محبوب ترین کتاب های نیویورک در حال خواندن در حالی که اجتماعی فاصله

جبهه ورودی به کتابخانه عمومی نیویورک در تاریخ 22 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است. جان Lamparski/گتی ایماژ

در طول همه گیر بسیاری از مردم در حال پیدا کردن آنها را ندارد قبل از اینکه به سرپا ایستادن کردن با قسمت نشان می دهد که آنها هرگز دیده می شود یا کتاب آنها هرگز به عنوان خوانده شده. البته برخی از میان ما آنقدر گرفتار اضطراب و وجودی ترس که آنها را کشف کرده ایم که خواندن کتاب را به طور کامل غیر ممکن است اما با این وجود مصرف ادبیات هنوز به طور کامل از سبک. روز چهارشنبه در کتابخانه عمومی نیویورک منتشر شده یک لیست از کتاب های الکترونیکی که بیرون کشیده شده اند اغلب پس از اجتماعی فاصله آغاز شد پس از بازدید از محل در فرد است در حال حاضر غیر ممکن است.

همچنین نگاه کنید به: روز جهانی کتاب سال 2020 تاکید می کند چقدر ما خواندن عادات منتقل کرده اند

لیستی که ما را گنجانده ام زیر نشان می دهد که الهام بخش خاطرات و transportive داستان بسیار محبوب در طول زمان جمعی استرس شاید به این دلیل مردم به دنبال نمونه هایی از افراد موفق غلبه موارد سختی و درگیری در زندگی خود را. علاوه بر این, درمانی, کتاب و کتاب های کودکان قابل پیش بینی بودن قرض گرفته شده در اعداد بزرگ به عنوان به خوبی. جالب ورود در لیست سالی رونی را جشن ادبی رمان مردم عادی که می گوید داستان از دو بیگانه افراد جوان در ایرلند که رشد و سقوط در عشق است. این کتاب در تلویزیون اقتباس فقط به عرضه در Hulu که توضیح سنبله در خوانندگان علاقه مند است.

  1. شدنتوسط میشل اوباما
  2. تحصیل کرده: خاطراتتوسط تارا Westover
  3. هلندی ها مجلس: یک رمان توسط ان Patchett
  4. شماس King Kong: A Novelتوسط جیمز مک براید
  5. این پارازیت: عاقبت به کنیز داستانتوسط مارگارت اتوود
  6. شاید شما باید به کسی صحبت کنید: یک درمانگر او درمانگر و زندگی ما را نشان داد, توسط لری Gottlieb
  7. مردم عادی: یک رمانبا سالی رونی
  8. هری پاتر و سنگ جادوتوسط J. K. Rowling
  9. آب رقصنده: A Novelby Ta-Nehisi Coates
  10. خدمتکار داستانتوسط مارگارت اتوود

“برای 125 سال, کتابخانه عمومی نیویورک به ارمغان آورده است نیویورکی با هم در اطراف خواندن و یادگیری, ارائه, کتاب, کلاس, برنامه ها و مواد تقویت جوامع ما” آنتونی مارکس رئیس کتابخانه عمومی نیویورک در بیانیه ای گفت:. “من افتخار می کنم که ما همچنان برای اتصال نیویورک, حتی زمانی که ما در واقع نمی تواند با هم باشد. خواندن فراهم می کند بسیار: راحتی فرار یک حواس پرتی. من امیدوارم که این نسبتا کوچک لذت کمک می کند تا جوامع ما از طریق یک زمان بسیار چالش برانگیز.”

گورینگ به جلو به عنوان اجتماعی فاصله همچنان آن را نیز جالب خواهد بود به کشف چه نوع از شعر مردم در حال خواندن در حالی که جدا شده است. زمانی که اضطراب حاضر به بالابر, قطعات کوچک imagistic آیه می تواند فقط به عنوان ترمیمی به عنوان دیگر کتاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>