بیشترین شدت مورد پیش بینی HBO Max Original TV Series

HBO Shows Movies Content

Anna Kendrick ستاره در فصل اول از عشق Life در HBO حداکثر. WarnerMedia 2020/گتی ایماژ برای کوچک سینما/HBO Max

از قبل موجود کتابخانه محتوا مانند محبوب کمدی یا گنجینه ای از فیلم بسیار با ارزش هستند به جریان خدمات. آنها برای کمک به نگه داشتن مشترکان در قلاب و جلوگیری از اونا یا نرخ که در آن مشتریان لغو اشتراک خود را در یک زمان خاص. اما این منحصر به فرد برنامه نویسی اصلی که درایوهای جدید اشتراک رشد; محبوب نشان می دهد که نمی توان به تماشای هر جای دیگری. به همین دلیل streamers مانند Netflix (غریبه همه چیز) Hulu (خدمتکار داستان), Disney+ (این Mandalorian) و بقیه از دسته ساخت خود را در اطراف buzzy گل سرسبد سری که جلب توجه.

با AT&T و WarnerMedia را HBO حداکثر راه اندازی شده در چهارشنبه آینده نگر مشترکین در حال تعجب آنچه که این سرویس جدید گل سرسبد سری خواهد بود. HBO حداکثر افتتاح شد فقط با شش اصل اما برنامه ای برای انتشار عنوان بسیاری از 30 عرض آن 12 ماه است. در اطلاعات ارائه شده به ناظر توسط تلویزیون زمان—multi-platform virtual تلویزیون ردیابی جامعه از میلیون ها نفر از کاربران که با استفاده از نرم افزار برای ردیابی و واکنش نشان می دهند به کابل پخش و OTT نشان می دهد آنها در حال تماشای—قبل از انتشار نشان می دهد پیروان ارائه نشانه ای از آن سری های پیش بینی شده توسط کاربران.

موجود در راه اندازی

 1. عشق زندگی
 2. افسانه ای
 3. Looney Tunes کارتون
 4. Craftopia
 5. نه خیلی دیر نشان می دهد با علم
 6. در رکورد (مستند)

به زودی

 1. دختر شایعات بی اساس
 2. پرواز
 3. Raised by Wolves
 4. تلماسه: خواهری
 5. ایستگاه یازده
 6. Americana
 7. فانوس سبز
 8. گریس: Rydell بالا
 9. Gremlins: اسرار Mogwai
 10. DMZ
 11. ماجراجویی زمان: سرزمین های دور
 12. ساخته شده برای عشق
 13. ماجراهای عجیب و غریب
 14. لیگ عدالت تاریک
 15. نادیده می گیرند

در میان آینده اصل و در عین حال برای راه اندازی ما به خصوص هیجان زده برای قوی تعداد انگشت شماری. Raised by Wolves علائم ریدلی اسکات سریال اولین پشت دوربین و مراکز حدود دو مصنوعی—پدر و مادر وظیفه تربیت انسان های کودکان مرموز سیاره جدید. تلماسه: خواهری است که یک زن متمرکز spinoff Denis Villeneuve آینده فیلمهای تپه اقتباسی. بنابراین حق کردن خفاش, ما برخی از افزايش علمی تخیلی به کاوش.

ایستگاه یازدهبر اساس رمان به همین نام خواهد بود نظارت پاتریک سامرویل (دیوانه وار) و به کارگردانی هیرو Murai (آتلانتا, Barry) جذاب یکی-دو پانچ از پشت صحنه استعداد. این رمان یک پایه ترکیب بین استیون سودربرگ را سرایت و استفان کینگ ایستادهاست که دلیل کافی برای اتصال. حال بارگذاری-تولید کننده Greg Berlanti نظارت HBO بزرگ حداکثر بودجه فانوس سبز سری در حالی که J. J. Abrams’ Bad Robot Productions تولید لیگ عدالت تاریک و Stephen King مبتنی بر نادیده می گیرند. Ava DuVernay است کارگردانی DMZبر اساس تحسین رمان گرافیکی به همین نام برگزار می شود که در اینده امریکا که در آن جدید جنگ داخلی فوران و نیروهای منهتن برای تبدیل شدن به یک منطقه غیرنظامی. بالا مفهوم ارائه شده در سراسر هیئت مدیره.

WarnerMedia طولانی و طبقه پیگیری ثبت از کیفیت داستان سرایی—یک دلیل وجود دارد که چرا برادران وارنر تصاویر شناخته شده است به عنوان “کارخانه رویا” و HBO است که گوهر تاج از صفحه نمایش کوچک است. با جذب بالا ردیف سازندگان محتوا و هدف برای هر دو فیلمهای جریان اصلی موفقیت و همچنین با دقت بیشتری سرپرستی تمرکز HBO Max آماده است به ارائه انواع محتوای فوتی و فوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>