس. “زمانی که او می نویسد: در یک بررسی بانک پرش.”

براد پیت سخنرانی

براد پیت استفاده می شود خود بهترین بازیگر نقش مکمل سخنرانی به عنوان یک فرصت به یک سیاسی ضربه تند وشدید زدن. “آنها به من گفت من فقط 45 ثانیه تا اینجا که 45 ثانیه بیش از سنا به جان بولتون در این هفته گفت:” Once Upon a Time in Hollywoodactor با اشاره به استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. “من فکر شاید کوئنتین [تارانتینو] آیا یک فیلم در مورد آن. در پایان بزرگسالان انجام کار درست است.”

لورا درن و گفت: لورا درن-dest چیز

“نوح نوشت: یک فیلم در مورد عشق در مورد نقض بخش به نام و به افتخار خانواده و خانه و امیدوارم برای همه ما در نام سیاره ما” گفت: لورا درن پس از برنده شدن جایزه اسکار برای ایفای نقش در فیلم ازدواج داستان. او بعدا اضافه شده در همراهی با یک موضوع مرکزی از شب “اگر من می تواند این اسکار به Greta Gerwig, من آن را در حال حاضر!”

مو عشق‘s, انیمیشن, برنده

“ما اعتقاد راسخ دارد که نمایندگی امور عمیقا” گفت: عشق مو تولید کارن روپرت Toliver پس از دریافت اسکار برای انیمیشن کوتاه. “ما می خواستیم برای عادی سازی موهای سیاه و سفید” اضافه شده مدیر Matthew A. Cherry.

Taika Waititi تعهد

به عنوان او پذیرفته اسکار برای اقتباس فیلمنامه, Taika Waititi گفت: “من وقف این همه بومی کودکان و نوجوانان در جهان است که می خواهید به انجام هنر و رقص و نوشتن داستان. ما اصلی سرایان و ما می توانیم آن را در اینجا به عنوان به خوبی.”

هنکس می کند داگلاس

“من اسپارتاکوس” فریاد زد: تام هنکس در پایان ارائه خود را در ادای احترام به بازیگر کرک داگلاس که گذشت در اوایل این ماه در 103.

سینتیا Erivo را لوله

در یک حرکت عملکرد سینتیا Erivo سنگ “ایستاده” از او فیلم Harrietکه در آن او نقش طرفدار الغای برده داری Harriet Tubman.

این 8 Mile redux

Eminem سنگ “از دست دادن خود را” در یک بازگشتی به سال 2003 اسکار که در آن برنده بهترین ترانه اصلی برای 8 مایل در یک مراسم رپر حضور نداشت. “با عرض پوزش از آن زمان من 18 سال تا به اینجا برسم” او بعد توییتی آشکارا داشتن در بر داشت.

Joaquin Phoenix, تجارت در, جوک برای احساسات

“هنگامی که ما با استفاده از عشق و محبت به عنوان اصول راهنمای ما می تواند ایجاد, توسعه و پیاده سازی سیستم های تغییر هستند که به نفع همه موجودات و محیط زیست” گفت: ققنوس در یک سخنرانی که میرسد بی عدالتی بی عدالتی زیست محیطی و انصراف از فرهنگ است. او همچنین به نقل از یک شعر نوشته شده توسط خود را در اواخر برادر رودخانه: “‘اجرا به نجات با عشق و صلح را به دنبال خواهد داشت.”

رنی زلوگر در excelsis

“در سال گذشته تجلیل از جودی گارلند در سراسر نسل و در سراسر فرهنگ ها بوده است واقعا سرد یادآوری است که ما قهرمانان ما متحد گفت:” رنه زلوگر بر پذیرش اسکار برای بازیگر سرب برای عملکرد خود را در Judy. “هنگامی که ما نگاه به قهرمانان ما, ما به توافق برسند و این مهم است.”

بونگ جون هو تاریخی مسافت

نه یکی نه دو تا نه سه ، چهار جایزه اسکار بهترین کارگردان بهترین فیلمنامه, بهترین های بین المللی فیلم و بهترین تصویر را به بونگ جون هو را انگلبرای اولین بار به زبان غیر فارسی فیلم برنده جایزه بزرگ از شب. همچنین در اولین جشنواره بین المللی فیلم پیروزی برای کره جنوبی. بونگ در زمان توجه در گشاد گشاد راه رفتن. “چه اهمیتی است ؟” کره جنوبی کارگردان درستی اظهار داشت.

2020 اسکار در نهایت در آینه دید عقب و در حال حاضر از آن زمان برای ارزیابی لرزش تبدیل می شود و پیروزی از هالیوود در بزرگترین شب. از طریق کلیک کنید برای دوباره 92 مراسم اهدای جوایز اسکار در, عکس کامل با تمام لحظاتی که تعریف شده شب که در آن انگل فرار با چهار اسکار و حتی امینم ساخته شده تعجب ظاهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im