محبوب ترین پخش تلویزیون نشان می دهد از ماه ژوئن 2020

Netflix Disney+ DC Universe Ratings Most Watched Shows

چه نشان می دهد که مردم در جریان همه گیر? John P. Fleenor/Netflix

در اینجا ما در ماه چهار نفر از coronavirus همه گیر و همه چیز هنوز هم نمی خواهید ، پس از هدف قرار دادن یک کشور کم در گزارش جدید COVID-19 مورد در آوریل 30th (16,040) و امریکا دیده می شود این ویروس افزایش بیش از شش هفته از جمله بیش از 57,000 گزارش موارد جدید در جولای 3rd. برای کمک به صاف منحنی یک بار دیگر شما می توانید بخشی خود را توسط یک) با پوشیدن ماسک در همه زمان ها و B) در آغوش خانه حبس یک بار دیگر. بله ما درک می کنیم چقدر بد شانسی که در آن است, اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از تلویزیون خوب به شما در حفظ و شرکت در صفحه اصلی.

طوطی تجزیه و تحلیل لیستی از 10 بیشتر در خواست سریال برای ماه ژوئن. این نشان دهنده مجموع مخاطبان تقاضا بیان می شود برای یک عنوان در یک بازار (در این مورد ایالات متحده) و مخاطبان تقاضا نشان دهنده تمایل و تعامل و بینندگان وزن با اهمیت است. شرکت آهنگ های تلویزیون محبوبیت از طریق رسانه های اجتماعی و فن و رتبه بندی و دزدی دریایی به شکل دیگری. در زیر آمار بالای دیجیتال سری اصلی در ایالات متحده در ماه گذشته.

Netflix Disney+ DC Universe Most Watched TV Shows

  1. غریبه همه چیز (Netflix)
  2. 13 دلیل (Netflix)
  3. این Mandalorian (دیزنی+)
  4. Harley Quinn (DC Universe)
  5. جنگ ستارگان: جنگ های کلون (دیزنی+)
  6. تیتان (DC Universe)
  7. The Witcher (Netflix)
  8. لوسیفر (Netflix)
  9. تیره (Netflix)
  10. Narcos (Netflix)

سه Netflix سری مبارزه راه خود را به بالا 10 پس از سقوط از بالا مشاجره از جمله 13 دلیل و تاریک که هر دو خود را منتشر نهایی فصل گذشته در ماه است. سوم تازه وارد بود Luciferکه Netflix را نجات داد چند سال پیش هنگامی که روباه لغو آن پس از سه فصل است. ماه گذشته اعلام شد که Netflix تمدید کرده بود این مجموعه به صورت یک ششم و پایانی فصل که باعث علاقه.

جنگ ستارگان: جنگ های کلون عرضه آن مدتها در انتظار فصل نهایی در دیزنی+ در ماه مه پس از شش سال خاموش هوا ، کاهش یافته و به مکان پنجم در ماه ژوئن در حالی که Netflix بکشد پول دزدی (La Casa de Papel), بانک های خارجیو تلویزیون اپل+’s دفاع از یعقوب تمام سقوط از بالا 10. پنج سری در حال افزایش بیش از 30 روز گذشته هر طوطی تجزیه و تحلیل اطلاعات هستند: عجیب و غریب چشم (Netflix), سفارش (Netflix), چی (Showtime), کثیف جان (براوو/Hulu) و 13 دلیل (Netflix).

توجه به یک الگوی?

تولید جهانی shutdown مجبور coronavirus همه گیر قرار داده فشار بر مطالب تازه و به خصوص پخش و خاص تلویزیون کابلی ارائه شده است که اغلب از ارائه قسمت جدید را به عنوان آنها در حال فیلمبرداری و ویرایش بعد ، اما Netflix که قطره تمام فصول و همه در یک بار شده است قابل اطمینان ترین منبع از مطالب جدید در این محدوده. Ted Sarandos این پرچم در حال اهتزاز رئیس محتوای افسر گفت: در ماه آوریل که این شرکت به اندازه کافی مواد جدید به آخرین 2021 قبل از آنها شما نیاز به شروع به نورد دوربین های دوباره. تا کنون اعداد که. در ماه مارس اولین ماه از تولید shutdown Netflix بکشد منتشر 59 جدید سری اصلی فیلم و مستند. در ماه جولای این شرکت در حال برنامه ریزی برای انتشار 56.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>